Deneyim raporu: Emy – akıllı pelvik taban eğitmeni! ⋆ Anneler Blogu, pratik aile blogu!

beckenboden_trainer_smartphone_app

* reklam içerir

Blogumu düzenli olarak okuyorsanız, muhtemelen sadece ilgilendiğimi zaten biliyorsunuzdur. teknolojiama aynı zamanda konu için sağlık Ilgilenen. Bu yüzden şirket beni aradığında hevesliydim Fizimed bana birkaç hafta önce yazdı ve seninkiyle ilgilenip ilgilenmeyeceğimi sordu akıllı telefon uyumlu pelvik taban eğitmeni Emy test etmek ve sonra blogumda sunmak. Bugünün gönderisinde bugün size açıklayacağım:

  • Şirketin arkasında kim var Fizimed takılı
  • Tekrar akıllı pelvik taban eğitmenleri İşler
  • neden bu Pelvik tabanı eğitmek çok kullanışlıdır.

Makalenin sonunda, konuyu son birkaç gündür tartıştığım arkadaşlarımdan veya izleyicilerimden gelen soruları cevaplayacağım. Instagram Hikayeleri soruldu.


Fizimed firması hakkında genel bilgiler

Şirket Fizimed Strazburg’da yerleşiktir ve uzmanlaşmıştır. Yenilikçi, ağ bağlantılı tıbbi ürünlerin geliştirilmesi. Şirketin arkasında 4 kurucu, çok farklı alanlarda (sağlık mühendisliği, uygulama geliştirme, spor fizyoterapisi) uzman olarak birbirini mükemmel tamamlayan. İle de öyle Emy ağa bağlı Biofeedback pelvik taban eğitmeni kadınların öğrenebilecekleri pelvik taban bilinçli olarak algılamak ve eğitmek. Tüm pelvik taban egzersizleri medikal tedavi yöntemlerine göre geliştirildi.

Test: Akıllı emy yanak zemini eğitmeni nasıl çalışır?

Şurada: Emy 2 bileşenin birleşimidir: Pelvik taban egzersiz makinesi ve bir Akıllı Telefon Uygulaması. Of the Pelvik taban eğitmeni çok hassas 360 ° sensörlerle donatılmıştır, Kaslar gerildiğinde oluşan dış basınç gibi, sadece tanıma ve ölçmek olabilir ama Değerleri bağlı uygulamaya Bluetooth üzerinden aktarın. Bu şu anlama gelir: Kaslar gerilir çekilmez bu, pelvik taban eğitmeni tarafından tanınır ve uygulamada gösterilir.

İki bileşeni birleştirerek etkili bir bileşen oluşturmak mümkündür Pelvik taban eğitimi evde yalnız yapmak ve kişisel ilerleme ayrıca içinde Uygulama kontrol etmek:

Uygulama içinde şunlar arasından seçim yapabilirsiniz: 20 egzersiz bunu bir içinde seç tıbbi ve bir eğlenceli veya sportif alan bölünebilir:

emy_uebungen

Bu, ekranın alt menüsünün Tıp alanında içinde farklı egzersizler yapabileceğiniz Kasları güçlendirmek bulur:

musculature_pelvic_floor_strong_incontinence

Ve burada bölgeden bir örnek görebilirsiniz Spor. Nasıl olduğunu açıkça görebilirsin Egzersiz cihazı sensörleri üzerinde dış basınç tepki:

Pelvik taban eğitimi neden bu kadar önemlidir?

Neden senin olduğunu merak ediyorsan pelvik taban Yaşınız ne olursa olsun düzenli olarak egzersiz yapmalısınız, şimdi sizin için 3 argümanı özetledim:

1. The pelvik taban Pelvik boşluğun bağ dokusu-kas tabanı olarak, koşma, atlama, öksürme veya gülme gibi günlük şoklardan kaynaklanan baskıyı azaltır. Zayıflamışsa, mesanenizin kontrolünü kaybederek mesanenizin İdrar kaybı gelebilir.

2. The Pelvik taban kasları bunun için, pelvik organların (mesane, uterus ve rektum) desteklenmesi. Kaslar çok zayıfsa organlar batabilir.

3. Sonuncu ama bir o kadar da önemli Intimleben güçlendirilmiş bir pelvik tabandan olumlu etkilenebilir.

Sonra doğum Her durumda, kızımın doktoru pelvik tabanımı kanın üzerine koymamı tavsiye etti. Doğum sonrası jimnastik Yaşlılıkta sorun yaşamamak için düzenli egzersiz yapmanın yanı sıra. O zamanlar 26 yaşındaydım ve pelvik taban konusuyla hiç ilgilenmemiştim. Bu yüzden tavsiyeyi çok ciddiye almadım.

Bu arada öğrendim: Biriyle ilgili sorunlar zayıf pelvik taban gerçekten yaygın – sadece Almanya’da 7 milyon kadın mesane zayıflığından muzdarip! Bu hemen sonra olamaz Hamileliklerama aynı zamanda birer birer Kilo almak ya da Menopoz ortaya çıkmak.

Sorun: Neredeyse hiç kimse bundan bahsetmiyor. Bu konuyu blogda ele almak için bilinçli bir karar vermemin nedeni de tam olarak budur. Bence: Kaslar kaslardır ve vücudun neresinde olurlarsa olsunlar eğitilmelidirler.

Diğer sorular:

Şimdi konuyla ilgili son birkaç gündür sorduğum soruları kısaca cevaplamak istiyorum. Uygulama üzerinden pelvik taban eğitimi soruldu:

İlk sonuçları görmeden önce ne sıklıkla antrenman yapmalıyım?

Kullanıcılar, ortalama 3 hafta sonra gözle görülür gelişmeler bildiriyor.

Bir eğitim seansı ne kadar sürer?

Egzersiz hedefinize bağlı olarak, seans başına 5 ila 20 dakika arası.

  • Genel güçlendirme: Haftada günde 5 dakikalık 2 seans
  • Normal: Haftada günde 10 dakikalık 3 seans
  • Yoğun: Haftada günde 15 dakikalık 5 seans
  • Kişiselleştirilmiş: 1 ila 7 haftalık 5 ila 20 dakika süreli seanslar arasından seçim yaparsınız.

Emy nerede ve hangi malzemelerden üretilir?

Pelvik taban eğitmeni, Avrupa’da tıbbi kalitede yüksek kaliteli biyomalzemelerden% 100 üretilir.

Emy’yi nasıl doldurabilirim?

Teslimat kapsamına bir indüksiyon şarj istasyonu dahildir.

Emy ne kadar pahalı ve bir indirim kodu var mı?

Emy 199 € veya 3 x 66 € tutarındadır. İndirim kodu ile MOMSBLOG20 sen alırsın İşte Dükkana20 € indirim! Bu, miktarı 179 € veya 3 x 59,67 € ‘ya düşürür. Zaten sorun yaşıyorsanız, siparişinizi vermeden önce sağlık sigortası şirketinin masrafları karşılayıp karşılamayacağını kontrol etmelisiniz. Bakınız: Sonraki nokta!

Sağlık sigortası şirketimin pelvik taban antrenörümün masraflarına katkıda bulunması veya hatta bunları tamamen karşılaması mümkün mü?

Evet, temelde mümkün. Bu konu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen benimle iletişime geçin.

Bakır RİA’m varsa Emy’yi de kullanabilir miyim?

Evet bu bir problem değil. Cihazlar birbirine değmiyor.

Fizimed firmasına ait bu videoda kullanım detaylı bir şekilde yeniden anlatılıyor:

Kanımca:

Sadece fikri bulmuyorum, aynı zamanda Emy pelvik taban eğitmeninin uygulaması gerçekten çok iyi. Elbette: sen de yapabilirsin eczanede 30 € ‘ya ayarlanmış ucuz bir pelvik taban eğitmeni ve uygulamada “Emy’siz eğitim” seçeneğini seçin. Bu, onunla düzenli olarak antrenman yaparsanız da aynı derecede etkilidir. Vurgu eğer kelimesi üzerindedir, çünkü deneyimler çok az insanın belirli şikayetler olmadan bunu yapmayı başardığını göstermektedir. düzenli olarak eğitim için iş ona geldiğinde kalk Yok Kontrol organları veya acil motivasyon verir. Emy Uygulaması her ikisini de yapar: Eğitimler ve Oyunu 1-2 dakikadan daha uzun süre tutmak için eğlenceli egzersizlerle motive edildi. Bence: Sonuçta, bu yüksek fiyatı haklı çıkarır.

Şimdi kendi fotoğrafınızı çekmek istiyorsanız: İndirim kodu ile MOMSBLOG20 sen alırsın İşte Dükkanasiparişinizde 20 € indirim!

Şimdi, her zamanki gibi, fikrinizle ilgileniyorum: Gönderiyi beğendin mi? Onları tanıyor muydun Emy Uygulaması zaten? Veya: hiç denedin mi? O zaman bana yazmaktan çekinmeyin. Yorumlarınızı dört gözle bekliyorum.

Saygılarımla,

Not: Diğerleri

Burada pini bulabilirsiniz. Pinterest pin panosu:

About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir