SPF Eşleştirmenizle Tanışın: Olay Whips SPF 25

Açıklama: Bu, Olay adına yazmış olduğum sponsorlu bir görüşmedir. Görüşler ve metinler benim.

Yaz burada NYC’de ve benim için bir şey ifade ediyor: güneşte çok ve çok zaman geçirmek. Bu aynı zamanda cildimi sert UV ışınlarından korumak anlamına da geliyor. Yüzümde güneşi hissetmeyi sevebilirim ama kesinlikle cildimin bunu göstermesini istemiyorum.

Güneş kremi kullanmakla aşk / nefret ilişkisi yaşadım. Özellikle makyaj yaparken her zaman çok yağlı veya yapışkan hissetti. Ama son birkaç yıldır bunu günlük olarak uygulamak için bilinçli bir çaba sarf ettim ve biraz adanmış oldum.

Her zaman rotamda tutmak için harika yeni güneş kremleri arayışındayım. Son birkaç haftadır Olay Whips SPF 25’i kullanıyorum (ciddi derecede nemli NYC günlerinde bile) ve temelde bir SPF nemlendiricide istediğim her şey.

Olay Whips SPF ile ilgili en çok sevdiğim şey, cildime yağlılık hissi bırakmadan ne kadar kolay karışması. Benim için tek başına bu, onu kullandığım diğer güneş kremlerinden ayırıyor.

Ve diğer güneş kremlerinden farklı olarak, SPF 25’li Whips, ağırlığının 1000 katını hidrasyonda tutan ve serbest bırakan Active Rush Teknolojisine sahiptir. Bu kadar hafif hissettiren ve cildinize bu kadar kolay emilmesini sağlayan şey budur.

Ayrıca cildimi nasıl pürüzsüzleştirdiğini ve çok sulu ve taze görünmesini de seviyorum, bu harika çünkü yaz aylarında fondöten atlamaya meyilliyim. Bu güneş kremini takarken tenimi açıkta bıraktığım için kendimi çok daha güvenli hissediyorum.

Sabahları temizliyorum, tonluyorum, serum kullanıyorum ve ardından Olay Whips SPF 25 uyguluyorum. Yaz güneşindeyken cildimi korumanın zahmetsiz bir yolu ve cilt bakımımın geri kalanıyla mükemmel uyum sağlıyor. rutin.

Sen nasılsın? SPF ile ilişkiniz nedir? Bu yaz cildinizi koruyor musunuz? Bir dahaki sefere alışveriş yaptığınızda Walmartkendi kavanozunuzu aldığınızdan emin olun. Olay Kamçı SPF 25. Sizin için nasıl çalıştığını bana bildirin!

About admin

Check Also

Çikolata-Nane Mus

Çikolata-Nane Mus Hazırlık zamanı 35 dakika Toplam zaman 35 dakika 1½ bardak Hindistan cevizi kreması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir