Dikkate Değer: İlham Veren Bağlantılar, Güncellemeler ve Bulgular

Emmett’in doğum gününü kutlamak için hafta sonumuzdan eve döndükten sonra, haftayı yeni, kısa ve tatlı bir Dikkate değer gönderiyle başlatmak iyi bir fikir gibi geldi! Endişelenmeyin – Joshua Tree’de kaldığımız yer inanılmaz olduğu için bu hafta size bir Airbnb ev turu ve gezi özeti planladım. (ve köpek dostu), bu yüzden daha sonra bak. Bu arada, güncellemeler, arabadayken kaydettiğim ilham verici bağlantılar, son satın alımlar ve harika buluntular için tıklayın!

Şimdi küçük konaklamamızdan eve döndük (eve gelmek her zaman iyi hissettirir)Bu, bu hafta ev ofisimi yenilemem için çalışmaya geri döneceğimiz anlamına geliyor (heyecan verici)! Ayrıca arka bahçemiz için eğlenceli bir proje tasarlamaya çalışıyorum… havuz değil (hüsn-ü kuruntu), ama oldukça heyecanlandığımız bir şey. Ayrıntıları, bütçeyi ve tasarım planını sıraladıktan sonra daha fazlasını paylaşacağım. Önümüzdeki haftalarda başlaması planlanan çatı kurulumumuz ve dış cephemizi nasıl dönüştürdüğünü görmek için sabırsızlanıyorum. Kullanacağız Bartile çatı, bu yüzden süper boyutlu. Geçen sonbaharda bu haberi kaçırdıysanız, çatımız bölgemizden yuvarlanan bir rüzgar fırtınasında çok hasar gördü, bu yüzden değiştirilmesi gerekiyor … Montajcılar başlamadan önce bölgemize daha iyi hava gelmesini bekliyoruz. Neyse ki, ev sahibi sigortamız maliyetin çoğunu karşılıyor.

Daha iyi havalardan bahsetmişken, tüm bahar olaylarını dört gözle bekliyorum: veranda zamanı, küçük bahçemizi dikmek, yemek pişirmek için otlarla ilgilenmek ve sadece daha sık dışarıda olmak. Hafta sonu çölde geçirilen zaman, dışarıda güneşin altında vakit geçirmeyi ne kadar özlediğimi fark etmemi sağladı. Bizim için çok güzel, dinlendirici ve gençleştirici bir yolculuktu! Eve pek çok yeni fikir, yaratıcı enerji ve iyimserlikle geldim. Orada dokuz saatimiz vardı ve tekrar beyin fırtınası yapmak, rüya görmek ve kesintisiz olarak takılmak için dokuz saatimiz vardı… ki bu oldukça keyifliydi. Küçük yolculuğumuz da beni daha büyük seyahatler için can atıyor. Seyahatin bu şekilde işleyişi ne kadar komik! Bu yaz veya bu yıl daha sonra planladığınız bir şey var mı?

Heyecan verici fikirlerimden biri, Salı için Oda’da büyük değişiklikler anlamına geliyor. Her şeyi çözdükten sonra daha fazlasını paylaşacağım, ancak burada daha fazla bağlantı, topluluk ve yardımcı tasarım konuşmaları için sabırsızlanıyorum.

Son sayısını aldın mı Reveal dergisi bahar için gazete bayilerinde? Çok sevimli, tanıdık bir yüz fark etmiş olabilirsiniz …

Kayda değer - roomfortuesday.com Bu doğru – Cash, önceki çamaşır odamızdaki yerleşik köpek sandığımızı vurgulayan en son Reveal “Yenileme Sorunu” nda tam bir sayfa aldı. Şaşırtıcı ve yetenekli tasarım ve yenileme meraklılarıyla dolu en sevdiğim konu olabilir. Böylesine yetenekli bir gruba dahil olmaktan kesinlikle onur duyduk.

Hiç bir şey sipariş ettin mi eBay Fransa– yoksa bunun bir şey olduğunun farkında mısın? Tercüme etmek sizin için sorun değilse, bunun kullanılmayan bir kaynak olduğunu hissediyorum. (veya Fransızcanızı tazelemek) ve nakliyeyi çözebilir. Arabanın içindeyken bir tavşan deliğinden indim (sayesinde Jeremiah Brent’in tavsiyesi).

Elle Decor’a göre bunlar 2021 için en iyi banyo trendleri. Aslında çoğuna katılıyorum ve bunların bir evin başka bir yerinde var olduğunu da görebiliyorum… banyonun dışında da!

Son satın aldığım şeyler her yerde … giyimden ev eşyalarına ve hatta hijyenle ilgili eşyalara kadar:

 • bahar spor ayakkabı // Paylaştım Salı Yapılan IG hesabında bunlar ve kaynağı soran bir sürü mesaj var. Son zamanlarda bu rahat ayakkabılarla yaşıyorum ve eğlenceli, geniş şerit tarzı bağcıkları seviyorum. Birkaç farklı renkte gelirler ve şu anda SUNSHINE koduyla% 40 indirimli!
 • elektrikli diş fırçası // Bu popüler olmayan bir fikir olabilir, ancak Emmett ve popüler Sonicare diş fırçaları. 3 yıldır kullanıyorduk ve rutinimiz değişmemiş olsa da diş sağlığımız düşüyordu (çoğunlukla sakız sorunları). Yıllar sonra Oral B markasına döndük ve hem diş hekimlerimiz (farklı diş hekimlerine gidiyoruz, BTW) daha iyiye doğru bir değişiklik fark etti. Takasın büyük bir fark yarattığına inanıyorum… fırça kafası şekli farklı! Annem bile geri döndü (Emmett, benzer sorunları olduğu için onu ikna etti) ve söyleyecek güzel şeyler de vardı.
 • chambray mutfak havluları // Emmett sıkı bir şekilde dükkanımız Envanter organize edildi, mutfağımız için birkaç chambray havlu aldım. İlkbahar ve yaz için mükemmeller ve gerçekten istediğim şeyleri satmadan önce kendim için satın alma konusunda dersimi öğrendim. Ha! Süper yumuşaktırlar ve% 100 ketenden yapılmıştır. Onları seviyorum. Bulaşık makinemizde ve aşağıda resmedilen mutfak arabamızda asılı bir tane var.
 • ters ozmoz sistemi // Birkaç hafta önce bir su filtreleme sistemi kurmayı planladığımızı paylaşmıştım. Hangisiyle gittiğimizi soran bir sürü mesaj aldım. Pek çok araştırmadan sonra, işte bu o üzerine indik. Suyumuz gerçekten musluktan kötü… o kadar kötü ki su yumuşatıcımızı ve yeni tüm ev nemlendiricimizi bozdu. Her neyse, her şeyi hallettik ve yakında kolay içme suyu için heyecanlıyım. (bu bizim mevcut çevre dostu çözümümüzdür)… şimdi onu kurmak için zaman ayırmamız gerekiyor. Ayrıca farklı bir mutfak musluğu bulmam gerekiyor.
 • midi elbise // Bu elbiseyi geçen ay aldım (ayrıca SUNSHINE koduyla% 40 indirim)ve sık sık takıyorum. Gerçekten rahat ve gurur verici, mevsim arasında kolay bir kıyafet gibi hissediyor.

Kayda değer - roomfortuesday.com Balkonumuzu ve terasımızı bir an önce tekrar bir araya getirmek, ekmeye başlamak ve pencere kutularıma bakmak için can atıyorum, ama Utah’ı biliyorum – soğuk hava henüz bitmedi.

Kişisel estetiğimi daha resmi hissetmeme rağmen, gerçekten keyif aldım Bu lüks, küçük ev turu.

Hayat biraz daha normal mi hissettiriyor(ish) henüz sana Bahar bu yıl çok fazla pozitiflik getiriyor gibi geliyor. Kendimi iyi hissediyorum, ufukta mutlu şeyler var! Önümüzdeki harika haftaya şerefe.

Bunları da sevebilirsiniz

 • Dikkate Değer: İlham Verici Bağlantılar ve Güncellemeler - roomfortuesday.com

  Noel’e birkaç gün kala, bu yıl Dikkate değer bir gönderiyi daha sıkıştırmak istedim. Bugün yarının blog yazısı için biraz tatil yemeği yapıyorum, ama istifliyordum …

 • Dikkate Değer: Kar Günü - roomfortuesday.com

  Mutlu Salı arkadaşlar! Dün (köpeklerde ve kendimde olduğu gibi) mükemmel bir kar günü geçirdik. Bir BUNCH karla uyandık ve bütün gün dökülmeye devam etti …

 • Dikkate değer: Salı Seyahatleri için Oda / roomfortuesday.com

  Son zamanlarda sosyal medyada MIA olduğumu fark ettiyseniz, küçük bir aile tatilinde olduğumuz içindir. Emmett ve ben Kentucky, Indiana ve Ohio’da her şeyi gezip gördük …

 • Bunlardan birini yayınladığımdan beri uzun bir zaman oldu ve Okuyucu Anketi’ne göre (doldurmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz!), Herkes Dikkate Değer gönderileri gerçekten seviyor. Yani……

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir