Saint Francisville Louisiana: Bir Konaklama

Hiç memleketinde bir konaklama yaptın mı? Bir grup kız arkadaşıma katıldım ve bunu Saint Francisville, Louisiana’da yapmaya karar verdik. Son 3 yıldır bu tarihi şehirde yaşıyorum ve henüz parmak uçlarımdaki tüm büyük maceralardan yararlanmadım. Geçen hafta sonu, memleketimde oldukça güzel yerler deneyimledim!

St. Francisville, çekicilik, karakter ve bol miktarda güney misafirperverliği ile küçük şirin bir kasabadır. Louisiana’nın başkenti Baton Rouge’un 48 km kuzeyinde yer alan St. Francisville, karmaşadan kaçmak için mükemmel bir yerdir. Louisiana’nın gizli mücevheri olarak icat edilmiştir. Güney Yaşamı ve ben daha fazla anlaşamadım.

İster dinlenmeye, alışveriş yapmaya, güzel yemeklerin tadına varmaya, tarihi takdir etmeye veya açık hava ve nefes kesen manzaranın tadını çıkarmaya geliyor olun, Saint Francisville her şeye sahiptir! 6 plantasyon evinden çok sayıda antika dükkanına, bisiklet kiralama, yürüyüş parkurları ve sayısız iyi yemek mekanına kadar, St. Francisville, Louisiana kesinlikle ziyaret edilecek yerler listenizin başına eklemek isteyeceğiniz bir yer.

Hemingbough'da kalışımız

Tüm yiyecek ve konaklama ücretsizdi. Her zaman olduğu gibi, tüm görüşler ve incelemeler bana aittir. Lütfen tüm ayrıntılar için açıklamama bakın.

Saint Francisville Louisiana: Bir Konaklama

Ziyaret ettiğimiz yerlerin bir özetini paylaşıyorum. Tüm hafta sonunu benim Instagram hikaye özeti.

Bizi nazikçe ve cömertçe karşılayan yerel işletmelere çok büyük bir Teşekkür ederim! Bu topluluğun bir parçası olduğum için beni gururlandırdılar.

Magnolia Cafe

Yerel olarak “The Mag, ” Manolya Cafe 4 nesil bir aile işletmesidir. En sevdiğim Bluesy Tavuk Salatası yedim! Yine de, Chicken Magnolia sandviçi yakın bir saniye çalışıyor. Mag, ürünlerini yerel çiftçi pazarından alıyor. Sadece harika yemekler değil, aynı zamanda eğlenceli eğlence ve rahat bir atmosfer de bulacaksınız.

Arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz ve bir ateş çukurunun etrafındaki adirondack sandalyelerde güzel sohbetler yapabileceğiniz ve hatta muhtemelen The Mag’daki verandadan gelen canlı müziği duyabileceğiniz güzel bir avluları var.

Öğle yemeğinden sonra şirin kulübeleri de gezebildik. 3-V Turist MahkemeleriNational Record of Historic Places’de yer almaktadır.

Magnolia Cafe'de öğle yemeği

Magnolia Cafe

The Mag'de Bluesy Tavuk Salatası

The Magnolia Cafe’de Bluesy Tavuk Salatası

3-V Turist Mahkemeleri oda ve kahvaltı

3-V Turist Mahkemeleri

Hemingbough

Konaklamamız için check-in yaptık. Hemingbough Soğuk şampanya ve arazide dolaşan canlı tavus kuşlarıyla karşılandık. Konukevinde 4 oda vardı ve her biri benzersiz bir şekilde zarifti. Güzel amfitiyatro, en rüya düğünler için mükemmel bir fon olan pitoresk bir göle bakmaktadır. Yerdeki güzel bahçelerde dolaşarak ve manzarayı hayranlıkla seyrederek saatler geçirebilirsiniz.

Hemingbough'da Amfitiyatro

Hemingbough’da Amfitiyatro

Hemingbough'daki birçok tavus kuşundan biri

Hemingbough şirketinde Peacock

Hemingbough Şapeli

Hemingbough’daki Şapel

St. Francisville, Louisiana'da kızlar gecesi

Vintage Kovanı

Bunu paylaşırken biraz önyargılı olacağım çünkü Vintage Kovanı benim mağazam. Ama kızlar durup alışveriş yapmak istediler, bu yüzden onu da gündeme eklemeye özen gösterdik. Vintage Hive, buluntu ve yeni çiftlik evi dekorlarından derlenmiş bir koleksiyon sunar. Estetik, ilkel çiftlik evi tarzı ile rahat kır evinin birleşimidir. Vintage Hive, çiftlik evi ilkelleri, mimari kurtarma, aydınlatma, benzersiz eski ve antika buluntular, el yapımı eşyalar, banyo ve vücut ürünleri, mumlar, Fusion Mineral Paint ürünleri ve çok daha fazlasıyla doludur.

Francis Southern Table & Bar

Aslında bir ailevi acil durum nedeniyle gündemdeki bu durağı kaçırdım, ama yemek yedim Francis Southern Table & Bar hatırlayabildiğimden daha fazla kez ve iyi yemeklerini onaylayabilirim! Kızların geri kalanı menüdeki her bir mezeyi deneyerek doydu. Tam olarak on iki meze. Francis, ortasında 100 yaşında canlı bir meşe ve dallara dizilmiş pazar ışıkları bulunan devasa bir verandaya sahiptir. Hafta sonu ziyaret ediyorsanız, muhtemelen verandada canlı müzik izleyeceksiniz.

The Francis Southern Table & Bar'da karides kokteyli

The Francis Southern Table & Bar’da Karides Kokteyli

Francis Fancy Fries

Francis Fancy Fries

Myrtles Plantasyonu

Amerika’daki en perili evlerden biri olarak biliniyor ve A & E’nin Hayalet Avcılarında birçok kez yer aldı. Myrtles Plantasyonu seyahatinize biraz heyecan getireceğinden emin olabilirsiniz. Güzel antebellum plantasyonu, asırlık canlı meşelerle çevrilidir ve bazı paranormal aktivitelerle karşılaşabileceğiniz bir Oda & Kahvaltı sunmaktadır. Instagram takipçilerimden biri bana, birisinin çarşaflarını kazıdığı için gece yarısı kalıp ayrılan birini tanıdığını söyledi. Merakınızı hissedin ve hayaletimsi bir varlıkla karşılaşabileceğiniz bir yerde kalmaya cesaret edin.

Gece kalmaya cesaret edemeseniz bile, gündüz saatlerinde ziyaret etmek için hala muhteşem bir yer. Arkada misafir kulübelerinin ortasında güzel bir avlu ve çardaklı bir gölet var.

Myrtles Plantation Avlusu

Myrtles Plantation’daki Avlu

Louisiana, Saint Francisville'deki myrtles plantasyonunda gizemli tur

Myrtles’da Gizemli Tur

Restoran 1796

Perili turdan sonra, tatlı ve kahve içtik. Restoran 1796Myrtles Plantation arazisinde yer almaktadır. Bu dünyanın dışında kalan ekmek pudingini yedim ve şimdiye kadar içtiğim en iyi Fransız kahvesini sunduklarını söylediğimde şaka bile yapmıyorum (ve tam bir kahve züppesi). Akşam yemekleri hakkında övgü dolu yorumlar duydum ve bir randevu gecesi için merkezlerle geri dönmek için sabırsızlanıyorum!

Restoran 1796

Restoran 1796

Restoran 1796 tavşan odası

Restoranda Tavşan Odası 1796

Saint Francisville Inn

Pazar Kahvaltısı yaptık Saint Francisville Inn ve hafta sonumun en önemli anı olduğunu eklememe izin verin! Bu yerin ne kadar harika olduğunu tarif edecek kelimeleri bile bulamıyorum. Her yönden kesinlikle harika! Çarpıcı dekordan nefis yemeklere ve olağanüstü hizmete kadar, bu alan her yönden 5 yıldızlı mükemmelliktir! Inn’de 11 lüks konuk odası ve bir el yapımı kokteyl bar olan The Saint bulunmaktadır. Hatta sahipleri Jim & Brandon tarafından özel bir “sahne arkası turu” ile süslendik.

St. Francisville Inn

St. Francisville Inn

Saint Francisville Inn

St. Francisville Inn

St. Francisville Inn

St. Francisville Inn

St. Francisville Inn'deki Saint Bar

St. Francisville Inn’deki Saint Bar

Güzel fotoğraflarımız tarafından çekildi Clover Yaratıcı Ajansı ve JD Silva Fotoğrafçılık.

Louisiana, Saint Francisville’de ziyaret ettiğimiz yerlerden sadece birkaçına değiniyorum. Bu tarihi şehirde görülecek ve eğlenecek çok şey var. Daha fazla bilgi ve fikir için şu adresi ziyaret edin: Batı Feliciana Turizm Ofisi veya aşağıya yorum yaparsanız, bazı bilgileri paylaşmaktan memnuniyet duyarım.

Konaklamanız hakkında bilgi almak isterim! Ya da Louisiana, Saint Francisville’i ziyaret ettiyseniz, en sevdiğiniz yer neresiydi? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin.


About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir