Kadın Etkileyici Erkek Arkadaşının TikTok’ta İlişkilerini Taklit Ettiğini Görür, Onu Açığa Çıkarmaya Karar Verir

Her yerde ortaya çıkan pek çok sosyal medya etkileyicisiyle, biriyle arkadaş olmanın nasıl bir şey olduğunu merak etmeye başlayabilirsiniz. Daha önce, burada okuyabileceğiniz, etkileyicilerle arkadaş olan insanlardan pek de eğlenceli olmayan hikayeler konusunu ele almıştık.

Ancak diğerleri kendilerini romantik ilişkilerde bulurlar, burada önemli olan diğerlerinin etkileyici bir kariyer peşinde koştuğu, bazen şüpheli kasıtlı bir maliyetle. Bu ne oldu bir Redditor kim son zamanlarda TikToker erkek arkadaşı hakkında bir hikaye paylaştı.

Kısa süre önce 100 bin takipçiye ulaşmak için bir göreve çıkarken, endişeli kız arkadaşı artık birlikte çok fazla zaman geçirmediklerini fark etti. Dahası, “esasen ilişkimizi nüfuz için kullandığı için üzüldü” ve takipçilerine, adamın ilişkilerini tam olarak nasıl ihmal ettiğini anlatan bir yanıt videosu hazırlamaya karar verdi.

Şimdi, kız arkadaş ciddi bir şekilde bunun yapılacak doğru şey olup olmadığını merak ediyor ve r / AITA bunu tartmak için burada. Kendinize ait bir fikriniz mi var? Aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın!

Bir Redditor kısa süre önce erkek arkadaşının TikTok’ta daha fazla takipçi kazanmak için “ilişkilerini nüfuz için nasıl kullandığına” dair bir hikaye paylaştı.

Resim kredileri: Milad Heran (gerçek fotoğraf değil)

Daha sonra bir yanıt videosunda erkek arkadaşının yalanlarını ifşa etmeye karar verdi ama şimdi bunun gerçekten yapılması gereken şey olup olmadığını merak ediyor.

Resim kredileri: ThrowRApeachsodaaaa

Ve insanların tüm durum hakkında söylemek zorunda oldukları şey buydu

About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir