İnsanlar Sadece Şaka Olmasını İstedikleri Korkunç İş Deneyimlerini Paylaşıyorlar (52 Tweet)

İyi performans söz konusu olduğunda, kiminle çalıştığınız gerçek işiniz kadar önemlidir. Sonuçta, elinizden gelenin en iyisini yapmanız için sizi güçlendiren destekleyici, besleyici bir ortam, sürekli endişeli, değersiz hissettiğiniz ve takdir edilmediğiniz zehirli bir atmosferden çok farklı sonuçlar verecektir.

Amerika Demokratik Sosyalistlerinin Cleveland bölümü insanlardan paylaşmalarını istedi cehennemden diledikleri iş hikayeleri şaka olsa da maalesef değil. Twitter’daki başlıkları, korkunç çalışma koşullarını ve bazı Amerikalıların uğraşmak zorunda olduğu korkunç yöneticileri gösterdi. Hikayelerini aşağıda bulacaksınız. Okumaya devam edin, size en çok hitap eden hikayeleri oylayın ve makalenin en altındaki yorum bölümünde kendi kabus iş deneyimlerinizi paylaşın.

Vaneeta Sandhu, bir işyeri psikolojisi uzmanı ve Coa’da duygusal zindelik başkanı, söyledi Sıkılmış Panda müdürler ve çalışanlar olarak kusurlarımızın daha fazla farkında olmak ve iç savunma mekanizmamızı tetiklemeden bunları düzeltmek için yapabileceğimiz şeyler. Söylediği şeyi okumaya devam edin.

Daha fazla bilgi: Twitter | Instagram | Facebook | DSACleveland.org

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir