Onsuz Yaşayamayacağınız 8 Yaz Ürünü

Mutlu Temmuz arkadaşlar! Çoğunuzun buraya ev dekorasyonu ve DIY’ler için geldiğini biliyorum. Ama işleri biraz karıştıracağımı düşündüm. Umarım aldırmazsınız. Bunu ara sıra yapabilirim ve sonra buradan sonra. İşleri ilginç kılıyor. Bugün onsuz yaşayamayacağınız 8 yazlık ürünümü sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Bunların çoğunu evimde günlük olarak kullanıyoruz ve bazılarınızın da beğenebileceğini düşündüm.

Bu gönderi, alışveriş kolaylığınız için bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Ayrıntılar için lütfen açıklamama bakın.

Onsuz Yaşayamayacağınız 8 Yaz Ürünü

Solar Recover yaz için favori bir üründürSolar Recover kullanmadan önce ve sonra

Sadece onun eşyalarının ŞAŞIRTICI olduğunu söyleyeyim! Oğullarım annelerine bakıyor – hepimiz şeftali beyazıyız. Bronzlaşmayız. Yanarız, soyarız, sonra tekrar beyaza döneriz. Geçen hafta sonu küçüğüm biraz fazla güneş aldı. Bunu püskürttüm Solar Recover onun üzerine ve ertesi sabah tüm kızarıklık gitmişti! Hatta biraz bronz görünüyordu.

Parlak ciltler için Tarte Ready Set RadiantYaz aylarında ışıltılı bir cilt için Tarte Hazır Set Radiant

Cildinizin yazın parlamasını istiyorsanız, bu Tarte Hazır, Ayarla, Işıltılı olması gerekir. Güneşte dışarı çıktığınızda cildiniz ışıltılı görünür. Hafif olmasını ve harika kokmasını seviyorum. Cildime tazelenmiş bir görünüm vermek için hem makyajlı hem de makyajsız kullanıyorum.

St Tropez kendi kendine bronzluk köpüğü, vücudunuza yazın doğal bir ışıltı verir.

Bu yüzden yukarıda cildimin bronzlaşmadığını söyledim. Peki, bununla St.Tropez Self Tabaklama Köpüğü kesinlikle öyle. Pek çok bronzlaştırıcıyı denedim ve çoğu cildimi sarı ve sahte görünmeye bıraktı. Bu sizin için gerçek bir anlaşma. Doğal görünüyor ve bronzlaştırıcıların çoğunun yaptığı o iğrenç kokuya sahip değil.

BareMinerals cilt kurtarma renkli nemlendirici, favori yaz ürünüdür.

Yazın ağır fondöten giymeyi sevmiyorum. Bu Louisiana sıcağında terliyor. bareMinerals Renkli Nemlendirici Krem bana biraz parıltı ve çok fazla nem veriyor. SPF 30 ile güneş koruması bile var.

Drybar Detox Kuru Şampuan saça ekstra hacim kazandırır

Yazın saçlarını yıkamak için vakti var !? Sadece şaka yapıyorum çocuklar. Ama en azından bununla sık sık yıkamana gerek yok Drybar Detox Kuru Şampuan. Yağları yok etmesini ve hacim katmasını seviyorum. Saçım süper düz ve düz, bu yüzden bu kızın alabileceğim tüm hacme ihtiyacı var.

Yüz ve vücut için Supergoop güneş kremi

Bu suya dayanıklı güneş kremi, yüzünüzde ve vücudunuzda günlük kullanım için mükemmeldir. Supergoop 50 SPF’ye sahiptir. Çoğu güneş kremi gibi cildinizi yağlı bırakmaz.

Yaşlılık lekeleri için Mad Hippie C Vitamini serumu

C Vitamini Serumları araştırıyorum çünkü yüzümde güneş lekeleri var ve bunlara yardımcı olması gerekiyor. Fiyat noktası için, Deli Hippi bazı güzel eleştiriler var. Cildinizi sıkılaştırması, aydınlatması ve pürüzsüzleştirmesi gerekiyor! Denemek ve hepinize ne düşündüğümü bildirmek için sabırsızlanıyorum.

Sinir bozucu sivrisinekleri ve sivrisinekleri uzak tutmak için Böcek Yatıştırıcı.

Bu Böcek Emziği evimde günlük kullandığımız başka bir ürün. Louisiana’da sivrisinekler çok kötüydü. Tüm böcekleri, o sinir bozucu sivrisinekleri bile uzak tutmak için gerçekten işe yarar. Tamamen doğal içerikler olmasını da seviyorum!

İşte aldın. Onsuz yaşayamayacağım 8 yazlık ürünüm. Şu anda sevdiğiniz ve onsuz yaşayamayacağınız ürünler hakkında bir şeyler duymak isterim. Bunları aşağıdaki yorumlara bırakın ve sohbet edelim.

Bu arada, benim siyahbeyaz çizgili maksi elbise Yukarıdaki fotoğrafta en sevdiğim yaz kıyafetlerinden biri. Her taktığımda çok fazla iltifat alıyorum. Ve gitmeden çok çabuk, bu hafta bulduğum bir çalmayı paylaşmak istedim. Bunu ben aldım sevimli çanta Walmart’tan 7 dolardan daha düşük bir fiyata! Daha dün aldım, bu yüzden henüz fotoğrafını çekecek vaktim olmadı, ama süper sevimli ve yaz için mükemmel.

Kutsanın arkadaşlar! xoxo

Lütfen Beni Sabitle

Sizlere onsuz yaşayamayacağınız 8 yaz ürününden bahsediyoruz.


About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir