Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama)

Ev ofisimde demo devam ediyor ve Emmett işten sonra çoğu gece bunun üstesinden geliyor. İşler ilerledikçe bir güncelleme paylaşmanın eğlenceli olacağını düşündüm! Sürecin bu aşamasında, hala çok sayıda planlama, sipariş, demo çalışması yapıyoruz ve demirbaşların ve malzemelerin gelmesini bekliyoruz. Ofisimin bugün neye benzediğini merak mı ediyorsunuz? Unutmayın, iyileşmeden önce her zaman daha da kötüleşir. En son yenileme güncellemesi için tıklayın!

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Crosby en iyi çocuk oluyor ve plastik kapının yanına bile gitmiyor, ama öte yandan Cash… bu alana her geldiğimde, kafasını fermuardan geçiriyor. Eşit derecede komik ve sevimli, ama aynı zamanda çileden çıkarıyor çünkü yüzü tozla kaplanıyor ve evin içinde izini sürüyor. Her neyse, tüm bu fotoğraflarda onun küçük yüzünü görmezden gelin (ya da yapma, çünkü bu biraz komik)!

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Emmett elektrikle yeniden çalışmaya ve bu duvarı cep kapılarımız için çerçevelemeye neredeyse hazır. Oldukça geleneksel bir görünüme sahip olan kapılarımızı ızgara dikmeli olarak tasarladım. Sana aşağıdaki yüksekliği göstereceğim (bunları gümrükte uzmanlaşmış yerel bir şirketten sipariş ettik)

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Girişimizden gelen doğal ışığın o yönden cam cep kapılardan içeri girmesine izin verme fikrini beğendim. Işığın filtrelenmesine izin verirken ses konusunda da yardımcı olmalılar, böylece bu tasarım estetik olarak hoş ve işlevsel hissettirdi. Bu oda oldukça iyi bir ışığa sahip, bu yüzden onu taşıdıktan hemen sonra çalışma alanım olarak talep ettim. Sadece iyi hissettirdi!

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Bu aşama, daha çok yapısal unsurlar, elektrik planlaması, doğrama işleri planlama, kararlar alma ve onu tekrar inşa etmeden önce her şeyi çıplak kemiklere kadar sıyırma ile ilgilidir. Güzel değil ve en eğlenceli aşama değil (bence)ama kesinlikle gerekli. Toza rağmen ben detaycı biriyim ve her zaman sevdiğim o küçük ayrıntılara ulaşmak için çok fazla planlama ve sabır gerekiyor …

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Bu, yerleşik cihazımın yüksekliğidir. Sonunda bazı boyutları ayarladım ve bir dizi panel ekledim (çünkü tek sayıları sevdiğimi biliyorsun, ha!). İlk yerleşik tasarım aşamasını kaçırdıysanız, buradan kontrol edebilirsiniz. Aşağıda resmedilen duvarda yaşayacaklar …

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Emmett burada bazı kanal işleri ve elektrikle ilgilenmek zorunda, bu yüzden duvarda garip boyutlu bir dikdörtgen kesti. Eğlenceli gerçek… bu 2×4’lerin diğer tarafında yerleşik resmi oturma odamız var. Bu mimari özellik için kesilmesi gereken tüm parçaları organize ediyor ve planlıyoruz. Göz korkutucu görünebilir, ancak bu planlara sahip olmak, geliştirme zamanı geldiğinde hassasiyet ve doğruluk sağlamaya gerçekten yardımcı olur. Şu anki evimizde, tüm projelerimize bir müşteri gibi davranmaya çalıştım…. tüm üslerimizi kaplamak ve hiçbir adımı atlamamak (sıkıcı yükseltiler bile).

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Geçen ay pencere duvarına inanmak zor (aşağıda resmedilmiştir) güzel yeni perdemle övünüyordu. Oh, birkaç gün içinde işler nasıl değişti. Haha! Bu odayı düzelttikten sonra bunların iyi bir şekilde kurulduğunu görmekten heyecan duyuyorum.

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Perdelikten bahsetmişken, bu alanı panellerimle hafif, parlak ve tek renkli tutmaya karar verdim. Duvarları boyayacağımıza neredeyse eminim Sabahın Taupe’si Sherwin-Williams tarafından. İşte korniş panosunun karşısında… aslında mevcut duvar rengine benziyor. (biz taşındığımızda buradaydı).

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Emmett ayrıca özel credenza yapımı planlama sürecinde, bu yüzden o proje için bir leke rengi seçmem gerekiyordu. Balıksırtı zeminlerimizle çok güzel çalışan Heirloom Oak’a indim. Neyse ki, döşeme yapılacaklar listesinden çoktan çıkarıldı ve ağır ram panosunun altında korunuyor.

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Ben de sevgili beyaz mermer tang atımı aldım! Birkaç hafta önce yaptığım korkunç yolculuğumdan hatırladın mı? Ofisimde bir kaide üzerinde yaşayacak! O büyük adam için çok heyecanlıyım ve onun tarzını görmek için sabırsızlanıyorum. Çatımızın altında olduğuna inanamıyorum! Boktan telefon fotoğrafını görmezden gelin – gerçekten adalet yapmıyor. Çift bütçemde değildi, bu yüzden arkadaşım Emily’yi ikna ettim. (aynı zamanda bir iç mimar olan) maçı satın almak için. Her birimizin bir tane var. Arkadaşlık bileklerinden çok daha üstün olduklarını söyledi. Ha!

Ofis Yenileme Güncellemesi (Demo ve Planlama) - roomfortuesday.com Şu andan itibaren eksiksiz ofis güncellemesi bu! Listenin dışına çıkmak için çok çalışıyoruz. Bunun yenilemenin en eğlenceli kısmı olmadığını biliyorum, ancak işlerin ilerlediğini ve bunu doğru şekilde yaptığımızı bilmek beni mutlu ediyor. Bu gönderi seni ölümüne mi sıktı? Umarım değildir. Ofis yenileme güncellemelerimi görmeye devam etmek mi istiyorsunuz, yoksa tüm bunların sonunda güzel bir açıklama beklemeyi mi tercih edersiniz? Her iki şekilde de kötü hisler yok! Bu şeylerin ne kadarını paylaşacağımı asla bilemiyorum. Aşağıdaki yorum bölümünde aklınıza takılan soru veya düşüncelerinizi bana bırakın! Umarım önünüzde harika bir hafta sonu geçirirsiniz. Pazartesi tekrar burada görüşürüz!

Bunları da sevebilirsiniz

 • Kayda değer - roomfortuesday.com

  Jackson Hole’da geçirilen uzun bir hafta sonundan sonra yerleşip yakalanmış durumdayız. Emmett ve ben doğaya dalmak ve gitmek için işe biraz ara verdik …

 • Resmi Oturma Odası: Tek Odalı Zorluk - 1. Hafta - roomfortuesday.com

  Bu sonbaharda öne çıkan bir tasarımcı olarak One Room Challenge’a katılacağım için çok heyecanlıyım! İki odayı (bu banyo ve çamaşır odası) bir misafir tasarımcı olarak ele aldım …

 • Yeni Yıl, Yeni Bir Yenileme - roomfortuesday.com

  Yılın ilk gününde, yenileme planımızla ilgili bazı hedefleri ve görüşleri paylaşmak istedim. Bir evi güncellemek için hiç olduğum kadar heyecanlı olmamıştım …

 • Tasarım Uzlaşması: Önemli Diğerinizle Mekanlar Nasıl Tasarlanır - roomfortuesday.com

  Mutlu Cumalar arkadaşlar! Banyo projelerimize doğru ilerliyoruz – bodrum VE tuvalet yenilemesi (Bu yıl şekilleniyor dediğimde ciddiydim …

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir