Seyahat Sırasında Nasıl Sağlıklı Kalınır?

Seyahat sezonu yaklaşırken, Aylarca planladığınız bir seyahati, istenmeyen bir soğuk algınlığı veya tamamen enerji eksikliği gibi hiçbir şey mahvedemez.

Tatile gitmek, sağlık ve fitness alışkanlıklarımızda geri adım atmamız gerektiği anlamına gelmez. Aşağıdaki yönergeleri kullanın seyahat sırasında sağlıklı kalın ve mükemmel bir şekilde ayrılmanızı ve geri dönmenizi sağlamak için.


Seyahat Sırasında Sağlıklı Kalmak İçin İpuçları

Kendinizi uçaklarda koruyun.

Havayolu seyahati, hastalık için önemli bir düzendir. Yüzlerce kişi ile kapalı bir alanda olmak, insanlar koltuğunuza, masanızın üstüne, sinema ekranınıza dokunmaktır. Yeterli olmayan hava filtrelemesinden bahsetmiyorum bile.

Yapabileceğiniz en iyi şey, güçlü bir bağışıklık sistemiyle hazırlıklı gelmektir. Seyahate çıkmadan önce yiyin, iyi uyuyun ve stresi azaltın. Purell ve Lysol bezlerini yanınızda bulundurun ve ellerinizi sık sık yıkadığınızdan emin olun.

Vitaminlerinizi hatırlayın.

Seyahat için vitaminlerini toplamayı atlayan birçok insan tanıyorum çünkü bunun bir güçlük olduğunu düşünüyorlar. Vücudunuz tüm yıl boyunca B12 almaya alışkınsa, tatil sırasında atlamak yapılacak yol değildir.

Vitaminlerim için adlı bir şirket kullanıyorum VitaFive, ÖZELLEŞTİRİLMİŞ, kişisel sakızlı vitamin paketleri sağlar. Her ay seçtiğiniz vitaminlerle dolu 28 paket alırsınız. Artık vitaminleri ayıklamak yok; çantanıza birkaç paket atın ve gidin. Şimdiye kadarki en kullanışlı şey onlar! Ayrıca glütensizdirler, pektinden (jelatinden değil) yapılırlar ve nefis tada sahiptirler!

Kahvaltıyı atlamayın.

Kahvaltı bir nedenle günün en önemli öğünüdür; güne düzgün başlamanız için size enerji verir. Vücudunuzun yeni varış noktanızı keşfetmeden önceki uzun gün boyunca yakıta ihtiyacı olacaktır. Seyahat sırasında sağlıklı olmanın en kolay yollarından biridir.

Pek çok insan atlar ve doğruca öğle yemeğine gider. Yapma! Yakındaki bir fırından meyve parfe, hamur işi, portakal suyu, espresso gibi hafif bir şeyler alabilirsiniz. Vücudun bunun için müteşekkir olacak.

lorox seyahat köpük silindiri

Bir köpük rulosu getirin.

Tam vücut çalışması için vaktiniz veya arzunuz yoksa, köpük yuvarlama gitmenin yoludur. Köpük rulo kullanarak yapılan 10 dakikalık bir esneme seansı, vücudunuzun uzun, esnek, formda ve günlük seyahat programınızla başa çıkmaya hazır hissetmesini sağlayacaktır.

Yemin ederim Lauren Roxburgh’un köpük silindiri ve kitap çünkü o, yuvarlanan köpük fısıldayan! Neyse ki, köpük rulosu seyahat için mükemmel olan mini boyutta geliyor. 12 inç uzunluğunda, çantanıza kolayca sığar.

Lauren Roxburgh tarafından LoRox Aligned Travel RollerLauren Roxburgh tarafından LoRox Aligned Travel RollerDaha Uzun, Daha İnce, Daha Genç: 21 Günde Köpük Rulo FiziğiDaha Uzun, Daha İnce, Daha Genç: 21 Günde Köpük Rulo Fiziği

Seyahat sırasında nasıl sağlıklı kalıyorsunuz?
İpuçlarınızı aşağıya bırakın!

About admin

Check Also

Çikolata-Nane Mus

Çikolata-Nane Mus Hazırlık zamanı 35 dakika Toplam zaman 35 dakika 1½ bardak Hindistan cevizi kreması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir