Çocuklarım 5 ♥ sandviç yapıcı tarifleri ⋆ Anneler Blogu, pratik aile blogu!

Geçen yıl, şu anki ile eşleşiyor Corona Homeoffice / Evde Eğitim Durumu, benim katkım 5 favori sandviç yapımcısı tarifleri çocuklarım fazla çalıştı. Şimdi gönderiyi tekrar güncelledim.

Şu anki ilk 5:

  1. Fıstık Ezmeli Nutella Sandviç
  2. Pizza Sandviç
  3. jambonlu ve peynirli sandviç
  4. Sosisli Sandviç
  5. Muz – Krem Peynir – Ballı Sandviç

Sandwich Maker Basics’ten hemen sonra bireysel sandviçleri nasıl hazırlayacağınızı öğreneceksiniz.

reklâm

Sandviç yapıcı temelleri

Temel ilke muhtemelen bilinmelidir: Bir dilim kızarmış ekmek örtün (biz büyük kepekli sandviç dilimleri İndiriciden) listelenen malzemelerle üzerine ikinci bir disk koyun ve hepsini birkaç dakika önceden ısıtılmış sandviç makinesine koyun. Isı, peynir (veya çikolata) erir ve özel şekli sayesinde sandviç, Kenarlar birbirine bastırılmış (= kilitli). Sonuç bir hızlı, lezzetli atıştırmalıkherkesin kendi damak zevkine göre kolayca hazırlayabileceği.

sandwich_sandwich_maker_recipes

En iyi sandviç yapımcısı tarifleri

Fıstık ezmeli sandviç

İhtiyacınız olanlar: fıstık ezmesi + Nutella (muhtemelen biraz tereyağı). Sonuç, Snickers’ın tadını anımsatıyor ve bu nedenle benim kişisel “tüm zamanların favorisi”!

Pizza Sandviç

Bu hızlı olan için Pizza-Atıştırmalık ihtiyacınız var mı: salça, salam, peynir, kekik!

jambonlu ve peynirli sandviç

Klasik! İhtiyacınız olan: tereyağı, haşlanmış jambon, peynir (Gouda)

Sosisli Sandviç

Mobilya İsveç gezisini kurtarın! İhtiyacınız olanlar: Sandviç başına 1 sosis, 1 turşu, kızarmış soğan, ketçap, hardal. İlham veren: Crispy Rob My Top 50 Recipes Amazon Ortaklık Bağlantısı

Muz krem ​​peynir bal

Bu akraba sağlıklı sandviç kızımın şu anki favorisi ve çocuklar arasında çok popüler! İhtiyacın olan: krem ​​peynir, 1/2 muz, tatlım!

İşte bunlar çocuklarımın en sevdiği 5 tarif! Şimdi sana bol eğlence diliyorum Sandviç essen!

Önerilen sandviç üreticisi

Sık sık belirli ipuçları istediğim için, şimdi size kısaca hangi sandviç makinesini kullandığımızı ve hangilerini tavsiye edebileceğimi söylemek istiyorum. Yakın zamanda bu sandviç makinesini nispeten kendiliğinden satın aldık:

Bununla ilgili sevdiğim şey, alabilmenizdir. Durulama için plakaları çıkarın Yapabilmek. Bununla birlikte, ilk test aşamasından sonra 3’ü 1 arada işlevini gereksiz buluyorum çünkü waffle’lar çok uzun sürüyor ve bu nedenle waffle demirimiz olmadan yapmak istemiyorum. Bu yüzden bir dahaki sefere yaklaşık 22 € karşılığında böyle bir cihazı tercih ederim: Amazon Ortaklık Bağlantısı. En önemli şey, Sandviçler kalıptan iyi bir şekilde kapatılabilirböylece peynir tükenmez. İdeal olarak, paneller kaplanmıştır – bu, temizlemeyi kolaylaştırır.

Alternatif olarak, bu cankurtaran şunlara da yardımcı olur: Eğer sen Pişirme kağıdını sandviç makinesine yerleştirin, daha sonra temizlikten kurtulabilirsiniz:

Hızlı ve kolay sandviç atıştırmalıkları için başka fikirleriniz var mı? Veya başka bir geri bildirim? O halde yorumlarınızı dört gözle bekliyorum!

Saygılarımla,

Not: Yapmazsan Sandviç makinesi Ya buradan sipariş verebilirsin ya da sadece bunu Sandviç torbalar Amazon Ortaklık Bağlantısıkullanın. Elbette mükemmel değiller, ancak başka bir mutfak aleti için yeterli alan yoksa en azından bir acil çözüm. Oğlumun şu andaki en sevdiği yemek kitabında daha fazla ilham bulabilirsiniz:

Sizleri de yapabilirim Bu hızlı, çıtır sarılı sandviçleri önerin:

Pinterest pin panonuz için:

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir