Margaritaville Biloxi: Kaçırmak İstemediğiniz 10 Şey

Bir arkadaşıma çok uzak olmayan bir aile tatili yeri aradığımı söylediğimde, önerdi Margaritaville Resort, Biloxi, Mississippi. İlk düşüncem, bu bir kumarhane değil miydi? Birçok Margaritaville lokasyonundan sadece birkaçının kumarhane olduğu ve Margaritaville Biloxi’nin bunlardan biri olmadığı ortaya çıktı. Aslında, her yaştan çocuklar ve yetişkinler için ziyaret edebileceğiniz en aile dostu yerlerden biridir.

Kaçırmak istemeyeceğiniz 10 şeye ek olarak, Biloxi’deki Margaritaville Resort’taki konaklamamızdan bazı ipuçları, çerezler ve paketlerimi görmek için aşağıya kaydırdığınızdan emin olun. Seyahatinizi planlamadan önce bilmek isteyebileceğiniz bazı önemli şeyler var.

Konaklama sağlandı. Her zaman olduğu gibi, tüm görüşler ve incelemeler bana aittir. Ayrıntılar için lütfen açıklamama bakın.

Margaritaville Biloxi: Kaçırmak İstemediğiniz 10 Şey

Escape Aile Eğlence Merkezi

Escape Family Entertainment Center, zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz yerdir (yağmur sayesinde). 55.000 metrekarelik oyunlarla, tüm aile için saatlerce eğlence ve eğlence bulacaksınız.

Eat & Play Family Combo’yu 100 $ ‘a satın aldık, bu bize 4 25 $’ lık Oyun Kartı ve Margaritaville Biloxi Resort restoranlarından herhangi birinde geçerli olan 50 $ ‘lık Yemek Kuponu verdi (gizli ipucu: 1’den fazla aile kombinasyonu satın alırsanız yiyecek kuponlarını birleştirebilirsiniz). Hafta boyunca ziyaret edebiliyorsanız (ki bu çok daha iyi çünkü o kadar meşgul değil), Çarşamba günleri 1/2 fiyat oyun gününden yararlanmayı unutmayın.

Eğlence Merkezi’ndeki oyunların yarısına bile gelemedik. Ailemizde hareket hastalığına neden olma eğiliminde oldukları için birçok sanal gerçeklik oyununu atladık. Ama başkalarının bunlardan zevk aldığını izledik ve gerçekten harika görünüyorlardı. Oyunların çoğunun gerçek boyutta olmasına bayıldım. Bir çocuğu yakalayacak kadar büyük bir kapma makinesi vardı.

Escape Arcade'de Space Invaders oynayan çocuklar.

Çocuklarım, ilgilerini çeken oyunlara ve etkinliklere göç ettiler ve bunlar ailemizin favorilerinden bazılarıydı:

1. Butik Bowling

Butik bowling, tüm hafta sonunun en sevdiğim kısmıydı. Muhtemelen tüm ailenin birlikte yapabileceği bir şey olduğu için. Ayrıca bir oyunun yaklaşık bir saat sürmesini de sevdim, bu yüzden çoğu oyun gibi süper hızlı değildi.

Ailemiz iyi bir rekabeti sever. En büyüğüm iğneleri patlatmaya çalıştı. Sanırım gizlice bize gücünü göstermeye çalışıyordu. (gizli ipucu: topu çok sert yuvarlamayın. Doğruluk sizi hızdan daha ileriye götürür 😉). Küçük oğlum bize bu dersi öğretti. Topu yuvarlayacaktı ve sonunda lobutlara ulaşması sonsuza kadar sürmüş gibiydi. Ama merkezde ölür ve her seferinde yaklaşık 7-8 lobut vururdu.

2. 48 Ayak Volkan Kaya Duvarı

En büyük oğlum kaya duvara yaklaşık 5 kez tırmandı. Şaka yapmıyorum. İlk kez görevliye orta kurs yapmak istediğini söyledi. Onu koşum attı ve yaklaşık 60 saniyede duvarı Örümcek Adam gibi ölçeklendirdi. Güldü ve ona bunun onun için çok kolay olduğunu ve onu zor yola soktuğunu söyledi. Bunu da kolay gösterdi.

Margaritaville Biloxi'de sallanan tırmanma duvarı.

En büyüğümün bu kadar kolay görünmesini izledikten sonra kendim denemeye karar verdim. Ummm, göründüğü kadar kolay değil. Sanırım aşağı inmeye hazır olduğuma karar vermeden önce vücudumdaki her kası duvarın yarısına kadar çıkarmak için kullandım. Savunmamda orta yolu yaptım. Bir dahaki sefere kolay ile başlayacağımı düşünüyorum.

5 yaşındaki çocuğum bile kaya duvarına tırmanmayı başardı (tek gereksinim minimum 35 pound). Korkusuzdu ve o duvara anneden daha iyi tırmandı.

3. Sky Trail Halatlar Kursu

Biri küçükler (2-7 yaş) ve biri daha büyük çocuklar (ve yetişkin çocuklar) için olmak üzere 2 halatlı kurs vardır. Küçükleri içeren pek çok oyun ve aktivite olmasını seviyorum. Genellikle çok küçük oldukları için tüm eğlencenin dışında kalırlar. Ama Margaritaville’de değil! Her yaş ve boyut için bolca eğlence içerdiklerinden emin oldular.

Margaritaville'deki Escape Arcade'de halatlar kursu.

4. Walking Dead ve Halo

Oğullarım da Walking Dead ve Halo video oyunlarını severdi. Şekle gidin. Fortnite’a sahip olmadıkları çok iyi bir şey, yoksa çocuklarıma başka bir şey yaptıramazdım.

Onlarla Halo oynamaya beni ikna ettiler. Dördümüz de aynı oyuna katılıp aynı takımda yer alabildik. Bil bakalım kazanan kim çıktı? Evet, seninki gerçekten ayakta kalan son kişiydi. Acemi şansı sanırım. O kadar heyecanlıydım ki oyun kartımızı oyun konsolunun üzerinde bıraktım ve görünüşe göre eksik olduğunu fark etmeden önce başkası tarafından kaydırıldı (bunun nasıl bittiğini görmek için aşağıdaki ipuçlarımı okuyun).

Escape Arcade'de Halo oyunu.

Su Bahçesi

Margaritaville'de çocuklar su parkı

Margaritaville Biloxi'de heyecanlı çocuklar

5. 450 Ft Tembel Nehir

Bu benim soğuk bölgemdi. 45 metrelik tembel nehrin etrafında birkaç kez süzüldüm. Çocukların gülmesine ve oynamasına alışkın olduğunuz ve belki yüzünüze biraz su sıçradığı sürece, tembel nehir hızla mutlu yeriniz haline gelecektir. Hatta havuz barına kadar yüzebilir ve Jimmy Buffett’in hoparlörlerden çalan melodilerini dinlerken içkinizi yanınıza alabilirsiniz.

Margaritaville biloxi havuzunda kanlı mary içmek

6. Sargı Su Kaydırakları

En küçük oğlum daha önce hiç su kaydırağı yaşamamıştı. Boy / kilo gereksinimlerini asla karşılamadı. O kadar heyecanlıydı ki sonunda devam edebileceği bir su kaydırağı buldu – tek başına (5 yaşında ve 40 pound ağırlığında)! Yine, küçükleri dahil ettiği için Margaritaville’e tebrikler. Soldaki biraz daha hızlıdır (özellikle bir tüp kullanıyorsanız), bu nedenle küçük çocuklar için doğru kaydırağı tavsiye ederim. Yine de 5 yaşındaki çocuğum ikisini de yaptı ve daha hızlı olanı tercih etti.

Resort'ta su kaydırağında çocuk

Margaritaville'de su kaydırağında eğlence

7. Flip Flop Halatlar Kursu

Tüm küçük çocukların parmak arası terlikleri geçmesini izlemek çok tatlıydı. Birçoğu birinden diğerine daldı ve yüzlerinde gerçekten yaptıkları en şaşkın ifadeyle ayağa kalktı. Tabii ki en eskisi bunun için çok havalıydı. Ancak ortadaki ve en küçüğü bu parmak arası terlikleri geçerken en iyi zamanı geçirdi. Hiç bu kadar çok kıkırdama duyduğumu sanmıyorum.

Margaritaville havuzunda eğlence

Margaritaville tatil beldesinde suda atlama çocuk

Margaritaville Biloxi restoranları

8. Can’ın Yemek Yeri

Bu şimdiye kadar yediğim en iyi restoranlardan biriydi. Büyün hayatımda. Cidden hepiniz, çok iyiydi! Menü alakart ve biraz pahalı ama yemek kesinlikle buna değer. Kama salatası, fileto ve iki kez fırınlanmış patates yedim. Tek pişmanlığım ekmekli muhallebi sipariş etmem. Çocuklar yengeç keklerini ve NY şeridini böldüler ve hepsi yengeç keklerinin sahip oldukları en iyi şey olduğu konusunda hemfikir oldular.

Perşembe-Pazar günleri oradaysanız, 35 $ ‘a özel 4 çeşit akşam yemeğinden yararlanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Böylesine nefis yiyecekler için bir anlaşmanın çalınması!

9. LandShark Bar & Grill

Biz burada iki kez yedik ve iki kere hizmet ve yemek mükemmel. Etrafta en iyi burgerler ve balık tacoları var! Escape Eğlence Merkezi’nin içinde yer aldığından, oyunlar arasında hızlı bir yemek yemek çok kolay. İlk kez güvertede dışarıda oturduk ve ikinci kez içeride oturduk. (gizli ipucu: Margaritaville Cafe’den kaçının – yemek ve servis arzulanan çok şey bıraktı).

10. Margaritaville Coffee Shop

Odada sağlanan kahveyi atlayın ve Margaritaville Coffee Shop’tan gurme bir kahve içmek için 10. kata gidin. Ben biraz kahve züppesi gibiyim ve kahveleri tamamen beklentilerimi karşıladı. Ayrıca o tatlı dişi tatmin etmek için birçok nefis ikramları var.

Margaritaville Cafe'de kahve molası

Kontrol Etmek İsteyebileceğiniz Diğer Turistik Yerler

Denizkızları

Evet, havuzda rastgele bir deniz kızı bulabilirsiniz. Biz oradayken bir tane gördük ve bütün küçük kızlar onun etrafında toplandı. Ancak, çocuklarım güzel denizkızı ile resimlerin bir parçası olmak istemediler. Küçük kızlarınız varsa, bunu kesinlikle yapmanız gerekenlerinize eklemek isteyeceksiniz.

Gemi Adası

Mississippi’nin en iyi plajına 1 saatlik bir feribot yolculuğu yapın ve günü yunusları seyrederek, şnorkelle yüzerek, yüzerek veya yürüyüş yaparak geçirin. Feribot doğrudan Margaritaville Biloxi’den kalkmaktadır. Bu yolculukta Ship Island yapmaya zaman ayırmadık çünkü bunu daha önce yapmıştık. Daha önce hiç Margaritaville Biloxi’ye gitmemiştik, bu yüzden oradaki tüm zamanımızı değerlendirmek istedik.

İpuçları, İpuçları ve Çıkarımlar

Asla Resorttan Ayrılmak zorunda değilsiniz

Tüm deneyimin en sevdiğim yanı, asla tesisten ayrılmak zorunda kalmamaktı. Çocukları araba koltuklarında bükmek ve çözmek yok. Veya nerede yemek yiyeceğinizi bulmak. Hediyelik eşya dükkanlarında gereksiz para harcamak ve bir hafta sonra ölen korkunç bir keşiş yengeci ile eve gelmek yok (amin alabilir miyim!). Ve çığlık atmaz çünkü herkes farklı bir yere gitmek ister.

Margaritaville Biloxi'de aile tatili

Asansörler

Asansörleri beklemeye hazırlıklı olun – özellikle yoğun bir hafta sonu ziyaret ediyorsanız. 23 katlı, 371 misafir odalı bir otelde, dünyada 4 asansörün yeterli olacağını kimin düşündüğünü merak ediyorum ?! Her asansör yolculuğu için en az 10 dakika bekledik. Sonra bindiğimizde her kat gibi görünen bir yerde durduk. Pazar günü çıkış saatinde, asansör için koridorda bir sıra insan vardı. Merdivenleri 10 uçuş aşağı indirmeye karar verdik ve yine de herkesi dövdük.

Buna hazırlanırken, odanızdan ayrılmadan önceki gün ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmanızı tavsiye ederim. Ayrıca, gelip giderken o kadar meşgul olmayan zamanları seçmeye çalışın. Asansör kalabalığını yenmek için sabah havuz açılmadan yaklaşık 30 dakika önce odamızdan ayrılırdık.

Kat hizmetleri

Temizlik hizmeti, bulunduğumuz Cumartesi günü odamıza asla hizmet etmedi. Bütün gün odadan uzaktaydık. Öğleden sonra 4 civarı, akşam yemeğine hazırlanmak için odaya döndük ve temizlik hiç gelmemişti. O sabah çıkarken onları katımızda gördük, böylece orada olduklarını biliyorduk. Ön büroyu aradıktan sonra, birini yukarı gönderecekleri söylendi. Akşam yemeğine indik ve yaklaşık 3 saat sonra geri döndük ve temizlik hala gelmemişti. Bir kez daha aradık ve sonunda biri geldi. O noktada tek istediğimiz duş almak için temiz havlulardı.

Müşteri servisi

Temizlik olayı dışında müşteri hizmetleri harikaydı! Herkes çok samimi ve özenliydi. Herhangi bir zamanda baktığınız herhangi bir otel çalışanını görebilirsiniz, böylece gerektiğinde her zaman yardım mevcuttu.

Odalar ve Olanaklar

5 oda tipi ve 2 süit tipiyle, ihtiyaçlarınıza ve aile büyüklüğünüze uyan bir oda bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Balkonlu ve Körfez manzaralı Standart Queen Oda’da kaldık. Odada bir mini buzdolabı, cezve, ütü ve fön makinesi vardı, ancak mikrodalga yoktu (bunları her zaman bilmek istiyorum). Banyo malzemeleri spa gibiydi, bu anne için tüm erkekler için güzel bir zevkti.

Margaritaville Resort'ta banyo malzemeleri

Oyun Kartınızı kaydedin

Ben dediğimi hatırla kayıp yanlışlıkla oyun kartımızı bıraktı ve başka biri tarafından kaydırıldı mı? Neyse ki kocam kartlarımızı kaydedecek kadar akıllıydı. Kartı bıraktığımı ve kartın çekildiğini anladığımızda, gişeye gitti ve eski kartı iptal edip, tüm kredilerimizle yeni bir kart çıkarabildiler. Kartımızı bulan kişi, farkına varmadan önce biraz eğlendi, ancak çalışan nezaketle tüm kredilerimizi geri verdi. (gizli ipucu: kartlarınızdaki krediler, siz onları kaydettiğinizde asla sona ermez – bir dahaki sefere kullandığımızda kullanabileceğimiz kalan kredilerimiz var).

Özel Ürünler ve Etkinlikler

Kontrol ettiğinizden emin olun. tatil spesiyalleri rezervasyon yapmadan önce. Çok büyük indirimleri ve özel fiyatları var. Örneğin, asker, itfaiye, polis veya sağlık görevlisiyseniz,% 20 Kahramanın İndirimi tatil yerinden yararlanabilirsiniz. Buna odalar, yemekler, içecekler ve perakende satış mağazaları dahildir!

Ayrıca kontrol etmek isteyeceksiniz. etkinlik Takvimi konaklamanız için rezervasyon yapmadan önce. Margaritaville Biloxi’de her zaman eğlenceli bir şeyler oluyor!

Margaritaville tatil beldesinde eğlence

Tüm aile eğlencemizin bir videosunu izlemek isterseniz, şu adrese gidin: Instagram Hikayesi çok heyecan için!

İyi yiyecek ve içeceklerin, bolca müzik ve eğlencenin ve kalbinizin arzuladığı tüm eğlencenin tadını çıkarmaya hazır mısınız? Cennetteki maceranız sizi bekliyor. Devam edin ve konaklamanız için rezervasyon yapın Margaritaville Tatil Köyü. Ailen sana teşekkür edecek (ve bana teşekkür edeceksin)!


About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir