Ücretsiz Yazdırılabilir Araçlarda Bahar Temizliği

Kaliteli bir Bahar Temizliğinin o harika, ferahlatıcı hissini araçlarınıza yayın! Kış kirini silin ve arabanıza biraz TLC uygulayın.

Çoğu insan bir tür Bahar Temizliğine katılır, ancak bu genellikle evimiz içindir. Araçlarımız genellikle hak ettikleri krediyi almazlar. Bizi A Noktasından B Noktasına götürmeleri için her zaman onlara güveniyoruz, ancak onlara kaliteli bir derinlemesine temizlik sağlamak için nadiren zaman ayırıyoruz.

Bu sadece işe gidip gelmenizi daha keyifli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda sürüşünüzü daha güvenli hale getirebilir ve aracınızın ömrünü uzatabilir!

Evinize kapsamlı bir temizlik yapmak oldukça yaygındır (Amerikalıların% 76’sı bahar temizliğine katıldığını bildirdi!), ama arabanıza en son ne zaman bu zamanı ve ilgiyi gösterdiniz? İşte yolculuğunuzu yeniden canlandırmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları ve yazdırılabilir bir kitap!

Araç Yay Temizleme Malzemeleri

Temizlemeye başlamadan önce malzemeleri stoklamak isteyeceksiniz! Aracınızda temizlenmesi gereken şeyleri ve bununla nasıl başa çıkmak istediğinizi düşünün.

İç:

Dış:

Bakım:

Araç İçi Temizliği

Araç Yayı Temizliği İçin İpuçları

  • Başlamadan önce temizlik malzemelerinizi stoklayın. Temizleme kanalında olmak çok sinir bozucu, sadece sarf malzemelerinin bitmesi.
  • En baştan başlayın ve önceden temizlenmiş alanlara kir ve döküntü yayılmasını önlemek için aşağı doğru ilerleyin.
  • Kumaş iç kısımlarda koltukları sert kıllı bir fırça ve SONRA vakumla fırçalamak en iyisidir. Bu, tozu ve kiri gevşetmeye yardımcı olur ve onu yüzeye kadar çalıştırır, böylece vakum çıkarabilir.
  • Camların iç tarafında, amonyak içermeyen temizleyici en iyi şekilde araba camlarında çalışır. Üstte biriken kiri ve kiri almak için pencereleri biraz açmayı unutmayın!
  • Arabanın alt tarafına sıktığınızdan emin olun. Yol tuzu aşındırıcı olabilir, bu yüzden bunu kaldırmak arabanızın en iyi durumda kalmasına yardımcı olacaktır.
  • Bir kamyonunuz varsa, köşeler de dahil olmak üzere yatağa püskürtmeyi unutmayın. Bir araç kutunuz veya deponuz varsa, şimdi onu da temizlemek ve yeniden düzenlemek için harika bir zaman!
  • Ağda yaparken, mikrofiber havlular güzel, iz bırakmayan bir parlaklık sağlamak için en iyi sonucu verir. Cilalama, boya işinizi korumanıza yardımcı olur.
  • Silecek lastiklerinizi iki kez kontrol edin. Kışın buz ve karı bıçakları daha hızlı aşındırabilir, bu nedenle değiştirmeye ihtiyacınız olup olmadığını kontrol edin.
  • Halihazırda bir acil durum kitiniz varsa, sarf malzemelerinizi iki kez kontrol edin ve kullanılmış / kaybolmuş / kırılmış her şeyi değiştirin.

Ücretsiz Bahar Temizliği Yazdırılabilir
About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir