Telaşlı Yiyen Çocuklarının Merhametinde Olan Ebeveynlerin 58 Komik Tweetleri

Seçici yemek yiyen biri olmak için Yunan tanrısının damak tadına sahip birinci sınıf bir aşçı olmanıza gerek yok. Çocuk olmak yeter! Pek çoğumuz, konu yemek olduğunda çocukların ne kadar seçici olabileceğini deneyimlerimizden biliyoruz. Evde munchkin olanlarımız bunu ilk elden deneyimledik ve bazılarımız geçmişte gastronomik seçkinliğimizle ebeveynlerimizi çıldırttı.

Size bazı çocukların ne kadar seçici olabileceğini göstermek için Sıkılmış Panda en iyi ebeveynlik tweetlerini bulmak için internette geziniyor. Aşağı doğru ilerlerken sizi kıkırdatan ve en çok ilgilendiğiniz tweetleri oylayın sevgili Pandalar. Ve bize ailelerinizdeki telaşlı yemek yiyenlerle kendi deneyimlerinizle ilgili bir yorum bırakmayı unutmayın.

Var birçok neden neden çocuklarımız bir şeyler yemek istemiyor. İyi haber şu ki, birçoğu ebeveynlerin onları biraz adanmışlık ve rutin değişikliklerle değiştirme yeteneği dahilindedir. Sonuçta çocuklar, ebeveynlerinin yaptıklarını taklit ederler ve konu yemek, atıştırma ve yeme rutinleri olduğunda tamamen onlara bağımlıdırlar.

Ebeveynlik blog yazarı Samantha Scroggin ve kocası, ailelerinde çocukları kadar “tuhaf” olan “seçici yeme sorunlarına” yabancı değil. Birçok ebeveyn gibi, ikisi de çocuklarıyla uğraşmak zorunda kaldılar ve belirli yiyecekleri yemeyi reddetti ve zevklerinde hızlı geçişler yaptılar. Samantha, koşan ‘Terliklerle Dışarıda Yürüyüş’ blogu, ailesinin telaşlı yemek yeme ile nasıl başa çıktığı konusunda Bored Panda’ya açıldı ve bununla mücadele edebilecek ebeveynlere harika tavsiyeler verdi.

About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir