Zahmetsizce Nasıl Kilo Verilir: Hikayem

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Daha fazla bilgi için lütfen açıklamamızı okuyun.

Zahmetsizce kilo vermenin bir yolu olsaydı bu kadar havalı olmaz mıydı? Kısıtlama yok, sınır yok, gerçekten gitmek istemediğinizde kendinizi spor salonuna zorlamayın, kendinizi zorlamayın – nokta. Tahmin et ne oldu – bir yolu var. Ve hayır, sihirli haplar veya zayıflama çayları gerektirmez.

Size biraz kendimden bahsedeyim. Her zaman beslenme, zindelik ve genel sağlıkla ilgilenmişimdir, bu yüzden kilo verme konusunda oldukça fazla bilgiye sahibim. Yine de kilom her zaman dalgalandı ve ne yaparsam yapayım her zaman o can sıkıcı ekstra göbek yağım vardı. Ve söylediğimde bana güven – denedim herşey.

Oruç tutmaktan, çok düşük kalorili diyetlere, aşırı egzersiz yapmaya – hiçbir şey işe yaramıyor gibiydi. Kilo verirdim ama yine de geri alırdım. Bunun kilo verme hakkında çok şey bilen birinden geldiğini unutmayın. Yani evet – her şeyi kitabına göre yaptım ve yine de kaybettiğim ağırlığı sürekli olarak geri kazandım.

Temel olarak, 5 yıl boyunca böyle yaşadım – sürekli diyet yapıyorum ve kendi vücudumdan nefret ediyorum. Zamanla, bunların hepsi bir yeme bozukluğuna (sürpriz sürpriz). Diyetten aşırı yemeye ve bok gibi hissetmeye gidip gelirdim. Dolayısıyla, katı diyetler yaparak göbek yağını kaybetmeye çalışmanın nihai hedefiyle, sonunda kilo aldım, yeme bozukluğu geliştirdim ve en önemlisi – vücudumdan nefret ettim.

En kötü kısmı neydi biliyor musun? Neredeyse çok düşük bir vücut kitle indeksi ile en formda olduğum zamanlarda bile – hala vücudumdan nefret ediyordum. Yeterli olmadığımı sanıyordum. İşte bu yüzden her şeyi geri kazandım.

Kilo verme bilgisine sahip olabilirim ama yanlış zihniyete sahiptim.

Bu yüzden bir kitabı asla kapağına göre yargılayamayacağına inanıyorum. Hayatını tamamen birlikte geçirmiş bir kilo verme koçu gibi görünmüş olabilirim, gerçekten – Üzgündüm, vücudumdan nefret ediyordum, yeme bozukluğum vardı ve sonunda kendimi kronik diyetimin ve aşırı egzersizimin sağlığımı etkilemeye başladığı noktaya ittim.

kilo vermeye çalışan kadın

Bugüne hızlı bir şekilde gelin ve aşırı egzersiz, kronik diyet ve aşırı yemenin geçmişimde kaldığını söylemekten mutluluk duyuyorum. Ben gerçekten AŞK kendi vücudum, sahip olduğum en iyi şeyi hissediyorum, kendimi asla kısıtlamıyorum ve en önemlisi – her zaman imkansız olduğunu düşündüğüm şeyi yapmayı başardığım için çok mutluyum – zahmetsizce kilo vermek. Ve evet – şimdi size bunun nasıl yapıldığını anlatacağım… 🙂

Zahmetsizce Nasıl Kilo Verilir?

Çekim yasasını hiç duydunuz mu? Veya olumlu düşünme? Veya harika sonuçlar için zihniyetinizi değiştiriyor musunuz?

Bunun çılgınca bir ruhsal kilo verme yöntemi olacağını düşünüyorsanız – öyle değil – lütfen benimle burada çıplak olun.

Temel olarak, düşünme şeklinizi değiştirerek, iyi şeyler tezahür ettirebilirsiniz. Ve evet, bu kilo vermenin ötesine geçer. Net bir vizyona sahip olarak, hedefler belirleyerek, minnettarlık göstererek, kendinizin farkında olarak ve vücudunuzu gerçekten severek ve kendinize inanarak – iyi şeyler olacaktır. Şüphesiz.

Kolay kilo vermeyi gösterecek belirli adımların ve stratejilerin neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz … Yanımda iyi bir arkadaşım olduğu için şanslıydım, o da kadınlara bu süreçte bir yaşam için rehberlik eden bir dönüşüm koçuydu.

Osha ile tanışın…

kadınların zahmetsizce kilo vermesine yardımcı olan dönüşüm koçu

İlk başta şüpheliydim. Özellikle kilo vermenin püf noktaları hakkında çok şey bilen biri olarak. Kalori saymadan ve kendimi her gün spor salonuna sürüklemeden gerçekten sonuç alabileceğimi hiç düşünmemiştim. Ama tahmin et ne oldu – Yaptım.

Arkadaşım Osha’nın yardımıyla, sadece ben yapmadım zahmetsizce kilo vermekama ben de:

 • Yeme bozukluğumun üstesinden geldi;
 • Sahip olduğum en iyi şeyi hissedin;
 • Asla kendimi kısıtlamayın veya spor salonuna kendimi sürüklemeyin;
 • Vücudumu kayıtsız şartsız seviyorum;
 • Bağlı hissedin;
 • Hayatta amacımı buldum;
 • Hayatı yaşamak için gerçekten heyecanlıyım her gün!

zahmetsizce kilo verdikten sonra ben

Bunu nasıl yaptık? Osha ve ben, vücudumun daha derinlerine inmeme ve gerçek benliğime bağlanmama yardım edeceği günlük seanslar yaptık. Temel olarak, bilinçaltımı yeniden programladı ben farkında bile olmadan! Günlük seansları, özel görevleri, günlük tutma uygulamalarını, rehberli meditasyonu ve çok daha fazlasını düşünün. Ben bilmeden önce, tVücudum hakkındaki düşüncelerim asla eskisi gibi olmadı … Kendimi sevmeyi, bedenime saygı duymayı ve gerçekten ihtiyacı olan şeylere uyum sağlamayı öğrendim.

Paradoksal olarak, kayıtsız şartsız kendimi sevmeye başladığımda:

 • Kendimi sağlıklı yiyeceklerle beslemek istedim;
 • Kendimi şişkin ve rahatsız hissettiren yiyecekleri arzulamayı bıraktım;
 • Arzu edilen egzersiz ve günlük hareket;
 • Her zamankinden daha fazla enerjiye sahipti;
 • Denemeden kilo vermekle sonuçlandı!

Zahmetsizce Nasıl Kilo Vereceğinizi Öğrenmek İster Misiniz?

Kadınların en iyi benlikleri olmalarına yardımcı olan bir dönüşüm koçu olan bir arkadaşınız yoksa, size anlatacağım şeyi seveceksiniz …

Osha’nın bana ve kendisine zahmetsizce kilo vermek için kullandığı TAM yöntemiyle bir ürün piyasaya sürdüğünü duyurmaktan ÇOK mutluyum.

Tanıtımı …Vücut Özgürlüğü Akademisi!

Zahmetsizce kilo vermeden önce ve sonra

Herhangi bir kilo verme koçunun size yardımcı olabileceğinden daha derine inen 7 haftalık bir çevrimiçi programdır:

 • Vücut hapishanesinden kurtulun ve cildinizde harika hissedin
 • Zahmetsizce ve neşeyle sağlıklı bir kiloya ulaşın ve bunu koruyun
 • Sarsılmaz bir özgüvene sahip olun
 • Güçlü, seksi, canlı ve kendinize aşık hissedin
 • Ve çok daha fazlası!

Çok benzersiz bir şekilde yapılandırılmıştır. Sadece videoyu izlediğiniz, ödevlerinizi yaptığınız ve en iyisini umduğunuz normal çevrimiçi programınız değil. Bilgiyi derinlemesine özümsemenize, beyninizde yeni nöropatyollar oluşturmanıza ve kalıcı davranış değişikliği yaratmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Bu kızın DERİNE daldığını söylediğimde bana güvenin! Bekleyin:

 • Güçlü video eğitimleri bilinçaltı zihninizi yeniden programlamanıza yardımcı olacak benzersiz bir şekilde yapılandırılmış
 • PDF çalışma sayfaları;
 • Rehberli meditasyonlar (MP3)
 • Bonus kaynakları
 • Osha ile CANLI aramalar!

Akademiye istediğiniz zaman (bugün bile!) Başlayabilirsiniz, ancak resmi olarak 1 Eylül 2020’de başlayacak ve bu 7 haftalık çevrimiçi programda BÜYÜK bir kadın topluluğu olacak. Hızlı davranırsanız, programa ömür boyu erişim için% 50 indirim alırsınız.

Hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın BEDEN ÖZGÜRLÜĞÜ AKADEMİSİ bugün!

About admin

Check Also

Çikolata-Nane Mus

Çikolata-Nane Mus Hazırlık zamanı 35 dakika Toplam zaman 35 dakika 1½ bardak Hindistan cevizi kreması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir