Harika zanaat fikri: karton + bant = çamaşır

Kızgınsın Dağda çamaşır ve küçük çocukların çamaşırları katlamanıza ne kadar yardımcı olabileceği bir yol mu arıyorsunuz? O zaman 2016’daki bu gönderiye bir göz atmalısınız. O zamanlar bir basit çamaşır katlama tahtası Çamaşırları katlamak sadece çocuklar için hızlı ve kolay olmakla kalmayıp aynı zamanda eğlenceli olan eski bir karton kutudan yapılmıştır. Yani: en azından başlangıçta! 😉

Çamaşırları katlamak çocuk oyuncağı – çamaşır katlama tahtası ile!

Bu katlanır tahta fikrimi bir Big Bang Theory Folgeen sevdiğim karakter nerede Sheldon tişörtleri böyle bir katlanır tahta Amazon Ortaklık Bağlantısı mükemmel katlanmış.

Teslimata kadar olan bekleme süresini kapatmak için nasıl bir tane alacağımı düşündüm. Faltbrett yine de evde sahip olduğumuz şeylerle yeniden yaratabiliriz. Her zaman olduğu gibi sonucu sizlerle paylaşmak istiyorum.

Talimatlar: Bir DIY çamaşır katlama tahtası nasıl yapılır!

İhtiyacınız olan:

 • büyük bir karton kutu (örneğin 46 x 38 x 30 cm)
 • Paket bandı
 • bir cetvel
 • bir kalem
 • bir çift makas veya bir zanaat bıçağı

Ve katlanır tahta şu şekilde monte edilir:

Kes karton mümkün olduğu kadar ayrı büyük alan ortaya çıkar. Şimdi tek tek parçaları yapabilirsiniz ölçü ve boyutlandırmak için kesin.

waeschefalter_selber_machen

Of the Çamaşır klasörü oluşur 4 parça. Parçalardan ikisi yakl. 22 x 30 cm büyük, iki yan parça yakl. 20 x 60 cm. (Santimetreye bağlı değildir!).

waeschefalter_basteln

Her şeyi düzenlediğinizde, parçalar boyunca olacak roten Klebelinien koli bandı ile birbirine yapıştırılmış. mavi çizgiler izinli Değil yapıştırıldı (aksi takdirde öğe artık katlanamaz)! Kutuya bağlı olarak mevcut olanları da kullanabilirsiniz. Puan çizgileri ve aşağıdaki videomda yaptığım gibi kartonu akıllıca kesin.

faltbrett_do_it_yourself

Çocuklar için çamaşır klasörü

Eğer varsa Yeni yürümeye başlayan çocuklar için çamaşır klasörü kurcalamak istiyorsanız, boyutları ayarlamalısınız. orta karton parçalar nasıl olduğuna karar ver büyük katlanmış Çamaşır ürünleri katlandıktan sonra. Örneğin 14 x 20 cm olması gerekiyorsa, aşağıdaki boyutlar uygundur:

 • iki adet 14 cm x 20 cm Orta kısımlar
 • iki adet 12 cm x 40 cm Yan paneller.

Çamaşır şu şekilde çalışır – katlanır tahta:

Katlama gerçekten çocuk oyuncağı: İlk olarak, giysi sarılır. Öne arkaya olabildiğince uzağa katlanır tahtanın üstüne yerleştirilir. O zaman hepsi olacak Katlama panosunun dışına çıkan katlanmış parçalar: Yani kollar ve bu durumda başlık da!

Waeschefalter2

O zaman olacak önce sol yan panel içeri katlanır, Sonra bu sağ Yan parça ve sonunda bu alt eleman 3 numara ile. Giysi orada mükemmel katlanmış! 🙂

katlama aid_children

Benim oğul her halükarda yeni aldı Düzenli gardırop – tek başına! 🙂

waesche_einfach_falten

Burada da kısa süre sonra tekrar görüşebilirsiniz. Video öyle görünüyor kırışıklıklar tam olarak çalışır:

Kanımca:

Uzun zamandır kendi çamaşırlarımı katlıyorum Marie Kondo prensibi, Katlanır tahta yıllar sonra bile ailemin geri kalanı arasında popüler. Şimdi, her zaman olduğu gibi, fikrinizle ilgileniyorum: Fikri beğendin mi? Sonra geri bildirimi dört gözle bekliyorum – ve eğer öyleyse Katkı yada bu Video beğendi, yorum yaptı veya önerilen.

Saygılarımla,

Patricia

Not: Eğer böyle hissetmiyorsanız, Faltbrett kurcalamak için elbette kolayca sipariş vermek! İkisi de var Yetişkin– yanı sıra Çocuk versiyonu:

Her zaman olduğu gibi, Pinterest pin panonuz için bir şablon vardır:

Ve burada talimatları ücretsiz olarak yazdırabilirsiniz:

Tinker çamaşır katlama tahtası

 • 1
  büyük karton kutu
  zB 46 x 38 x 30 cm
 • Paket bandı
 • 1
  Çizgisel
 • 1
  dolma kalem
 • 1
  Makas veya zanaat bıçağı
 1. Kartonu, mümkün olan en geniş alanın yaratılması için ayırın.

 2. Şimdi 4 parçayı kesin: Parçalardan ikisi yakl. 22 x 30 cm, iki yan parça yakl. 20 x 60 cm.

 3. Parçaları bir araya getirin ve kırmızı tutkal çizgileri boyunca birbirine yapıştırın. Mavi çizgiler yapıştırılmamalıdır (aksi takdirde eleman artık katlanamaz)! Kutuya bağlı olarak, aşağıdaki videomda yaptığım gibi mevcut katlama çizgilerini de kullanabilir ve kutuyu ustaca kesebilirsiniz.

About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir