Elegant Christmas Mantel – Küller İçin Güzellik

Hey millet! Uzun zaman oldu. Blog yazmaya ve sosyal medyaya biraz ara verdim ve bu benim için iyi bir şey oldu. Zarif Noel şöminemi paylaşacağım, ama önce size neler yaptığımı biraz anlatmak istedim.

Çok meşguldüm ve pek çok heyecan verici şeyler oluyor. Görüyorsun, bunu ben yaptım. Hemşirelik işimi bıraktım. Evet, biliyorum, hala şoktayım ve ölümden korkuyorum. Hemşirelik son 20 yıldır tanıdığım tek meslek ve bana çok iyi geldi. Ama tükeniyordum ve hayallerimi kovalamaya hazırdım.

Çoğunuz bir mağaza açtığımı biliyorsunuz, Vintage Kovanı, bu yılın başında. Her gün orada olamamak beni öldürüyordu. Benim için çalışan harika kadınlarım var, ancak her gün orada olmak, müşterilerimi tanımak ve ekranları şekillendirmek istedim.

Ayrıca birkaç vintage şov yapmaya da karar verdim. Aslında geçen hafta sonu Nashville’de yaptığım bir gösteriden dönüyorum. Yani işimden ayrılsam bile hala çok meşguldüm. Ama eğlenceli bir meşgul. Ailemle birlikte bulunmanın ve onu sevmenin yanı sıra, yaptığım şeyin bir kısmı da bu. Şimdi bu Zarif Noel Örtüsü ile devam edelim.

Zarif Noel Mantel

Şimdi size karşı tamamen dürüst olursam, henüz Noel ağacımı bile kurmadım. Nashville’e gitmeden önceki gece tam anlamıyla bu şömineyi attım ve ayrıldığımız sabah birkaç fotoğraf çektim. Evimin Noel için dekore edilmiş tek kısmı orası.

Yaprak Dökmeyen Çelenk

Tasarım konsepti aldığım bu güzel çelenkle başladı. Lynch Creek Çiftliği. Başlamadan önce şömineyi kafamda tamamen şekillendirmiştim, bu yüzden bir araya getirmek oldukça kolaydı. Aşağıdaki bu muhteşem çelenk hakkında size biraz daha anlatacağım.

Noel mantel hakkında dökmeyen çelenk

Şişe Fırça Ağaçları

Hobby Lobby’den şişe fırça ağaçlarını aldım ve önceden sahip olduğum süt cam vazolara sıcak yapıştırdım. Sonra onları eski altın çerçevelerin önüne yerleştirdim. Bu, ağaçlara biraz ekstra zarafet ve biraz da yükseklik kattı.

şişe fırçası noel ağaçları

Taze Çelenk

Daha sonra, Home Depot’tan biraz taze sedir çelenkini şöminenin karşısına astım ve Trader Joe’s’dan taze okaliptüs ekledim. Sonra Hobby Lobby’den aldığım çelenkten top süsleri astım. Birkaç pırıltılı ışık ekledim ve tabii ki fotoğrafları çekmeyi yarı yarıya bitirene kadar onları açmayı unuttum. Gerçek hayat sana söylüyorum!

Süslü Noel Mantel Şekillendirme

Sahte Köknar Çorapları

Oh, ve güzel suni köknar çorapları Target’tan. Zarif Noel şöminesine mükemmel bir son dokunuş kattıklarını düşünüyorum. Onları görür görmez, arabama binmeleri gerektiğini biliyordum (tıpkı Target’taki diğer her şey gibi).

taze yaprak dökmeyen Noel çelengi

Şimdi birkaç dakika bu muhteşem çelenk hakkında konuşalım. Bu 26 ″ el yapımı taze yaprak dökmeyen bir çelenk. Lynch Creek Çiftliği çok güzel bayram çelenkleri var ama ben Romantik tatil çelenk. Geçen yıl, daha çok bir çiftlik evi çelengi ile gittim.

Soğuk havalarda çelenkler daha uzun süre dayanır. Güney Louisiana çok sıcak olduğu için benimkini içeri koymayı seçtim. Bununla birlikte, soğuk iklimlerde, çelenkinizin ömrünü uzatmak için dış mekan kesinlikle daha iyi bir seçenektir. Kurumamaması için birkaç günde bir biraz su döküyorum.

zarif Noel çelenk

Şimdi nihayet pırıltı ışıklarını açmayı hatırladığım kısım. Şöminenin tüm ayrıntılarını tam olarak görebilmeniz için birkaç farklı açıdan fotoğraf çektim. Tüm güzel resimlere baktıktan sonra, bu yazının sonunda benimle buluşun ve biraz gelecek için planlarımdan bahsedeceğim.

ayna üzerine yığılmış çerçeveler

zarif tarz Noel şömine

Gelecek planları

Benimle kaldığın için teşekkürler! Resimlerin aşırı yüklenmesi için özür dilerim. Bloglama ve sosyal medya için gelecek planlarım hakkında. Dürüst olmak gerekirse, bu noktada dönüp dönmeyeceğimi ve / veya ne zaman döneceğimi gerçekten bilmiyorum. A, ara sıra bir gönderi atabilir, ancak yakın zamanda tutarlı bir şey olmayacaktır.

Ailemle daha çok vakit geçirmekten çok keyif aldım. Yüzümün sürekli bir telefonda olduğunu, sosyal medyaya ayak uydurmaya çalıştığını hissettim (ve ailem bunu bana hızlıca göstermişti). Eğlenceden çok stres yarattığı noktaya geldi, bu yüzden bir süreliğine uzaklaşma zamanının geldiğini biliyordum. Bir gün geri dönmeyi umuyorum çünkü gerçekten zevk alıyorum, ama şu anda herhangi bir söz vermiyorum.

Hepinize çok mutlu ve mutlu Noeller, mutlu ve müreffeh bir Yeni Yıl diliyorum!

xoxo


About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir