En Doğru İçine Dönük Memlerin 115’i (Yeni Resimler)

İçedönükler ve dışa dönükler dünyayı çok farklı görürler, ancak her ikisi de kendilerine özgü yollarıyla sevilirler. Ancak, insanları ve kedileri seven insanlar tarafından toplanan bu memler gibi içe dönük olmak kolay değildir. Sıkılmış Panda ekibi size gösterecek. Aşağı kaydırırken en çok ilgilendiğiniz olanlara olumlu oy vermeyi unutmayın ve içe dönük memlerle ilgili önceki yazımıza buradan göz atmayı unutmayın.

Bununla birlikte, içe dönüklük ve dışa dönüklük dünyası ilk göründüğünden çok daha karmaşıktır. Gerçek içe dönükler ve dışa dönükler düşündüğümüzden çok daha nadirdir; dışa dönüklük aslında ikili değil bir spektrumdur; ve büyük çoğunluğumuz aslında ortada bir yere düşen hırslıyız.

Sıkılmış Panda daha önce içe dönüklüğü çevreleyen efsanelerden bahsetmişti. Dr. Andrew Spark Queensland Teknoloji Üniversitesi’nden. İçedönüklük ve liderlik arasındaki bağlantıyı araştıran Dr. Spark, bize içedönüklerin sosyal etkileşimi dışa dönüklerden farklı düşündüklerini ve bunun kariyer yollarını ve konumlarını etkileyebileceğini açıkladı.

About admin

Check Also

59 Kere Kadınlar Büyük Veya Küçük, İkonik Veya İronik Galibiyetlerini Kutladılar ve Bu Sayfada Paylaştılar

Birbirimizle rekabetin gittikçe normalleştiği bir dünyada, ister bir iltifat ister bir teşvik olsun, kendimizi birbirimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir