Çok Seviyeli Pazarlama ve Piramit Şemalarından Yeterince Sahip Kişiler Tarafından Paylaşılan 76 Gönderi

Çok seviyeli pazarlama (MLM), bazı şirketlerin mevcut distribütörleri yenilerini işe almaya teşvik etmek için kullandıkları bir doğrudan satış stratejisidir ve onlara işe alımlarının bir yüzdesini sunar. Bu meşru bir piramit şeması. Yasadışı olanlardan ayıran şey, distribütörlerin sadece insanları programa kayıt ettirerek değil, aynı zamanda ürün satarak da para kazanabilmeleridir.

Bununla birlikte, yasal statüden bağımsız olarak, birçok kişi MLM’ye girdikten sonra para kaybetti – yasal olduğu düşünülen şirketler için bile, kârın büyük kısmı yeni üyelerin işe alınmasından geliyor. Bu çok iyi ele alındı bu bölüm nın-nin HBO’s Last Week Tonight with John Oliver.

Pek çok insan (bir MLM için ürün / hizmet satanlar; satıcılar bir satış konuşması başlatırken sık sık ‘hun’ kelimesini kullanma eğilimindedir) genellikle operasyonlarını çevrimiçi hale getirmeye çalışıyor, temaslarını iğrenç bir şekilde bombardımana tutuyor “hızla zengin oluyor “teklifler. Bu yüzden onlara karşı koyma ve “MLM planlarının arkadaşlarımızı kurutmasını durdurma” girişimiyle, subreddit r / antiMLM ne kadar saçma olabileceklerini vurgulamaya çalışıyor. Kaydırmaya devam edin ve alt kısımdaki en popüler yayınlardan bazılarına göz atın.

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir