Samsung’un yeni çamaşır makineleri çok akıllı çalışıyor! ⋆ Anneler Blogu, pratik aile blogu!

* reklam içerir

Yeni olanın ne olduğunu hiç merak ettiniz mi? akıllı çamaşır makineleri gerçekten bu kadar özel kılıyor? Aslında bu kadar fütüristik sondaj özelliklerinin arkasında ne var? QuickDrive ™ Eko, AddWash ™ veya OtomatikOptimal Yıkama gizler ve hangisi aslında onunla başlayabilir? Bugün bunu bir işbirliğinin parçası olarak yapmanızı rica ediyorum. Samsung yeni örneğini kullanarak Yüksek teknoloji ürünü çamaşır makinesi WW9800T açıklamak ve sözde yardımı ile Parçalarına ayrıştırılmış görünüm içine heyecanlı bir bakış Makinenin içi hibe.

Ayrıca yazının sonunda bire bir var kişisel sonuç Bana göre hangi işlevlerin özellikle faydalı olduğunu ve hangilerini onsuz yapabileceğimi özetledim.

çamaşır makineleri_recommendation.jpg
Kaynak: Samsung

WW9800T çamaşır makinesi (veya WW91T986ASH / S2) hakkında genel bilgiler

Şimdiye kadar birlikteydim Çamaşır makinelerimizi satın almak 3 noktaya özellikle dikkat edin:

 1. Kapasite
 2. maksimum sıkma hızı
 3. Enerji verimliliği sınıfı.

Karşılaştırma portallarında uygun modellerim var fiyat sıralanır ve ardından mümkünse bir tane için sıralanır tanınmış üretici İle uzun garanti süresi ve iyi eleştiriler karar verdi. WW9800T burada biriyle keser 9 kg kapasite, bir 1.600 dev / dak maksimum sıkma hızı ve Enerji verimliliği sınıfı A +++ -% 40 Öncelikle çok iyi, ama muhtemelen fiyattan dolayı beni tereddüt ettirirdi. İçinden Parçalarına ayrıştırılmış görünüm Şimdi merak ediyorum ve orada açıklananlarla biraz daha ayrıntılı bilgi verdim Özellikleri istihdam.

3 yeni çamaşır makinesi özelliği – ve ne anlama geldikleri:

Bu grafikte, nasıl olduğunu görebilirsiniz. makinenin içindeki bireysel elemanlar etkileşim. Ama ayrıntılı olarak ne yapıyorlar?

samsung_washing_machine_view_of_inside
Kaynak: Samsung

AddWash ™ kapak

AddWash ™ kapak Muhtemelen zaten biliyorsunuzdur (mavi). Bununla yapabilirsin unutulmuş çamaşır Yıkama işlemi sırasında istediğiniz zaman makineye koymanız yeterlidir. Çamaşır makinemizdeki bu işlevi sık sık kaçırdık, çünkü eşim veya ben yakınlaştırma görüşmeleri, evde eğitim motivasyonu ve yemek pişirme öğle yemeği arasında çamaşır makinesini çabucak açar açmaz, gençlerimizden biri en sevdikleri süveterin hala orada olması gerektiğini hatırladı. yıkanmak.

Köpük aktif pompa

Sözde aracılığıyla Köpük aktif pompa (turkuaz) olacak Deterjan, tamburun dışında zaten tamamen köpüklenmiştir. Bu da, köpüğün düşük sıcaklıklarda bile dokuya derinlemesine nüfuz etmesi ve kirin çıkarılabilmesi avantajına sahiptir. 20 Grad kaldırabilir. Başka bir artı nokta: Bu şekilde oluşturulan Köpük ped Sadece özellikle derinlemesine temizlemekle kalmaz, aynı zamanda hassas çamaşırlar üzerinde naziktir, böylece onu doğru olanla birleştirebilirsiniz. çamaşır deterjanı muhtemelen yolu temizlik kurtarabilir.

Köpük aktif temizlik için mükemmel Dış giyim ve Samsung çamaşır makinesinin böyle olmasının nedeni verimli enerji vardır.

QuickDrive ™Teknoloji

Açık mavi renkte gösterilen davul, QuickDrive ™ Teknoloji. Terimin arkasında bir tane var ayrı ayrı dönen tambur arka duvarıbu da çamaşırların hemen içinde olmasını sağlar çoklu boyutlar taşınır. Bu nasıl Yıkama zamanı tüm programlarda aşırı kısaltılmış ve Azaltılmış güç tüketimi. Bu sadece zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda size zaman kazandırır kaynaklar ve bu nedenle daha fazla sürdürülebilirliğe doğru atılmış bir adımdır.

Spesifik olarak, bu işlev yıkama süresini% 50 azaltır ve bu da gerekli enerjiden% 20 tasarruf sağlar.

WW9800T’nin ilginç bulduğum diğer özellikleri:

AutoOptimalWash

Yıkarken al 4 sensör çamaşırlarınız hakkında otomatik olarak bilgi toplayın ve optimal program yanı sıra ideal deterjan dozajı. Of the Bulanıklık sensörü izler, örneğin, Suyun kirlilik derecesi ve gerekirse buna neden olabilir Deterjan eklendi ya da Durulama işlemi uzatıldı olur. Yani emin olabilirsin ki onların Hayır kaynaklar boşa harcandı ve sadece katılıyorum Gerçekte ihtiyaç duyulduğu kadar deterjan, su ve enerji kullanılır mükemmel temiz -e yıkamak.

Wifi Akıllı Kontrol

sayesinde Akıllı Kontrol Teknolojisi Gelecekte olacak tek şey bu değil Alexa, ışığı aç ”veya Alexa, 5 dakikalık bir zamanlayıcı ayarla “ama aynı zamanda: Alexa, çamaşır makinesini çalıştır“. WW9800T çamaşır makinesi, Samsung SmartThings Uygulaması Alexa ile birlikte (ayrıca Google+ ve Bixby) hareket halindeyken de kontrol eder. Böylece yapabilirsin Örneğin çamaşır makinesini işten başlatın ve sonra yeni yıkanmış çamaşırları saatlerce makinede yatmak zorunda kalmadan evde bulur.

İpucu: Eve planlanandan daha geç gelmeniz durumunda, çamaşırların kırışmaması veya kokmaması için kazanı 24 saate kadar hareket etmeye devam edecek şekilde ayarlamak için HATIRLATICI UNUTULAN ÇAMAŞIR ile uygulamayı kullanabilirsiniz.

Süper hız

Süper Hız İşlevi sağlar, 39 dakikada 5 kg çamaşır yıkayın. Şunu söylemeliyim: En sevdikleri eşyaları akşamları kendiliğinden yıkamak ve bir gecede ısıtıcıda kurutmak isteyen 2 genç için bu gerçek bir satış noktasıdır.

Hijyen buhar programı

Hijyen buhar programı için özel Alerji hastaları ve bağışıklığı zayıflamış insanlar ilginç. Özel bir buhar döngüsü sayesindetamburun altından Tüm bakteri ve alerjenlerin% 99,9’u çamaşırlarda tahrip olur ve kurumuş kirler çıkarılır, ek güvenlik sağlar – ve ek hijyen yıkayıcılar kullanılmadan. Bu sadece para tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çevreyi de korur.

yapay zeka ile akıllı kontrol paneli

Basit Kontrol Servblend Program bilgilerine ek olarak, yıkama durumunu ve sorun çözümlerini de gösterir ve ayrıca yıkama alışkanlıklarınızı hatırlar.

Bir bakışta makinenin diğer avantajları:

 • Stylishe Optik modern tasarım ve siyah lumboz sayesinde. Çamaşır makinesi mutfağınızda veya banyonuzdaysa özellikle ilginç.
 • lekeler Yoğun işlev: Bu işlev özellikle çocuklu aileler için kullanışlıdır. Sürekli köpük üretimi ile giysi 30 dakika ıslatılır, böylece inatçı lekeler bile etkili bir şekilde çıkarılır.
 • Minimum gürültü kirliliği: VRT Plus ™ teknolojisi gürültü ve aşınmayı en aza indirir. Üç boyutlu titreşim sensörü, tamburu yüksek sıkma hızlarında bile mükemmel şekilde dengeler. Bunun anlamı: Komşuların rahatsız olacağından veya çocukların uyanacağından endişe etmeden geceleri çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz.
 • Aquastop hortum dahil tam su koruması ve bir Zemin tava sensörü. Sensör su sızıntısı olduğunu bildirirse, kontrol elektroniği derhal su beslemesini keser ve çamaşır makinesindeki tüm suyu pompalar. Makinenizi evde olmasanız bile kullanmak istiyorsanız ve yine de su hasarı durumunda sigorta kapsamınızı tehlikeye atmak istemiyorsanız, bu işlev çok yararlı olabilir.
 • Kendi kendini temizleyen çekmece: Özel bir durulama işlemi, deterjan çekmecenizin Bedava nın-nin Deterjan artıkları her zaman temiz kalır.
 • Dijital inverter motorda 10 yıl garanti Samsung tarafından test edilmiş kullanım ömrü yakl. 20 yıl.
 • Akıllı tambur temizleme + (40 yıkamadan sonra not edin).
 • Hakkında iletişim Otomatik Çevrim Bağlantısı yeni yıkanmış çamaşırlar için doğru kurutma yöntemini otomatik olarak bulmak için DV8000T gibi uygun kurutucularla.

-> Ayrıntıları burada çalıştırma talimatlarında okuyabilirsiniz

Çamaşır makinesi_buy önerisi
Kaynak: Samsung

Kanımca:

Dürüst olmak gerekirse, yeni özelliklerin beraberinde getirdiği birçok avantaja şaşırdım. Onları özellikle ikna edici buluyorum Zaman ve enerji tasarrufu içinden QuickDrive Teknolojisi, Süper Hızlı Program ve Yıkama Klappe ekleyin, ama aynı zamanda minimum Gürültü kirliliği, Alexa ses kontrolü ve Tam su koruması kesinlikle bana ilham verebilir. Yoğun leke işlevi çocuklar daha küçükken kullanabilirdik. modern Optik ve kendi kendini temizleyen çekmece bana ikincildir.

Son olarak şunu söylemek istiyorum: 1,656,17 € ‘luk normal fiyat muhtemelen benim için biraz fazla pahalı olurdu. Mevcut Samsung sitesinde teklif Ama bunu oldukça ilginç buluyorum çünkü mevcut makinemizle karşılaştırıldığında gerçek katma değer gecerli. 1.407,00 € ‘luk teklif fiyatı 31 Aralık 2020’ye kadar 150 € daha düşürülecek ve bu daha sonra ücretsiz teslimat ve% 0 finansman dahil 1.257 € nihai fiyatla sonuçlanacak.

Her zaman olduğu gibi bu konuda ne düşündüğünüzle ilgileniyorum. Çamaşır makinesi satın alırken burada listelenen faktörlerden hangisi sizin için özellikle önemlidir?

About admin

Check Also

59 Kere Kadınlar Büyük Veya Küçük, İkonik Veya İronik Galibiyetlerini Kutladılar ve Bu Sayfada Paylaştılar

Birbirimizle rekabetin gittikçe normalleştiği bir dünyada, ister bir iltifat ister bir teşvik olsun, kendimizi birbirimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir