Joshua Tree Desert Getaway – Salı Blogu Odası

Söz verdiğim gibi, Emmett’in doğum günü için bir turu ve Joshua Tree kaçamağımızın özetini paylaşıyorum! Geçen hafta arkadaşlarımızla vakit geçirdik (Laurie Anne ve kocası) çölde kutlamak ve yenilenmek için. Biz kaldık gerçekten güzel, orta yüzyılın Airbnb’si Mojave’de sıkışmış. Göz atmak ve gezimizden bazı sahneleri yakalamak için tıklayın!

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Her türlü mimari ve tasarım estetiğini takdir ediyorum! Orta mod, mevcut evimiz için kişisel tercihim olmasa da, bu kiralamaya giren detayları, mobilyaları, mimari unsurları, eski parçaları ve tasarım unsurlarını kesinlikle takdir ettim. Aynı zamanda çok özel hissettirdi ve konum, bu büyüleyici yer hakkında en sevdiğim şeylerden biriydi.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Bu şirin küçük yer gerçekten iyi yapıldı ve en iyisi? Köpek dostudur! Laurie Anne ile her seyahat ettiğimizde, köpeklerimizi getiriyoruz. Birlikte oynamayı seviyorlar ve bu bizim için olduğu kadar onlar için de bir tatil. Temiz hissederken evcil hayvanlara da izin veren güzel, iyi tasarlanmış tatil evleri bulmak zor olabilir. Bu çok uzun bir emirdir!

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Emmett ve ben aşağıda resmedilen ana yatak odasında iki köpeğimizle kaldık. Gerçekten parlaktı, inanılmaz doğal ışığı vardı ve çok rahattı. Lüks, yüksek kaliteli yatak takımlarını hemen fark ettim ve takdir ettim… Broşkendi evimizde kullandığımız favorilerimden biri.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Bu yatak odasında ayrıca, oturarak epey bir zaman geçirdiğim asılı bir hamakla tamamlanmış büyüleyici bir sundurma vardı …

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Laurie Anne ve kocası, evin arka tarafındaki yatak odasında, uzun ve güzel bir koridorun aşağısında kaldılar. Evin zıt uçlarında olmak gerçekten güzeldi, bu yüzden birbirimizi duyamadık. Farklı rutinlerimiz var ve farklı zamanlarda uyanıyoruz, bu yüzden asla birbirimizi rahatsız etme konusunda endişelenmek zorunda kalmadık.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Arkadaki daha küçük yatak odası, banyoyu durduran bitişik bir şova sahip, bu yüzden hoş bir takas gibi hissettirdi. Birimiz ekli banyolu daha büyük yatak odasını alabilirdi ve diğer aile pitoresk dalma küvetli bu muhteşem alana sahip olabilirdi …

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Evin her yerinde görmekten zevk aldığım pek çok önemli eski parça vardı. (aydınlatmadan mobilyaya ve dekora). Ev sahiplerinin veya tasarımcılarının tüm bu alan boyunca tasarım ayrıntılarını gerçekten düşündükleri bana açıktı.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Evde ayrıca kullanmadığımız küçük bir üçüncü yatak odası ve başka bir aileyi barındırabilecek müstakil bir havuz odası vardı… bolca oda!

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Sadece dördümüz olduğu için casita ya da havuz evi kiralamadık, bu yüzden boş kaldı … ama burası daha fazla aile ya da çift için harika olurdu – daha büyük bir tatil ya da daha fazla insanla kaçamak.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Havuz demişken, soğuk ve rüzgarlı olduğu için yüzemediğimiz için çok üzgündük, ama havuzun yanında oturmak, suyu dinlemek ve manzarayı seyretmek güzeldi. Küçük bir mutfağı olan çardağın altında havuz başı kokteylleri yaptık …

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Köpekler, gölgeli olduğu ve tüm havuz alanı çitle çevrildiği için gün boyunca burada takılmaktan zevk alıyorlardı, böylece gezebiliyor, koşabiliyor ve tasmalı oynayabiliyorlardı. Kaktüs iğneleriyle iki küçük olay yaşamış olsak da … ikimiz Laurie Anne’nin köpeği gibi çöl ortamına alışkın değiller. Hazel. “Dikenli ağaçlardan” kaçmayı çabucak öğrendiklerini düşünüyorum. Ha! Demek istediğim, şu büyük gülümsemelere bak …

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Mülkün kendisi gerçekten harika kayalar ve her yerde kayalar, görülecek ve keşfedilecek çok şey vardı. Bir manzara değişikliği ve alışkın olduğunuzdan farklı bir manzara her zaman güzeldir.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Ayrıca doğum gününü her gün pasta yiyerek kutladık. (bu kesinlikle oldu!). Zamanım doldu ve hatırlayabildiğim kadarıyla ilk kez ev yapımı bir kek pişirmeye karar verdim. Birkaç küçük kek sipariş ettim (bu iyi seyahat eder) itibaren Phoenix’te LGO Bake Dükkanıve Laurie Anne günü kurtardı, onları aldı ve beraberinde getirdi. Phoenix bölgesindeyseniz, dördümüz de o fırını şiddetle tavsiye ederiz. Ev sahibi ayrıca bize cömert bir karşılama hediyesi de bıraktı… güzel bir şişe şampanya! Eminim bu tüm misafirler için bir hoşgeldin hediyesi, çünkü özellikle herhangi bir şeyi kutladığımızı fark etmemiştim. Ne olursa olsun, çok takdir edildi!

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Buna inanmayacaksınız ama ikinci günümüzde … Emmett kahvaltı yapıyordu ve biz de fırına bisküvi koyacaktık. (önceki gün başarıyla kullanmıştık)ve şansın olabileceği gibi, ateşleyici söndü! Birkaç hafta önce evimizdeki kendi fırınımızda yaşanan AYNI sorun. Emmett sorunu çabucak fark etti, ev sahibine mesaj attım (fırın teşhisini paylaşıyor – ki bu sonuçta ortaya çıktı)ve biz Milli Park’a girerken onu düzeltmesi için hemen bir tamirci gönderdi. Bu çılgınlık değil mi? İhtimaller nelerdir? Serinin markasını kontrol ettim (bilgiyi size iletmek için), bir Samsung’du (bizimki bir GE). Ev sahibinin bu kadar harika olmasına ve sorunu çabucak halletmesine sevindim – Emmett’in doğum günü gezisi sırasında çalışmak zorunda kalmasını istemedim. Söylemek gerekirse, oldukça harika yemekler pişirdik ve bu yolculuk sırasında yemek yemeye gitmedik, bu yüzden ne yazık ki bu sefer hiç yemek tavsiyem yok.

Yemek odasında el oyması bir at vardı. Gerçekten mi benimle eve getirmek istedim. Sana söylüyorum… buradaki detaylar üzerimizde kaybolmadı.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Çölü keşfetmek ve çevredeki manzarayı görmek için evden çıktık. Joshua Tree’ye ilk defa geldik ve kova listemizden başka bir Milli Parkı geçmek için heyecanlandık.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Laurie Anne’in park ziyaretlerimizden neler çizdiğini görmek için sabırsızlanıyorum! Başka bir orijinali puanlamaya çalışmam gerekebilir ya da en azından onun Joshua Ağacından birkaçını taşıyabilirim. dükkanda çalışıyor Gezimizi anmak için.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Her zamanki gibi, Emmett ve Joshua Tree’de yapılacak maceralı şeyler bulduk. Utah’da yaşarken, bu tür şeyleri sık sık yapıyoruz, ancak tecrübeli değilseniz, zorlu 4WD veya kayalarda sürünen parkurları geçebilirim… özellikle uzak çöllerde. Sonuç olarak, orada dikkatli olun!

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Hava soğuk ve rüzgarlı olduğu için planladığımız havuz zamanı için harika bir alternatif olan off-road ve yürüyüş yapmayı bıraktık. Aldık bu iz ve bazı eski madenlerin yanından geçtiler.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Hareket halindeyken gaz ateş çukurunun akşam fotoğraflarını çekmeyi nasıl özlediğimden pek emin değilim, ama yaptım (afedersiniz!). Yıldızların altında daha büyülü olduğunu söylediğimde bana inanın! Akşamları çakallar çıktığı için köpekleri tasmalarında tuttuk (mülkte yalnızca biriyle karşılaştık)ama ev sahibi bizi önceden uyardı. Sadece bilginize – evcil hayvanlarınızı ziyaret etmeyi ve götürmeyi planlıyorsanız. Uyarıları takdir ettik.

Joshua Tree Desert Getaway - roomfortuesday.com Sonuçta, gerçekten güzel bir kaçış ve hiç bulunmadığımız ziyaret etmek için eğlenceli bir yerdi! Bence Emmett güzel bir doğum günü geçirdi. Joshua Tree gezisi planlıyorsanız, kesinlikle bu evi tavsiye ederim. Hiç bulundun mu? Nerede kaldın? Ne yaptın? Bu yıl planladığınız gezileriniz var mı?

Bunları da sevebilirsiniz

  • Harika airbnb’ler bulmak için ipuçlarını vurgulayan bir gönderi istediniz, işte buyrun !! Sahilde bir nakliye konteyneri olan son airbnb’imde kaldıktan sonra, bir sonraki …

  • Geçen hafta tatildi ve burayı gerçekten özlüyorum (bu hafta plaj temasını ima ediyor). Kalyn ve ben Carolina Beach’e küçük bir kaçamak yaptık ve sonra …

  • Oda Ne Zaman Bitirilir?  - roomfortuesday.com

    Emmett’in doğum gününü kutlamak için hafta sonumuzdan eve döndükten sonra, haftaya yeni, kısa ve tatlı bir Dikkate değer gönderiyle başlamak iyi bir fikir gibi geldi! …

  • Domino Magazine Blog Ödül Partisi - roomfortuesday.com

    Söz verdiğim gibi, bir yazının tamamını Domino partisine ayırmak istedim! ÇOK ilham verici detay vardı ve hepsini sizinle paylaşmak istedim. Kaçırdıysanız …

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir