Kilo Verdikten Sonra Gevşek Cilt Nasıl Sıkılır?

Yani, sıkı çalışmaya başladınız ve bir miktar kilo verdiniz. Temiz bir diyet uyguladınız, ağırlık rafına girdiniz ve hatta birkaç Instagram tatlı hesabını engellediniz.

Ancak ilerlemenizden mutluluk duymak yerine, artık inç kaybetmenin geride bıraktığı gevşek, sağlam olmayan cildin bir kısmına odaklanıyorsunuz.

Her şeyden önce, bu tamamen NORMAL. İkincisi, vücudunuzun daha sıkı bir cilde kavuşmasına yardımcı olmak için atabileceğiniz adımlar vardır. Aşağıda yapabileceğiniz birkaç yolu listeledim kilo kaybından sonra gevşek cildi sıkın ve başardığınız yeni beden hakkında iyi hissedin!


Kilo Verdikten Sonra Gevşek Cilt Nasıl Sıkılır?

Bir kolajen takviyesi alın.

Kolajen vücudumuzda en bol bulunan proteindir ve cildimize sıkı bir görünüm veren şeydir. Kolajen takviyesi almak, genel cilt elastikiyeti için önemlidir.özellikle yaşlandıkça ve kilo verdikçe / kilo aldıkça.

BioSil ve NeoCell olmak üzere yemin ettiğim 2 marka var ve bunları kullanarak değiştiriyorum. Günlük rutinimde olmazsa olmazlar. Kolajen almanın bir başka özelliği de saçlarınız ve eklemleriniz üzerindeki olumlu etkisidir.

NeoCell - Süper Kollajen + C - 6000mg BioActive KollajenNeoCell – Süper Kollajen + C – 6000mg BioActive KollajenBioSil - Beauty, Bones, Joints Liquid, Advanced CollagenBioSil – Beauty, Bones, Joints Liquid, Advanced Collagen

Vücut fırçası kullanın.

Kuru fırçalama cildiniz için egzersizdir; toksinleri salgılar ve yavaşlayan bir lenf sistemi hareket ederken, selüliti sıkılaştırmaya, tonlamaya ve azaltmaya yardımcı olur.

Şu anda en sevdiğim fırçam Benim vücut fırçam. Fırçalarken masaj yapan yuvarlak nodüllere sahiptir, bu da onu özellikle gevşek cilt ve selülit tedavisi için ideal kılar. Cildinizin sağlığını iyileştirmek için tam da ihtiyacınız olan, mükemmel miktarda sürtünmeye sahip doğal bir yaban domuzu kıl fırçası.

İlişkili: Fırçalama Cildi Nasıl Kurutur (Doğru Yol)

Vücut FırçamVücut Fırçam

Köpük yuvarlamayı deneyin.

Teknik olarak “kendi kendine miyofasiyal salım” olarak adlandırılan köpük yuvarlanmasının arkasındaki fikir, fasyayı (tüm vücudu kaplayan bağ dokusunu) parçalayıp gevşetmesi, böylece topakların ve yumruların yumuşatılmasına yardımcı olmasıdır.

Lauren Roxburgh köpük silindirleri ve teknikleri üzerine yemin ederim. Hiçbir şey olmazsa, vücudunuz harika bir şekilde gerilmiş hissedecek ve onun imza hareketlerinden birkaçını yaptıktan uzun süre sonra.

Lauren Roxburgh tarafından LoRox Hizalanmış Köpük RuloLauren Roxburgh tarafından LoRox Hizalanmış Köpük Rulo

Cerrahi olmayan bir prosedürü düşünün.

Bıçak altına girmeden göze çarpan bir sonuç arıyorsanız, non-invaziv ofis prosedürleri gibi lazer tedavileri (cilt altındaki kolajeni ısıtarak sıkılaştırmak için kızılötesi ışık kullanarak) ve mikro iğneleme (ciltte yeni kolajen üretilmesine ve daha sıkı bir cilt oluşturmasına izin veren mikroskobik delikler oluşturmak için küçük iğneli bir rulo kullanmak) artıyor.

Gerçekçi beklentilere sahip olmak VE saygın bir doktor veya sertifikalı medikal estetisyenle randevu almak önemlidir.

About admin

Check Also

Çikolata-Nane Mus

Çikolata-Nane Mus Hazırlık zamanı 35 dakika Toplam zaman 35 dakika 1½ bardak Hindistan cevizi kreması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir