Seyahat kumaş pantolonları – seyahat kumaşının avantajları ve dezavantajları


Hanginizin gardırobunuzda bu kadar güzel bir eşya var? Seyahat kumaşından yapılmış pantolonsuz gardırobumu hayal etmek benim için mümkün değil. Bu pantolonlar sadece seyahat için ideal olmakla kalmaz, aynı zamanda günlük kullanım için de harikadır.

Seyahat kumaş pantolonları; stüdyo Anneloes’un bunlarla dolu koleksiyonları var

Başlangıçta seyahat materyali ortaya çıktığında hala biraz tereddüt ediyordum, söylemeliyim. Tabii ki, kullanım rahatlığı nedeniyle çok fazla değil. Ama daha çok görünüş yüzünden. Her zaman biraz gösterişli görüneceğinden endişelendim, tam olarak moda bilincine sahip değil. Çünkü kabul edelim… Dar kot pantolonlarda kalçalarınız seyahat kumaş pantolonlara göre daha yerinde duruyor.

Yine de seyahat kumaşının başlangıçta düşündüğümden daha az gevşek olduğunu fark ettim. Elbette farklı seyahat kumaş çeşitleriniz de var. Hafif versiyon, orta ve daha kalın versiyon. Seyahat kumaşı ne kadar hafif olursa, pantolon o kadar pürüzsüz düşer. Hava güzel olduğunda pantolonlar bu kadar yumuşak ve harika düştüğünde elbette çok güzel. Ancak bu kumaşla, bu tür pantolonları giymeden önce birkaç hafta çömelme yapmak için biraz cazip geliyorum.

Yine de seyahat kumaş pantolonları beni yıllar önce çok mutlu eden trende benziyor. Yüksek topuklu koşu trendi. Seyahat kumaşlı pantolonlar aslında daha şık bir çeşittir. Şahsen, bu tür pantolonları altında güzel bir pompayla birleştirmenin en iyisi olduğunu düşünüyorum. Ancak günümüzde hoş bir flip flop veya havalı spor ayakkabılar da mümkündür (ve ‘seyahat sahnesine’ bu pompadan daha iyi uyuyor).

Kapri modelinin dar kesim, geniş kesimli, spor ayakkabı kesimi

Seyahat kumaş pantolonunun en güzel yanı, bu pantolonları her çeşit çeşitte alabilmenizdir. Normalde giydiğim kotlara en çok benzeyen dar kesim çeşidi. Bacaklarınızı saran daha sıkı bir model. Ancak kloş pantolon hayranları da iyi bir şekilde hazırlanacaktır. Studio Anneloes pantolon Seyahat kumaş pantolonları arıyorlarsa.

Ben şahsen capri modelini en az çekici buluyorum ama tabii ki yaz için çok güzel. Daha sert tiplerden misiniz? O zaman bile seyahat kumaşı için çok iyi bir seçim yapabilirsiniz, örneğin pantolonlu spor ayakkabı modeline bir göz atın Ekspres giyim.

Kalbinde ve ruhunda bir tulum musun? O zaman iyi haberlerimiz var çünkü bunlar seyahat kumaşlarında da mevcut. Eğlenceli, lezzetli ve havalı!

Neden pantolonlu seyahat kumaşı seçmelisiniz?

Seyahat kumaşı seçimi, elbette önemli bir dayanak olmasına rağmen, sadece konforla ilgili değildir. Bu kumaşın bir diğer büyük avantajı da kırışmaması (bu yüzden seyahat için çok kullanışlıdır) ve tüylenmemesidir. Bu nedenle kalitesini korur.

Ayrıca seyahat kumaşından yapılmış pantolonların bir başka avantajı daha vardır. Giymesi rahat olmasının yanı sıra, yine de düzgün bir şekilde giyinebileceğiniz bir pantolon. Çalışırken ya da uygulama yapacağınız zaman bu pantolonları rahatlıkla giyebilirsiniz. Aslında, bana göre, temel gardırobunuzda olması gereken bir şey. Pantolonu rahat bir gömlekle ama isterseniz daha şık bir bluzla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Gardırobunuzda seyahat kumaşı var mı?

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir