Mutfak Kiler Fikirleri ve Düzenleme İpuçları

Mutfak kileriniz kapalı kapılar ardında olduğu için mi ihmal ediliyor? Mutfak kilerlerinin oldukça sade ve sıkıcı olduğu ve muhtemelen biraz dağınık olduğu biliniyor. Ama kilerinizi evinizdeki en sevdiğiniz yerlerden birine götürecek bazı mutfak kiler fikirleri ve organizasyon ipuçları vermek için buradayım.

Önceki evimizde çok sayıda raf ve depolama alanı olan güzel ve büyük bir mutfak kiler vardı. Harikaydı! Sonra taşındık. Ve hikayenin geri kalanının nasıl gittiğini biliyorsun. Ne yazık ki, mevcut evimizdeki mutfak kiler arzulanan çok şey bırakıyor. Mutfak kiler fikirlerim ve organizasyonumla biraz yaratıcı olmalıydım. Size bunu nasıl yaptığımı göstereceğim.

Mutfak Kiler Fikirleri ve Düzenleme İpuçları

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Lütfen tüm ayrıntılar için açıklamama bakın.

Mutfak Kiler Fikirleri

Mutfak Kilerinizi Özelleştirin

Çoğu mutfak kiler oldukça basittir. Birkaç rafları var ve hepsi bu. Mekanı en iyi şekilde kullanmak ve ihtiyaçlarınız için daha işlevsel hale getirmek için kilerinizi özelleştirmeyi düşünün. Bu, daha fazla raf, dışarıya çekilebilir raf, bölme veya çekmece eklemek anlamına gelebilir. Mutfak kiler fikirleriniz için biraz ilhama ihtiyacınız varsa, şu adrese gidin: Klozet İşleri. Size ilham verecek harika bir galerileri var!

Kiler Aydınlatma

Mutfak kiler fikirlerini düşündüğümde, aydınlatma genellikle akla gelen bir şey değil. Işıklı olmayan bir kileriniz olana ve bir şey bulmak için temelde bir flaş ışığı kullanmanız gerekene kadar. Gerçek hikaye. Kileriniz aydınlatma için kablolanmamış olsa bile, bir hareket sensörü pille çalışan ışık.

Veya kablolamanız varsa, buna benzer bir şey eklemeyi düşünebilirsiniz. çan kolye. Size% 70 indirim !! Cidden 3’ü alıp mutfağımızdan vazgeçerken onları barın üstüne koymayı düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Görsel Olarak Çekici Mutfak Kiler Fikirleri

Hepimiz mutfak kilerimizin oldukça sık açtığımız bir şey olduğunu biliyoruz. Burada dürüst olursak, büyük olasılıkla günde birkaç kez. Öyleyse neden onu güzelleştirmiyorsun? Kilerinizi güzelleştirmenin bir yolu, taze bir kat boya eklemektir. Bunu aslında son kiler makyajımda yaptım. Gerçekten eğlence katmak istedim soyma ve yapıştırma duvar kağıdıama bu gönderiden önce zamanım doldu. Hala yapılacaklar listemde!

Kilerinizdeki Alanı En Üst Düzeye Çıkarın

Kilerinizdeki tüm alanı, hatta zemini ve kapıyı bile kullanın. Zemin koymak için iyi bir yer sepetler içecekleri ve kağıt ürünleri depolamak için. Bu 8 kademeli ayarlanabilir dolap kapı organizatörü ayrıca kilerinizde daha fazla depolama alanı kazanmanın harika bir yoludur.

Şimdi, kilerinizde yeterince yer yoksa, her zaman yaratıcı olabilir ve bir fırın rafı benim IG arkadaşım gibi mutfağınızda Ayşenur @aysenur_aysenur.

kiler depolama ve organizasyon olarak kullanılan fırın rafı

Kaynak: @bigfamilylittlefarmhouse

Organizasyon Fikirleri

Şeffaf Kanisterleri Kullanın

Kilerdeki temiz kutulara biraz takıntılıyım. kullandım OXO bidonları ve gerçekten en iyisi olduklarına inanıyorum! Bence kutular genel görsel görünüme katkıda bulunuyor ve aradığınızı bulmanızı da kolaylaştırıyor. Yani kitabımda bir galibiyet var.

Etiket Kutuları ve Kutuları

Tüm kutularımı ve kutularımı şuradaki etiketlerle etiketledim: Yetenekli Mutfak. Mutlak şirinler! Ve her şey için cidden bir etiket var.

mutfak kilerindeki etiketli kutular

Mutfak Kilerinizde Bölgeler Oluşturun

Harika bir mutfak kiler fikri, yiyeceklerinizi düzenli tutmak için kilerinizi bölgelere ayırmaktır. Bölgelere örnek olarak pişirme malzemeleri, ekmekler, makarnalar, atıştırmalıklar vb. Kilerinizi imar etmek, sahip olduklarınızı takip etmenize yardımcı olur.

Kilerde Yemek Planlama

Her hafta, kilerinize yerleştirmek üzere bir hafta içi akşam yemeği için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri içeren birkaç sepet oluşturun. O yoğun hafta içi gecelerde, yemek yapma zamanı geldiğinde sepeti çıkarın ve her şey hazır olsun!

Daha fazla kiler organizasyonu ipucu arıyorsanız, lütfen yazıma bakın Küçük Bir Kiler Düzenlemek İçin 5 İpucu. Ayrıca izleyebilirsin IGTV’de mutfak kiler organizasyonu.

Lütfen Pin:


About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir