Vegan Gelin Düğün İçin Vegan Yemek Siparişi Verdi, Amcası Etsiz Yemek Yemeyi Reddediyor, Aile Dramı

Bir düğünü planlamak yeterince zor değilmiş gibi, her zevke ve beslenme gereksinimlerine uygun bir akşam yemeği menüsü hazırlamak göz korkutucu bir görev olabilir. Düğün kutlaması için yemek hazırlayan bir Reddit kullanıcısının, bir veganın ve müstakbel gelinin başına gelen buydu.

Kadın, “Davetiyeler gönderdiğimizde yemeğin vegan olacağını belirten bir not ekledik” diye yazdı. AITA alt dizininde bir gönderi. Ancak amcası, vegan yemeklerinden pek de etkilenmedi ve kültürel nedenlerden ötürü et yemeden gidemeyeceğini açıkça belirtti.

Aile dramı kızıştı ve gelin insanlara inatçı amcasına et yemeği vermemenin doğru bir şey olup olmadığını soruyor. Paylaşacak bir fikriniz mi var? Aşağıdaki yorum bölümünde bize ulaşın!

Vegan bir gelin adayı, düğün kutlaması için bir yemek ikramı düzenledi, ancak amcası “kültürel nedenlerden” dolayı vegan bir yemek yemeyi reddetti

Resim kredileri: Ella Olsson (gerçek fotoğraf değil)

Gelin, “kültürel nedenlerin” diyet gereği olmadığını ve amcanın inatçılığı nedeniyle yeni evlilerin menüyü değiştirmeyeceğini söyledi.

Resim kredileri: AITAvegwedding

Ve bu, insanların tüm durum hakkında yorum yapması gereken şeydi

About admin

Check Also

Grafik Tasarımcı, Öğrencilerinin Çalışmalarını Komik Bir Şekilde Kavurmak İçin Viral Oluyor

Muhtemelen liseden veya üniversiteden en sevdiğiniz öğretmeni hala hatırlıyorsunuz. Çünkü söylenmeyen kural gittikçe, sınıfı oluşturan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir