Doğum Günü Pastası Protein Topları | Sağlık Dishing

Doğum Günü Pastası Protein Toplarını hazırlamak dakikalar alır, size iyi gelen malzemelerle doldurulur ve hızlı, taşınabilir atıştırmalıklar hazırlar. Hem çocuklar hem de yetişkinler, tıpkı bir kek patlaması gibi tadı olan bu doğum günü pastası enerji toplarına bayılacak!

Bu Doğum Günü Pastası Protein Toplarını Neden Seveceksiniz?

Hızlı ve rahat atıştırmalıklar için her hafta bir miktar enerji topu hazırlıyoruz. Bazı haftalar Çilek ve Krema Enerji Isırıklarıve diğer zamanlarda Ahududulu Beyaz Çikolata. Bununla birlikte, son zamanlarda meşru bir kek pop gibi tadı olan bu Doğum Günü Pastası Enerji Isırıkları’na HOOKED olduk.

Basit, doyurucu malzemelerle yapılmalarını seviyorum. tam tahıllı yulaf, Fıstık ezmesive kalp sağlığı kenevir tohumu. Tatlı lezzetini akçaağaç şurubundan (veya baldan) ve kek hamuru aromasını vanilya ve badem özü karışımından alırlar.

Artı, kaplanmış bir şeye kim karşı koyabilir? gazlı?! Yaparlar sağlıklı tedavi tadı çok daha yozlaşmış bir şey gibi.

Haftanın başında bir parti hazırlayın ve kahvaltıda, atıştırmalıklarda veya antrenmandan sonra tekrarlamanın tadını çıkarın. Onlar yoğun besinve öğünler arasındaki boşluğu doldurmanın harika bir yolu.

Tarif İçerikleri ve İkameleri:Beyaz tahta üzerinde ayrı kaselerde tarif malzemeleri

 • Kaju fıstığı: Kaju fıstığı gibi ağaç fıstığı, protein, tekli doymamış yağlar, omega-3 yağ asitleri, lif ve E vitamini. Sağlıklı beslenme kuralları, haftada birkaç gün fındık ezmesini de içeren fındık yemeyi önerir. Aramak çiğ kajukavrulmuş / tuzlanmışın aksine.
 • Yulaf: Doldurucu, ucuz ve çok yönlü, eski moda yulaf ezmesi Bu topları kalp-sağlıklı tam tahıllarla doldurun.
 • Akçaağaç şurubu: Halen ilave şeker olarak kabul edilirken, akçaağaç şurubu glisemik indekste granül veya esmer şekere göre daha düşüktür. Ayrıca, hastalıklarla savaşan antioksidanlara sahiptir (daha koyu dereceler, hafif olanlardan daha fazlasını sağlar). Ayrıca kullanabilirsin bal, Eğer tercih edersen.
 • Kolajen Tozu: Genellikle grenli olabilen protein tozu kullanmak yerine, tatlandırılmamış kollajen tozu. Kolajen, sağlıklı eklemlerden sorumlu bir proteindir ve cilt esneklik ve daha güçlü saç, tırnak ve eklemlere katkıda bulunabilir.
 • Kaju Yağı: Fındık yağı, topları bağlamaya yardımcı olur, ayrıca daha fazla dayanıklılık için kalp-sağlıklı yağlar ekler. Aramak kaju yağı sadece iki bileşenle: kaju fıstığı ve tuz. Benimkini Trader Joe’s veya Whole Foods’tan satın alıyorum.
 • Kenevir tohumu: Küçük ama güçlü kenevir tohumu büyük bir bitki bazlı protein ve omega-3 yağlı tohum kaynağıdır.
 • Vanilya + Badem Özü: Bu ikili, mükemmel kek hamuru aroması için bir zorunluluktur.
 • Gazlı: bunları seviyorum Doğanın Renkleri bitkisel renklendiricilerle yapılan ve suni boyalar içermeyen serpintiler.

Adım adım talimatlar

Adım 1: Yulaf, Kaju ve Kenevir Tohumlarını Karıştırın

Bir mutfak robotunun kasesinde yulaf, kaju ve kenevir tohumlarını birleştirin. Kaba kum kıvamına gelene kadar karıştırın.Bir mutfak robotunda karıştırılan yulaf, kaju ve kenevir tohumları

Adım 2: Kaju Yağı, Akçaağaç Şurubu, Kolajen ve Ekstraktları Ekleyin

Kaju yağı, akçaağaç şurubu, kolajen tozu, vanilya özü, badem özü ve tuz ekleyin. Malzemeler bir araya gelene ve hamur benzeri bir top oluşturana kadar karıştırın. Aşırı KARIŞTIRMAYIN, aksi takdirde somunlardan çok fazla yağ çıkması ve karışımın yağlı olması riskiyle karşı karşıya kalırsınız.Bir mutfak robotunda harmanlanan kaju yağı, kolajen ve akçaağaç şurubu

Adım 3: Sprinkles ile Karıştırın

Bir kaseye çevirin ve serpme ekleyin; birleşene kadar ellerinizle karıştırın. (Not: Bunu, bıçak çıkarılmış olarak mutfak robotu kasesinde de yapabilirsiniz.) Enerji bilyeli hamurla karıştırılan serpintiler

Adım 4: Toplar Oluşturun ve Rahatlayın

Karışımı 18 top haline getirmek için küçük bir kurabiye kepçesi (veya kaşık) kullanın. Kaşık kullanıyorsanız, onları toplara yuvarlayın. Kurabiye kepçesi kullanıyorsanız, onları kepçe kalıbında tutmaktan hoşlanırım. Buzdolabında 10 güne kadar saklayın. Beyaz bir tabakta serpilmiş protein topları

SSS ve Uzman İpuçları

Protein Topları Nasıl Saklanır:

Bu enerji toplarını hava geçirmez bir kapta saklayın. buzdolabı kadar için 10 günveya en fazla dondurucu 3 ay. Dondurursanız, buzdolabında istenen kıvamda çözülmelerini sağlayın.

Protein Topları Ne Kadar Dayanır?

Bu doğum günü pastası enerji topları, depolama ömürlerini uzatmak için buzdolabında kalmalıdır. Oda sıcaklığında çok uzun süre bırakılırsa, “yağlı” hissetmeye başladıklarını fark edebilirsiniz. Bu sadece fındık / fındık yağından elde edilen doğal yağlardır, ancak hindistancevizi kabuğunun gevrekliğini gevşetebilir.

Bu nedenle, 10 güne kadar buzdolabında saklayınve oda sıcaklığında bırakıldıkları süreyi en aza indirmeye çalışın.

Bu Tarif İki Katına Çıkarılabilir mi?

Dondurucuda bir miktar protein topunu saklayabileceğiniz için ikiye, hatta üçe katlamak için harika bir reçetedir. 3 ay.

Bu Tarif için Önerilen Araçlar:

 • Mutfak robotu: Makul fiyatlı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen 8 fincanlık Cuisinart Mutfak Robotumu seviyorum.
 • Çerez Kepçe: Muhtemelen ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz, ancak sürekli kullanacağınız tek araç!

Dokunun içini göstermek için çıkarılmış bir ısırık içeren Doğum Günü Pastası Protein Topu

En Sevdiğim Enerji Topu Tariflerimden Daha Fazla:

Ahududu Beyaz Çikolata Enerji Isırıkları

Çilek ve Krema Enerji Topları

Çiğ Superfood Brownie Bites

Bu doğum günü pastası protein toplarını denerseniz, bir resim çekin ve etiketleyin #dishingouthealth Instagram’da güzel kreasyonlarınızı görebilmem için. Ayrıca zaman ayıran okuyuculara da gerçekten minnettarım. bir derecelendirme ve inceleme bırakın! Son olarak, takip edin Facebook ve PinterestBenzer fikirler en son tarif güncellemeleri için.

Doğum Günü Pastası Enerji Topları

Doğum Günü Pastası Protein Topları

Doğum Günü Pastası Protein Toplarının hazırlanması dakikalar alır, size iyi gelen malzemelerle doldurulur ve hızlı, taşınabilir atıştırmalıklar hazırlar. Hem çocuklar hem de yetişkinler, tıpkı bir kek patlaması gibi tadı olan bu enerji toplarına bayılacak!

Yazdır
Toplu iğne
Puanla

Kurs: Abur cubur

Yerel mutfak: Amerikan

Diyet: Glütensiz

Hazırlık zamanı: 15 dakika

Toplam zaman: 15 dakika

Porsiyon: 18

Kalori: 118kcal

Yazar: Jamie Vespa MS, RD

Talimatlar

 • Bir mutfak robotunun kasesinde yulaf, kaju ve kenevir tohumlarını birleştirin. Kaba bir kum kıvamına gelene kadar karıştırın.Kaju yağı, akçaağaç şurubu, kolajen tozu, vanilya özü, badem özü ve tuz ekleyin. Malzemeler bir araya gelene ve hamur benzeri bir top oluşturana kadar karıştırın. Aşırı KARIŞTIRMAYIN, aksi takdirde somunlardan çok fazla yağ çıkması ve karışımın yağlı olması riskiyle karşı karşıya kalırsınız.
 • Bir kaseye çevirin ve 2 yemek kaşığı ekleyin. gazlı; birleşene kadar ellerinizle karıştırın. (Not: Bunu bıçak çıkarılmış şekilde mutfak robotu kasesinde de yapabilirsiniz.)Karışımı 18 top haline getirmek için küçük bir kurabiye kepçesi (veya kaşık) kullanın. Kaşık kullanıyorsanız, onları toplara yuvarlayın. Kurabiye kepçesi kullanıyorsanız, onları kepçe kalıbında tutmaktan hoşlanırım. İstenirse topları fazladan serpme halinde yuvarlayın. 10 güne kadar buzdolabında saklayın.

Notlar

Bu enerji toplarını hava geçirmez bir kapta saklayın. buzdolabı kadar için 10 günveya en fazla dondurucu 3 ay. Dondurursanız, buzdolabında istenen kıvamda çözülmelerini sağlayın.

Beslenme

Sunuluyor: 1top | Kalori: 118kcal | Karbonhidratlar: 10g | Protein: 6g | Şişman: 6g | Doymuş yağ: 1g | Sodyum: 68mg | Lif: 1g | Şeker: 5g

About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir