Çocuklar İçin Palet Kitap Rafı

Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

Depolama alanı konusunda biraz sıkıntınız mı var? Bu asla küçük bir odadakinden daha doğru değildir! Her şeyi düzgün bir şekilde düzenlemek için hiçbir zaman yeterli sepet, kutu veya raf yok gibi görünüyor. Bu Palet Kitap Rafı mükemmel bir çözümdür! Yalnızca kitapları düzenlemek için bir rafı değil, aynı zamanda daha küçük oyuncaklar için mükemmel olan üstte bir rafı var!

Bu, küçüklerin odası için mükemmel bir çözümdür çünkü geleneksel kitap raflarının dönüşü dışa bakar. Bu seçenek, kapakların sergilenmesine izin vererek, henüz okumayı öğrenmemiş çocuklar için mükemmel hale getirir! Bu, depolama seçeneklerini en üst düzeye çıkarmak için duvara asılabilir veya bir masaya yerleştirilebilir.

Palet ağacından nasıl raf yaparsınız?

Aşağıda ayrıntılı bir rehber bulacaksınız, ancak bu genel bir bakış:

  1. Raf çerçevesi olarak bir kutu oluşturarak başlayın. Kutunun boyutları 30 inç genişliğinde, 12 inç yüksekliğinde ve 4 inç derinliğindedir.
  2. Kutu oluşturulduktan sonra merkez bölücüyü ekleyin ve yerinde delin.
  3. Ön taraftaki iki yatay çıtayı yerine sabitleyin.
  4. Son olarak, rafı istediğiniz şekilde zımparalayın ve bitirin.

Paletleri nasıl parçalıyorsunuz?

Paletler, DIY projeleriniz için harika bir kaynaktır. Doğru yerlere bakarsanız, bunlar hazır ve genellikle ücretsizdir! Yerel bakkalınızı, donanımınızı veya büyük kutu mağazalarınızı kontrol edin, muhtemelen arkalarında ellerinden çıkarmanızı isteyecekleri bir sürü paleti vardır.

Paletleri parçalamak göz korkutucu görünebilir, ancak düşündüğünüzden daha kolaydır! Bu süreçte size rehberlik edecek adım adım fotoğraflar ve videolar içeren bir gönderi yazdım.

Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

Ipuçları ve Püf noktaları

  • Düz Tahtalar: tahtalarınızın eğilmediğinden emin olun.
  • Meydan: Her şeyin mükemmel bir şekilde hizalandığından emin olmak için çalışmanızı bir kare ile kontrol edin.
  • Alanınızı düşünün: Bu, farklı alanları barındırmak için daha küçük bir ölçekte yapılabilir, örneğin bir pencerenin her iki tarafında dar bir bölüm. İhtiyacınız olan alanı göz önünde bulundurun ve ölçümleri buna göre ayarlayın.
  • Bitirir: Ahır ahşabı görünümü için ahşabınızı doğal olarak eskitmek istiyorsanız, bu ev yapımı leke mükemmeldir.
  • Yaratıcı ol: Çocuğunuzun benzersiz kişiliğini yansıtmak için kolayca şablonlu tasarımlar ekleyebilirsiniz. Bu, herhangi bir kanama olmadan ahşap üzerine mükemmel bir şablon elde etmek için bir rehberdir.

Diğer Kolay Kendin Yap Projeleri

Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

Çocuklar İçin Palet Kitap Rafı

Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

Talimatlar

Rafın boyutları 30 inç genişliğinde, 12 inç yüksekliğinde ve 4 inç derinliğindedir. Her bir çıta bir inç yüksekliğindedir.

Projeye çok fazla girmeden önce tahtalardan herhangi birinin eğilip eğilmediğini kontrol etmelisiniz. Yukarıda, kolayca düzeltilebilen eğimli bir tahtam olduğunu görüyorsunuz.
biraz tutkal ve biraz kelepçeler. Çalışmanızı bir kare ile iki kez kontrol etmeniz gerekiyor. Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

1. Her şeyin düzgün olduğundan emin olarak kutuyu oluşturun. Rafın boyutları 30 inç genişliğinde, 12 inç yüksekliğinde ve 4 inç derinliğindedir. Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

2. Ardından, kullanmaya başladıktan sonra bir koşucuya neden olabilecek kırışık noktalarından herhangi birini zımparalayın. Kutu hazır olduğunda, orta bölücüyü ve iki alt çıtayı eklemenin zamanı geldi.

3. Şimdi orta bölücüyü eklemenin zamanı geldi. Kare olduğundan emin olun ve çivi deliği için bir matkap kullanın, çivileri başlatmak için bir çekiç kullanmaya kıyasla hata yapma şansı daha azdır. Çıtalar 1 inç uzunluğundadır ve aralarında 1 aralık vardır. Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

4. Şimdi bitirme zamanı. Rafı yaşlandırmayı ve ardından beyaz bir boya ile boyamayı seçtim. Her şey kuruduktan sonra, rustik, iyi kullanılmış bir görünüm vermek için parçayı ovalayacağım. Çocuklar için bu kolay Palet Kitap Rafı, yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir DIY projesidir!

Önerilen Ürünler

Bir Amazon Ortağı ve diğer bağlı kuruluş programlarının bir üyesi olarak, uygun satın alımlardan para kazanıyorum.
About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir