Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Yenileme)

İşler, ev ofisimin yenilenmesiyle birlikte hareket ediyor. Emmett, inşaat konusunda harika bir ilerleme kaydediyor ve her şeyin sipariş edilmesini sağlamak için perde arkasında çalışıyorum. (kurşun zamanlar şu anda biraz çılgınca). Bu hafta, alan için aydınlatma siparişi vermeye odaklandı. Şans eseri, sipariş ettiğim her şey stokta, bu nedenle fikstürler 3-4 hafta içinde bize ulaşacaktır. Her zamanki gibi, aydınlatma planıyla ilgili olarak biraz savurganlık ve tasarruf yaptım. Yüksek ve alçak karıştırmakla ilgili olduğumu biliyorsun Aydınlatma tasarım planıma ve eğlenceli bir yer lambası makyajına göz atmak için tıklayın. Boyadığımı hissediyorum çok Son zamanlarda lambalar, ama bu henüz benim favorim olabilir.

*Bu gönderi Krylon tarafından desteklenmektedir. Tüm içerik, fikirler ve kelimeler bana aittir. Gerçekten kullandığımız ve keyif aldığımız ürünleri öne çıkarırken benzersiz içerikler oluşturmamızı sağlayan markaları desteklediğiniz için teşekkür ederiz!

İlk önce hızlı lamba DIY. Aslında dahil ettim bu zemin lambası Bir Tasarımcı Gibi Aydınlatmayı Katmanlama İpuçları’mda ve bunun hakkında düşünmeden duramadım. Bütçeye uyuyor, ancak renk ofis yenileme vizyonumla uyuşmuyordu. Sanırım daha sonra ne olacağını tahmin edebilirsiniz. Yine de aldım ve boyadım! Konik gölgeli muhteşem bir tasarımcı şekline sahip ve gerçekte olduğundan çok daha pahalı göründüğünü hissediyorum.

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com Öncelikle yağlı bronz armatürler ve antika pirinçle yapışıyorum. Bunun en sevdiğim klasik kombinasyonlardan biri olduğunu zaten biliyorsunuz ve ofisimde gittiğim yön bu. Tek sorun? İkna edici görünen yüksek kaliteli bir yağla ovalanmış bronz kaplamayı kopyalamak, söylenenden daha kolay. Lambayı mat siyaha boyamak hoş, üst düzey aydınlatmanın sahip olduğu aynı metalik etkiye sahip olmayacağını hissettim. Birkaç farklı boyayı denedim ve Krylon’un Fusion All-In-One sprey boyası Metalik Yağ Ovuşturdu Bronz. Renk gerçekten çok iyi ve geçmişte Fusion kullandım ve süper dayanıklı olduğunu ve pas koruması içerdiğini biliyorum. Ayrıca astarlama veya zımparalama yapmadan yüzeye kolayca yapışacağını biliyordum, bu da bana biraz zaman kazandırıyor… bu yüzden kolay bir seçim oldu!

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com Püskürttüm (teknik olarak Emmett’ten birkaç fotoğraf için sprey yapmasını istedim – kendi ellerim yerine erkek ellerini takın) ÇOK ince kattaki lamba, sürgülü bir mekanizmaya sahip olduğu için – yüksekliği ayarlanabilir. Boyanın o kadar kalın olmadığından, kaydırıcının içine çizeceğinden emin olmak istedim. Spoiler uyarısı – hala harika çalışıyor ve boyayı çizmemiş … bu projeyle uğraşmayı planlıyorsanız, sadece birkaç ince katman uygulayın ve kayarken nazik olun.

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com İnce, eşit katmanları püskürtmek için başka bir iyi ipucu… boyam olmadan boyayı püskürtmeyi reddediyorum. çıtçıt ve püskürtme kolu. Bu kullanışlı 8 dolarlık araçlardan birini alın ve sonra bana teşekkür edin. Çok daha ergonomiktir ve işaret parmağı ağrımadan sürekli püskürtmeyi kolaylaştırır.

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com Boyaya geri dönelim – güzel koyu siyah, metalik bronz alt tonlu… tıpkı yağla ovuşturulmuş bronz gibi görünüyor. Parıltılı veya ucuz görünmeden karıştırılmış bazı ışıltılı bitlere sahiptir. Sadece ona gerçek metal aydınlatma armatürlerinin sahip olduğu yanardöner rengi verir.

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com Zemin lambası kuruduktan sonra böyle görünüyordu! Sallanan kol gölgesinin altındaki ince şekli ve ince eğriyi göstermeye yardımcı olan yüksek kontrastı gerçekten beğeniyorum.

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com 115 $ ve bir kutu sprey boya için, sonuçtan oldukça memnunum. Sanırım bu benim ev ofisimde mükemmel olacak, ancak şu anda inşaat halindeyken bodrum katımızda yaşıyor. Hangi sürümü tercih edersiniz?

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com Aydınlatma tasarım planımı görmeye hazır mısınız? Masamın üzerinde asılı olacak çarpıcı bir avize ve ayrıca anahtarlar üzerinde yaşayan ve aplik işlevi görecek bazı resim ışıkları sipariş ettim. Şu anda işler böyle görünüyor …

01: avize // 02: tavan madalyon (bir kurulum eğitimi + daha fazla seçenek için bu gönderiye göz atın) // 03: resim ışığı // 04: görev lambası (tasarımcı versiyonu için buraya tıklayın) // 05: Zemin lambası (+ krylon bronz sprey boya) // 06: alçı pilili lamba DIY

Bu alana taşındığımızda sıfır kablolu aydınlatma vardı, bu ofisimde geçirdiğim saatler göz önüne alındığında biraz iç karartıcıydı. Tasarım planı üzerinde çalışırken, tavan ve duvara monte edilen armatürleri dahil etmem gerektiğini biliyordum. Geç saatlere kadar çalışıyorum ve hava karardığında zorlamak için asla motive olamıyorum.

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com Tabii ki, bütçe dostu zemin lambası gibi bazı eklenti seçeneklerini de entegre ettim ve elimde bulunan bir veya iki masa lambası kullanmayı umuyorum. Bahsetmişken … satın aldım bu 30 dolarlık görev lambası birkaç yıl önce, yukarıda resmedilmiştir. Bir kez daha masamda yaşayacağını düşünüyorum. Tasarımcı versiyonu maliyeti 570 $! Aşağıda farkı söyleyebilir misin? Hangisinin hangisi olduğuna dair bir tahmin var mı?

Ev Ofis Aydınlatma Planım (+ Lamba Makyajı) - roomfortuesday.com Tamam, tamam- Size söyleyeceğim… tasarımcı versiyonu solda ve bütçe versiyonu sağda. Doğru anladın mı ?! Benim için herhangi bir sorunuz veya düşünceniz mi var? Aşağıdaki yorum bölümündeki her şeyi duymayı sevdiğimi biliyorsunuz! Ayrıca, sahip olabileceğiniz sprey boya veya aydınlatma sorularını yanıtlamaktan da memnuniyet duyarım. Ofisimde işler gerçek hissetmeye başladı ve daha heyecanlı olamazdım! Daha fazla Krylon ilhamı için, buraya tıklayın.

Bunları da sevebilirsiniz

 • Oluşturucu Sınıf Işıklarımızın Değiştirilmesi + Lowe's'dan En İyi Armatürler - roomfortuesday.com

  Çılgınlığın ne olduğunu biliyor musun? Çirkin, inşaatçı sınıfı aydınlatma armatürlerimizin birçoğunu değiştirmemizin BU DAHA UZUN sürdüğü gerçeği. Bir sürü projemiz olmasına rağmen …

 • Resmi Oturma Odası: Tek Odalı Zorluk - 7. Hafta - roomfortuesday.com

  Ve aynen bunun gibi, Tek Odalı Mücadelenin 7. Haftasındayız… teknik olarak, artık gerçek ORC değil çünkü ‘son tarih”i bir hafta geride bıraktık ve …

 • Resmi Oturma Odası: Tek Odalı Zorluk - 3. Hafta - roomfortuesday.com

  Bazı ciddi aksiliklere rağmen, Tek Oda Mücadelesinde ilerliyoruz. Ayrıca sıcak su ısıtıcımızı hafta sonu boyunca tekrar bağladık, bu da bizim …

 • Resmi Oturma Odası: Tek Odalı Zorluk - 6. Hafta - roomfortuesday.com

  İşte anlaşma, arkadaşlar … ORC’nin büyük açıklaması bugün (EST 13:00) ve bitirmek için çok uzağız (daha fazla bilgi için bu yazıyı okuyun), ama devam edeceğime söz verdim …

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir