En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu

Haftasonun nasıldı? Harika bir bahar havasının tadına baktık ve ardından çok fazla olmayan yağmurlu, kış havası yaşadık. Biraz vinyet çekmek ve biraz yeniden biçimlendirme yapmak için mükemmel bir gün oldu. Son birkaç yıldır kullandığımı muhtemelen fark ettiğiniz en sevdiğim stil aksesuarlarından biri bu nervürlü cam kasırga dükkanımızda taşıyoruz. Aslında en çok satan ürünlerimizden biri, bu yüzden çoğunuzun da onu sevdiğine sevindim! Pek çok alanda kullanılabilecek zamansız bir aksesuar olduğunu hissediyorum. Bazı alternatif stil fikirleri üzerine beyin fırtınası yapmanın eğlenceli olabileceğini düşündüm. Evimizdeki en sevdiğim cam kasırgayı şekillendirdiğim 7 yolu görmek için tıklayın… bu eğlenceli ve yaratıcı bir egzersizdi.

İşte nervürlü cam kasırgayı şekillendirdiğim bazı yollar …

1 // En Sevdiğim Mumla

En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu - roomfortuesday.com En sevdiğiniz mum ne olursa olsun, onu bir kasırganın içine yerleştirmek, görünümü yükseltmenin kolay bir yoludur. Eğlenmek için mükemmeldir, çocuklar ve evcil hayvanlar için biraz daha güvenlidir ve anında ambiyans katar. Şu anda yanıyorum benim temiz mumumİlkbahar için uygun olan, taze çamaşırlar gibi kokuyor!

2 // Meyveler İçin

En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu - roomfortuesday.com Geçenlerde kasırganın meyve için en güzel kap olduğunu keşfettim. İster limon, ister misket limonu, isterse de clementine içeriyor olun – tezgahınıza veya bar arabanıza bir miktar işlevsel renk eklemenin harika bir yoludur. Aslında mutfağımızda turuncu natürmort resmimin yanında gerçekten çok iyi çalışıyor… işte benim en sevdiğim meyve resimlerinden birkaçı, eğer kaçırdıysanız.

3 // Corral Collections

En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu - roomfortuesday.com Pek çok rastgele şey topluyorum… kayalar, jeotlar ve kristaller bunlardan biri. Utah’da yukarıda resmedilen taşların her birini yürüyüşlerde veya maceralarda buldum – ve kasırga, bir koleksiyonu toparlamak ve sergilemek için çarpıcı bir yol sunuyor.

4 // Kuru Çiçekler İçin

En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu - roomfortuesday.com Trader Joe’s’a yaptığım son alışveriş gezimde, büyük bir demet kurutulmuş lavanta aldım. Sadece kokmuyor ilahi, sıfır su gerektirir ve çok uzun süre dayanır – aynı zamanda cam kasırgada oldukça güzel görünüyor. Camdaki nervürlü detay, kurumuş dokusal gövdelerin yanında gerçekten güzel görünüyor… bu güzel bir tekrar.

5 // Catchall Olarak

En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu - roomfortuesday.com Ayrıca, yün kurutucu toplarımı bir arada ve düzenli tutmak için çamaşır odamızda kasırga için beklenmedik bir yer buldum. Her zaman sergilenmeye değer güzel heykelsi şekiller olduklarını düşünmüşümdür ve bu onlar için mükemmel bir kaptır.

6 // Vazo Olarak

En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu - roomfortuesday.com Kasırgayı daha büyük çiçekler için vazo olarak kullanmayı neden düşünmediğimden emin değilim, ama biri gemiyi satın alana kadar değildi. dükkanımız ve o ampul anını yaşadığım güzel bir aranjmanla bir fotoğraf paylaştım. Taze çiçekler için gerçekten mükemmel – özellikle dramatik hissi veren uzun ve büyük gövdeler.

7 // Sütunlu Mum ile

En Sevdiğim Cam Kasırgasına Stil Vermenin 7 Yolu - roomfortuesday.com Bu, ortasına bir sütun mum yerleştirerek bu parçayı şekillendirmek için başvurmam gereken, kolay bir yöntem. Bunu sehpamızda bir yemek merkezi olarak tasarladım ve titreyen alev asla eskimiyor. Günlük yaşam veya stil için de işe yarayan kusursuz parti numaram! Renkli bir sütun mumunun da muhteşem olacağını ve eğlenceli bir mevsimsel fırsat olacağını düşünüyorum. (ilkbahar için açık mavi, tatil için bordo vb.).

Evimde nasıl bir tarz olmasını tercih ettiğinizi duymak isterim ya da kendi evinizde onu nasıl şekillendirirsiniz? Bu benim için eğlenceli küçük bir tasarım egzersiziydi! Bunlardan daha fazlasını yapmalı mıyım? Aynı nesne birden çok şekilde mi biçimlendirdi? Tekerleklerinizin dönmesine yardımcı olur mu? Bu fikirle ilgileniyorsanız bana haber verin, takvime biraz daha ekleyeceğim. Umarım haftanız harika bir başlangıç ​​yapmıştır!

Bunları da sevebilirsiniz

  • yaylı çubuk arabası

    Hey millet, yine Jacqueline! Sarah’ın ailesi şehirde olduğundan ve biraz kaliteli zaman geçirdiği için bu hafta ikinci bir gönderi için hepinizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum …

  • NYE İki Kişilik Masa - roomfortuesday.com

    Umarım hepiniz harika bir Noel geçirmişsinizdir! 2020’nin son bir gönderisiyle geri döndüm. Yılbaşı gecemizin bu yıl neye benzediğini düşünüyordum ve ben …

  • 2020 Tatil Evi Turu - roomfortuesday.com

    Bugün bir tatil evi turu kulağa nasıl geliyor ?! Sonunda dekorasyonu bitirdim ve Noel için süslenmiş evimizi fotoğraflamak için zaman ayırdım. Söylemeliyim – bu yıl dekorumuz …

  • Dekorasyon söz konusu olduğunda yüksek / düşük dengeye sahip olduğumu biliyorsunuz. Küratörlü bir estetik için yüksek son ile uygun fiyatlı parçaları karıştırmayı seviyorum. Bütçe ne zaman …

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir