Eve Hoşgeldin Pazar: Hayat Acıttığında

Mutlu Pazar sabahları! Dün Instagram’da gerçek bir konuşma yaptım ve aynısını burada da paylaşmak istedim. Hepimizin hayat acıları ve mücadeleleri var. Çoğumuz farklı olduğumuzdan çok daha benzeriz. Birçoğumuzun aynı acılara, korkulara, mücadelelere ve güvensizliklere sahip olduğuna inanıyorum. Ancak başkalarının ne düşüneceği korkusuyla paylaşmaktan çok korkuyoruz. Bu yüzden bugün gardımı düşürüyorum ve hakkımda bazı ham ve gerçek gerçekleri paylaşıyorum.

Bugün hayattaki en büyük 4 acımı paylaşacağım. Belirli bir sıra yok. Bunu başkalarına hepimizin acı çektiğini ve hepimizin mücadelesi olduğunu bildirmek ve sizi acıdaki iyiliği aramaya teşvik etmek için paylaşıyorum. “Acını görmezden gelemezsin. Onu asla tamamen geride bırakamazsınız. Yapabileceğiniz tek şey, ondan çıkan iyiliği kucaklamanın bir yolunu bulmak – bunun ne olduğunu keşfetmeniz yıllar sürse bile. ” Rachel Hollis.

En Büyük 4 Hayatım Acıtıyor

1. Bağımlılık

Güçlü bir aile geçmişinden geliyorum. Her nasılsa ihtimallerden kaçmayı başardım. Utanmış, mahcup olmuş, kızmış, acı, incinmiş, ihanete uğramış ve mümkün olan her türlü duyguyu hissettim. Doğrusu bilin ki, bu dünyada tedavi etmek için tek bir hastalığı seçebilseydim, şüphesiz bu bağımlılık olurdu.

İyi: Beni daha iyi olmaya itti. Beni güçlendirdi. Bana, zayıflıklarına rağmen başkalarını kayıtsız şartsız sevebileceğimi öğretti. Ve bana asla umudumdan vazgeçmemeyi öğretti.

2. Boşanma

Boşandım. Bu kelimeleri yazmak bile bana acı veriyor. Bir Hıristiyan olarak utanç duydum ve Tanrı’yı ​​yüzüstü bırakmışım gibi. Boşanmak kolay değil. Özellikle çocuklarınız olduğunda, 2 kişiden daha fazlasını etkiler.

İyi: Boşandıktan sonra kim olduğumu yeniden keşfettim. Bir başkasını memnun etmek için o kadar uzun süre yaşadım ki kendimi kaybettim. Sadece kendim olmama izin veren tanrısal bir adamla yeniden evlendim ve 3. mucize bebeğim oldu.

3. Kısırlık

Kısırlık ve kayıp sezonunda mücadele ettim. Bunu yaşamış veya yaşamakta olanlarınız için, acının tarif edilemez olduğunu biliyorsunuz. Şimdiye kadar yaşadığım en ham acı.

İyi: Bu mevsimde Tanrı kalbimi tuttu ve hayatımı O’na verdim. Bu kendi başına benim için yeterli. Ama aynı şeyi yaşayan sayısız kadına da hizmet verdim. Bir doğurganlık kliniğinde çalışabildim ve% 100 hastalarla ilişki kurup empati kurabildim. Onlarla ağladım, onlarla kutladım, onlarla sessizce oturdum ve dua ettim. Kısırlık hikayem hakkında daha fazla okumak isterseniz, bunu yapabilirsiniz. İŞTE.

4. Engellilik

Kocam engelli. Daha önce sizlerle paylaşmıştım, şu anda bu sezon yürüyoruz (aslında sadece bir sezon değil, yeni yaşam tarzımız). Hepiniz, bunun için çok üzüldüm. Bu adil görünmüyor. Bunun neden olması gerektiği konusunda Tanrı ile güreştim.

İyi: Kocam 5 yaşındaki oğlumuzla evde kalabildi. Şimdi ona evde eğitim veriyor (bu deneyimi okuyabilirsiniz. İŞTE). Ailemizi birbirine yaklaştırdı ve bize her şeyin üstesinden gelebileceğimizi öğretti.

Tüm bu yaşam deneyimleri zor da olsa bugün kim olduğumu şekillendirdi. Her birine dönüp baktım ve Tanrı’nın iş başında elini görebildim. Düşman tüm bunların bana zarar verip yok etmesini istemişti, ama Tanrı her şeyi iyiye çevirdi!

“Ve Tanrı’nın, her şeyde, amacına göre çağrılan, kendisini sevenlerin iyiliği için çalıştığını biliyoruz.” Romalılar 8:28

Harika bir ev ilhamı için aşağı kaydırmaya devam edin!

Yetenekli ev dekorasyonu blog yazarlarının gönderilerinden oluşan bir koleksiyon.

Grace / Bir Wingback Sandalyesini Yeniden Döşemek: Dikimsiz Bir Yöntem

Eve Hoş Geldiniz Pazar: Geri dönen sandalyeyi yeniden kaplama: Dikişsiz yöntem

Saygılarımızla Marie Tasarımları / Eski İrlandalı Hutch – Kaldırım Kenarı Bulgu

Eve Hoşgeldin Pazar: Eski bir İrlanda barakası, kaldırım kenarı bulgumuz!

Güzellik Külleri Ana Sayfa / Onsuz Yaşayamayacağınız 8 Yaz Ürünü

Welcome Home Sunday: Onsuz yaşayamayacağınız 8 güzellik ürünü

Parçalanmış Pew / DIY Çiçek Düzenleme Atölyesi

Blooming Betties çiçek atölyesi ile çiçeklerin nasıl düzenleneceğini öğrenin.

Beyaz Oklar Ana Sayfa / Okumak İçin Zaman Nasıl Bulunur?

Eve Hoş Geldiniz Pazar: Okumak için nasıl zaman bulunur?

Lavanta Şeridi / Fransız Çiftlik Tezgahı ve Bar Tabureleri Aradığınız

Eve Hoş Geldiniz Pazar: Fransız Çiftlik Tezgahı ve Bar Tabureleri


About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir