Nasıl Tezahür Edilmemeli Ve Bunun Yerine Ne Yapmalı?

Bildiğiniz gibi tezahür ettirmek de çok heyecan verici ve ilginç. Yapamayacaklarınızı tezahür ettirmek yerine, yapabileceklerinizi tezahür ettirmeye odaklanmalısınız. Şimdi tezahür ettiremeyeceğiniz birçok şey var ve bunların çoğu kolayca tezahür ettirebileceğiniz şeyler.

Şimdi, tezahür ettiremeyeceğiniz bazı şeyler:

1. EVREN YASALARI:

Herkes her şeyi tezahür ettirebileceğimizi söylüyor ama bu yanlış çünkü Evren yasaları gibi pek çok şeyi tezahür ettiremiyorsunuz. Evrenin yasalarını tezahür ettiremezsiniz. İsteseniz veya isteseniz bile fizik kanunlarını hiçbir şekilde değiştiremezsiniz.

Uçmayı seviyorsanız ve gökyüzünde bir kuş gibi uçmak istiyorsanız, Evren kanunlarına aykırı olduğu için kesinlikle yapamazsınız. Geçmişte olan şeyleri bile yapamazsınız.

2. DİĞER KİŞİLER:

Başkalarının tezahür etmesi bile mümkün değildir, çünkü diğer insanların düşüncelerini, duygularını ve davranışlarını size göre değiştiremezsiniz.

Bir kişi bir başkasına aşık olursa, o zaman kesinlikle partnerinizi değiştirmeye veya tezahür ettirmeye çalışırsınız, ancak bu hiç de mümkün değildir ve hatta diğer insanları tezahür ettiremezsiniz.

3. KARMİK YOLUNUZ:

Üçüncü şey, karmik yolunuzu değiştiremeyeceğiniz veya tezahür ettiremeyeceğinizdir. Tüm insanların hayatlarında birçok engel ve koşulla karşılaştığını bildiğiniz gibi ve bunların hepsi sizin karmik yolunuzdur ve karşılaştığınız engelleri ve koşulları bile tezahür edemezsiniz.

Bu karmik yol bile, onu durduramayacağınızı ve hatta tezahür ettiremeyeceğinizi bildiğiniz için ölümünüzü de içerir.

4. DİĞER KİŞİLERİN KARMİK YOLLARI:

Bildiğiniz gibi, diğer insanları ve hatta karmik yolunuzu değiştiremeyeceğinizi veya tezahür ettiremeyeceğinizi ve bunun gibi diğer insanların karmik yolunu tezahür ettiremeyeceğinizi bildiğiniz gibi.

Diğer insanlar hayatlarında herhangi bir engel veya koşulla karşı karşıyaysa, onları hiçbir şekilde tezahür ettiremezsiniz. Koşullarını, ailesini veya başkalarının hayatıyla ilgili herhangi bir şeyi değiştiremezsiniz.

5. DETAYLAR:

Ayrıntıları çevrenizde tezahür ettirmek istiyorsanız, o zaman bu mümkün değildir ve bunu yapamazsınız. Çevrenizdeki her ayrıntıyı değiştiremezsiniz. Evrenin bir parçası olduğu için detayları tezahür ettirmenin mümkün olmadığını anlamalısınız.

Öyleyse, bunlar tezahür edemeyeceğiniz bazı şeylerdir ve bu şeyler sizin elinizde değildir ve onları kontrol edemez veya tezahür ettiremezsiniz. Sizin tarafınızdan tezahür ettirilemeyen şeylerin farkında olmalısınız.

About admin

Check Also

Çikolata-Nane Mus

Çikolata-Nane Mus Hazırlık zamanı 35 dakika Toplam zaman 35 dakika 1½ bardak Hindistan cevizi kreması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir