Düz Bir Karın İçin 30 Günlük Karın Zorluğu

Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Daha fazla bilgi için lütfen açıklamamızı okuyun.

Çekirdeğinizi güçlendirmek, biraz karın yağını kaybetmek veya sadece kendinize meydan okumak isteyip istemediğinizi, 30 günlük bir karın egzersizi her zaman iyi bir fikirdir!

Başlamadan önce, sadece mükemmel, düz, tonda bir göbeğe sahip olmak için bu zorluğa güvenmemeniz gerektiğini belirtmek isteriz. Kilo kaybı% 20 egzersize ve% 80 beslenmeye bağlıdır. Bu nedenle, bu zorluk diyetinize harika bir katkı olsa da, kendi başına kilo vermenize yardımcı olmayacaktır. Bununla birlikte, kilo vermek istiyorsanız, ne yediğinize de dikkat edin!

Bu 30 günlük karın kası egzersizi, aynı zamanda, yavaş yavaş, çekirdeğinizi gerçekten yakan harika bir karın kası egzersizine doğru ilerlemenin harika bir yoludur. Mücadelenin başlangıcında her egzersiz için daha az tekrar yapacaksınız, ancak sonunda – kaya gibi sağlam bir çekirdeğe sahip bir profesyonel olacaksınız! Bu yüzden, çalışmaya hala yeni başlayan, ancak daha fazlasını öğrenmek isteyen biri için mükemmeldir.

Ayrıca, 30 günlük karın kası egzersizi yapamayacağından korkuyorsan, unutma, bu yüzden buna meydan okuma deniyor! Zor olacak ama uzun vadede büyümenize yardımcı olacak. Ve bu sadece geçici! 30 gün içinde bitecek…

Öyleyse, birbirinizi motive etmek için bir arkadaşınızı alın ve başlayalım!

Tüm 9 Egzersiz “Düz Göbek İçin 30 Günlük Karın Zorluğu” Açıklandı:

Egzersizler

Dizleriniz bükülmüş ve kalça genişliğinde açık olacak şekilde sırt üstü uzanın. Elinizi dirsekleriniz yanlara gelecek şekilde boynunuzun arkasına koyun. Kıvrılın ve başınızı, boynunuzu ve kürek kemiklerinizi yerden kaldırın. Bir saniye bekleyin ve yavaşça aşağı doğru dönün.

Boynunuzu ellerinizle yukarı itmek yerine, karın kaslarınızı kıvırmak için kullandığınızdan emin olun!

Rus Twists

Yere oturarak başlayın. Ardından hafifçe arkanıza yaslanın, bacaklarınızı bükün ve yerden kaldırın. Ellerinizi önünüze koyun, merkezinizi kavrayın, dengenizi koruyun ve yavaşça bir yandan diğer yana çevirin.

Buradaki anahtar, bacaklarınızı hareket ettirmemeye çalışmak ve yalnızca merkezinizi bir yandan diğer yana bükmek için kullanmaktır.

Bacak Asansörleri

Elleriniz yanlarda veya kalçalarınızın altında ve bacaklarınız havadayken sırt üstü uzanarak başlayın. Belinizi yere bastırın ve bacaklarınızı yavaşça yere indirin.

Bu egzersizi yaparken belinizin alt kısmının kamburlaşmadığından emin olun!

Tahta

Yapmayı seçebileceğiniz iki farklı tahta çeşidi vardır – yüksek tahta veya alçak tahta. Şahsen ben alçak tahta yapmayı tercih ederim ama bu tamamen size kalmış!

Buradaki anahtar, omurga ile düz bir çizgi oluşturduğunuzdan ve başınızın sırtınızla aynı hizada olduğundan emin olmaktır. Sırtınızı eğmeyin veya kalçalarınızı aşağı indirmeyin!

Ters mekik

Sırt üstü yatarak kollarınız yanlarınızda veya kalçalarınızın altından başlayın. Sırtınızı yere doğru itin ve bacaklarınızı 90 derecelik açıyla bükülü tutarken yukarı kaldırın. Ardından, göbeğinizi kullanarak dizlerinizi yavaşça göğsünüze doğru çekin, böylece kuyruk kemiğiniz yerden kalkar, onu bir saniye tutun ve yavaşça başlangıç ​​pozisyonuna geri dönün.

Ayak Dokunuşları

Sırt üstü uzanarak başlayın, her iki bacağınızı da havaya kaldırın. Ardından, karın kaslarınızı sıkın ve boynunuzu ve omuzlarınızı yerden kaldırın, kollarınızı uzatın ve ayak parmaklarınıza ulaşmayı hedefleyin.

Çarpıntı başladı

Kollarınız yanlarda olacak şekilde sırt üstü uzanın. Sırtınızı yere doğru itin, bacaklarınızı yerden hafifçe kaldırın ve yukarı ve aşağı küçük vuruşlar yapın.

Sırtınızın her zaman yere değdiğinden emin olun, eğmeyin!

Topuk Muslukları

Dizleriniz bükülmüş ve kalça genişliğinde açık olacak şekilde sırt üstü uzanın. Boynunuzu ve omuzlarınızı yerden kaldırın, karın kaslarınızı çalıştırın ve bir yandan diğer yana uzanın. Sağ elinizle sağ topuğunuza, ardından sol elinizle sol topuğunuza dokunmaya çalışın.

Hareket ederken vücudunuzun üst kısmını kaldırmadığınızdan emin olun. Yan çatırdama yapmalısın!

Diamond Sit-up’lar

Ayak tabanlarınız birbirine değecek şekilde sırt üstü yatarak başlayın. Bacaklarınız bir elmas oluşturuyormuş gibi görünmelidir. Kollarınızı başınızın üzerinde uzatın ve ellerinizle zemine dokunana kadar yavaşça yukarı kıvırın. Yavaşça başlangıç ​​pozisyonuna geri dönün.

Kalçalarınızın ve ayaklarınızın her zaman yere temas ettiğinden emin olun!

İşte buyur! Bunlar, bu 30 günlük yağ yakıcı karın kası mücadelesine dahil olan tüm egzersizlerdir. Deneyin ve bize ne düşündüğünüzü söyleyin! Dönüşüm fotoğraflarınızı görmeyi çok isteriz!

Bu ab meydan okumasından hoşlandıysanız, kontrol ettiğinizden emin olun. kadınlar için bu 10 dakikalık başlangıç ​​karın egzersizi!

Ayrıca, bu zorluğun tek başına olağanüstü sonuçlar getirmeyeceğini lütfen unutmayın. Bununla birlikte, sağlıklı bir diyet uygularsanız, istediğiniz sonuçlara ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz!

“Sağlıklı beslenme” nin tam olarak ne olduğundan emin değil misiniz? Diyet yapmayı ve kilo vermeyi düşünmeye başladığınızda kafanız karışıyor mu?

O halde size iyi haberlerimiz var! 3 HAFTA İÇİNDE 20 POUND DAHA HAFİF Challenge, kilo verme hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve sonunda nasıl başarılı olacağınızı öğretecek harika bir programdır.

İnternette bilgi aramayı ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu karıştırmayı unutun. Kilo vermek için ihtiyacınız olan tek program budur.

Pakete bir diyet kılavuzu, bir etkinlik kılavuzu, günlük kontrol listeleri ve çok daha fazlası dahildir!

Sadece 21 gün ve 20 kiloya kadar daha hafif olabilir, daha hızlı bir metabolizmaya sahip olabilir, selüliti azaltabilir, eski kıyafetlerinize geri dönebilir ve daha sağlıklı ve mutlu hissedebilirsiniz! Henüz bir ay bile değil, tamamen farklı bir insan olabilirsiniz!

En iyi yanı, spor salonuna gitmek zorunda bile değilsin! Aslında, egzersiz yapmanıza bile gerek yok! Bu zorluğa dahil olan tek fiziksel aktivite türü yürümektir.

Yani, kilo kaybı hakkında konuşmayı bırakıp bu sefer gerçekten bir değişiklik yapmaya hazırsanız, kontrol etmelisiniz!

21 günde 20 liraya nasıl düşebileceğinizi öğrenmek için burayı tıklayın!

About admin

Check Also

Çikolata-Nane Mus

Çikolata-Nane Mus Hazırlık zamanı 35 dakika Toplam zaman 35 dakika 1½ bardak Hindistan cevizi kreması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir