Çocuklar için 10 kolay ve ücretsiz sonbahar aktivitesi! :-)

Bu sonbaharda çocuklarla ne yapmak istediğinize dair bir fikriniz var mı? Böylece can sıkıntısı yok, burada bizimki var Çocuklar İçin En İyi 10 Sonbahar Etkinliği:

1. Bir kamp ateşi yapın

Neye ihtiyacın var: Odun, Çakmak ızgarasışömine falan Ateş kasesi Amazon Ortaklık Bağlantısı . Dahası zB: Hamur çubuk ekmek için (-> Bu dünyadaki en kolay ve en hızlı çubuk ekmeğidir), küçük sosisler, çakı çubukların uçlarını keskinleştirmek ve sosisleri veya şekerlemeleri şişlemek için. Bu arada, kendiliğinden oluşan mini kamp ateşimiz için şömine olarak eski bir ızgarayı kullandık – o da işe yaradı! 😉

2. Bir balkabağı oymak

Benim detaylı İçin talimatlar Cadılar Bayramı Balkabağı Oyma araçlar ve şablonlarla ilgili ipuçları dahil İşte.

3. Bir gece yürüyüşü yapın

Yine erken kararması gibi avantajları da var: Akşam 6 civarında bir tane alabilirsiniz. Gece yürüyüşü çocuklarla yap. Neye ihtiyacın var: El fenerlerine ek olarak, parlak çubuklar da iyi bir fikirdir. Kızdırma çubukları ayrıca karanlıkta çocukları kolayca görebilmeniz avantajına da sahiptir.. İpucu kaydediliyor: Burada şu anda 12.45 € karşılığında dairesel konektörler dahil 200 kızdırma çubuğu sipariş edebilirsiniz.! Amazon Ortaklık Bağlantısı

gece yürüyüşü

4. Özel bir yerde gün batımını izlemek

Güneşin tam olarak ne zaman battığını bilmek, tek ihtiyacın olan bu Google arama alanına “gün batımı” anahtar kelimesini + şehrin adını girin: Tam zaman belirir! Örneğin bizim bölgemizde Magic Mountain aka Tiger & Turtle bir:

tiger_and_turtle_duisburg_sehenswuerdigkeit_bucketlist_ruhrgebiet
Duisburg’daki yürünebilir roller coaster Tiger & Turtle

5. Kestane toplamak ve onlarla uğraşmak

Eylül ortasından Ekim ortasına kadar çocuklarınızla kestane toplayabilirsiniz! Şirinler için fikirler -> kestane burada blogda bulunabilir!

İpucu: Aramanızda kestane bulursanız, elbette onları da bulabilirsiniz. ses: Keskin bir bıçakla kestaneleri çapraz şekilde kesin ve Kestane Bir fırın tepsisinde yaklaşık 180 ila 200 derece arasında fırında yaklaşık 15 dakika pişirin. Lezzetli! 🙂

6. Renkli yaprakları toplayın ve kurutun

Renkli sonbahar yaprakları çocuklarla yaratıcı bir öğleden sonra geçirmek için mükemmeldir. Örneğin çocuklar önce en güzel yaprakları toplayıp daha sonra uzun süre dayanmaları için kurutabilirler.

Herbstaktivitaeten_basteln

Bunun için yapmalısın yapraklar sadece 2 katman arasında Kağıt havlu ağır bir kitap koyun (en iyisi eski bir kitap kullanmaktır çünkü sayfalar yapraklardan biraz kirlenebilir). Birkaç gün sonra yapraklar kurur ve süslemek için kullanılabilir. Alternatif olarak, çocukların kendilerine ait Yaprak Belirleme Posteri bir karton yaprağına farklı kağıt yapraklarını yapıştırarak ve ardından bunları uygun şekilde etiketleyerek. Ya da çocuklar yaprakları suluboyayla birlikte kullanırlar. ve yarat yaratıcı sanat eserleriönce yaprakların boyanması ve ardından kağıdın üzerine bastırılması ile. -> Bu konu hakkında daha fazlasını burada blogumda bulabilirsiniz!

7. Uçurtma uçurun

Sonbahar aktiviteleri arasında klasik. Tabii ki, burada havanın bir rol oynaması gerekiyor – bu yüzden en azından biraz rüzgarlı olmalı. Yaklaşık 3 yaşından küçük çocuklar için basit bir tane yeterlidir Tek hatlı çocuk uçurtmaları Amazon Ortaklık Bağlantısı tamamen kapalı. Aksi takdirde, “uçurtma uçurma olayı” hızla “ip çözücü bir öğleden sonraya” dönüşür – çocuklar ve ebeveynler için hayal kırıklığı da dahil! Akrobasi uçurtması, yaklaşık 8 yaşından büyük çocuklar için daha heyecan verici bir alternatiftir. Bunlar yakında indirimli mağazalarda tekrar ucuza veya alternatif olarak satışa sunulacak -> burada yaklaşık 13 € Amazon Ortaklık Bağlantısı

8. Bir aile filmi gecesi geçirin

Çocuklarım hafta sonları birlikte sinemaya gittiğimizde – patlamış mısır *, patates kızartması ve onunla birlikte gelen her şey dahil! Bir film seçmeyi kolaylaştırmak için, -> işte birkaç öneriçocuklarımızın sevdiği.

Patlamış mısır

*İle bu Sinemada olduğu gibi evde de yemek tarifi yapabilirsiniz.

9. Taşları sonbahar motifleriyle boyayın

Cadılar Bayramı motifleri elbette özellikle çocuklar arasında popülerdir. Taş boyama hakkında bilmeniz gereken her şeyi yapabilirsiniz. -> buradan okuyun.

10. Bir öğleden sonrayı ormanda geçirin

Eskiden “normal” olan şey artık birçok çocuk için özel bir şeydi: Orman harcamak. Ağaçlarda oyuklar inşa etmek, ağaçlara tırmanmak, çakıyla oymak. Başka bir şey Hükümler ve belki hala Bant ve paket dizesi (yaklaşık kendi Hızlı bir pruva inşa etmek için) ve macera mükemmel. Bizim mutlak Favori çakı bu arada bu Amazon Ortaklık Bağlantısı– birçok orman anaokulu tarafından da tavsiye edilmektedir).

Yani, bunlar bizim 10 fikrimizdi.

Bir şey mi unuttum? Çocuklar için en iyi sonbahar aktivitelerinizle bana bir yorum bırakın!

Saygılarımla,

Patricia

Not: Benimkini zaten biliyor musun Sonbahar için en basit ve en güzel 7 el işi fikri?

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir