“Standdan Kuyruklar:” Fotoğrafçı, Köpekleri Sevimli Fotoğraf Kabini Portreleri Çekiyormuş Gibi Yakalar (36 Fotoğraf)

Köpeklerin fotoğrafını çekerken, hangi resimleri alacağınızı asla bilemezsiniz. Ama bu çekiciliğin bir parçası. Eski ve tüylü dört ayaklı arkadaşlarına olan sevgisini birleştiren fotoğrafçı Lynn Terry, bir grubunu kamerasına poz vermeye davet etmeye karar verdi.

“Eski fotoğraf kabini perdelerine benzeyen eski perdelerim vardı [so] Terry, Bored Panda’ya, fotoğraf kabininde çukur boğalarının yer aldığı yerel kurtarma takvimi üzerinde çalışırken bu fikri test ettim. “Onları kutsamak gibi işe yarayacağından emin değildim. Bu yüzden ilk planım, fotoğrafları çekin ve sahip olduğum bazı antika çerçevelerle eski bir görünüm uygulayın. “

Onun için modellik yapan ilk iki yavru birlikte yaşıyorlardı ve birbirlerinin “köpek alanında” olmakta rahattılar. Kendiliğinden öpüşmeye başladılar ve hemen Terry’nin küçük düşünce balonlarını görebildiği bir diziye dönüştüler: “Önce kameraya bakalım ve gülümseyelim, sonra birbirimize bakalım, tamam şimdi çabuk öpüşelim!”

Fotoğrafçı kesinlikle onu sevdi, bu yüzden konsept ile oynamaya devam etti. Sonunda, Terry gerçek bir stand kurdu ve görüntüler viral hale geldikten sonra, adlı bir kitap bile yayınladı. Stanttan kuyruklar.

Daha fazla bilgi: lynnterry.com | Facebook

About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir