Bir telefon kılıfı yapmak – bu tekniklerle hiç de zor değil!


Yaratıcı bir bea mısınız yoksa yaratıcı bir bea olmak mı istiyorsunuz, ancak kendinize zaman ayırmayın? Ben ikinci kategoridenim. Her tür şeyde yaratıcı olmaktan gerçekten keyif alıyorum. Ama bunun için kendime pek zaman tanımıyorum. Elbette aptalca, çünkü süper eğlenceli şeyleri kendi başına yapabilirsin. Örneğin, bir telefon kılıfı yapın veya güzel, kalın, kalın bir örgü ekose yapın. Bu arada, ikincisini kendim yaptım. ‘Osurukta’ olmuştu, yapmak çok güzel ve sonuçtan çok gurur duyuyorum.

Bu eğlenceli fikirlerle kendi telefon kılıfınızı yapın

Şimdi Lotte, fikrini internette bu kadar çabuk bulamadığı için kendisi bir telefon kılıfı yapmak istiyordu. Avokado veya limonlu bir şey, haha. Cricut Maker’ı aldığımdan beri arada bir onunla güzel şeyler yapmaya çalışıyorum ve kısa süre sonra onunla güzel bir telefon kılıfı yapıp yapamayacağını sordu. Daha erken olmaz dedi ve bitirdi. Bu arada, davayı gerçekten kendim yapacağımı düşünme, asla! Temel olarak çevrimiçi bulabileceğiniz bir telefon kılıfı kullanmak en iyisidir. Temel olarak çok ucuz bir davam var Mytrendyphone.

Madam pembe bir arka plan, bir avokado ve biraz metin istiyor. Daha erken olmaz dedi ve bitirdi. Taban olarak silikon kılıf kullanıyorum. Telefonu korumak için iyi, kendini pezevenk etmek için pahalı ve eğlenceli değil. Cricut ile Vinyl’den mektupları kestim ve avokado bir ‘bas ve kes’. Önce kendi yazıcımla etiket kağıdına basıldıktan sonra Cricut tarafından düzgünce kesildi. Sence nasıl başardı?

Üzerinde güzel bir alıntı bulunan telefon kılıfları

Sadece davamla ilgili güzel bir alıntı istiyorum. Şimdi aramaya başladım ve şu güzel alıntılarla karşılaştım:

 • İlgilenmiş gibi göründüysem özür dilerim … değilim
 • Hayalleri olan küçük kızlar vizyonlu kadın olurlar
 • İyi şeyler zaman alır, bu yüzden hep geç kalıyorum
 • Üzgünüm çağrınızı kaçırdım, zil sesine göre dans ediyordum
 • İhtiyacınız olan tek şey aşk … ve wifi
 • Güzel hikaye kızı, tekrar anlat
 • İstediğiniz hayatı yaratın
 • Hayalini yaşa, hayatını hayal etme
 • Kendine inan ve durdurulamazsın
 • Harikasın
 • Otoriter değilim, patron benim
 • Söylediğini kastetmiyorsan, sadece s * ktir kapa çeneni

Harika olan şey, Cricut Maker ile artık telefonuma belirli bir alıntı koyabilirim, ancak bu alıntıdan sıkıldığımda, onu başka bir alıntıyla değiştirebilirim 😉. Bu arada okul malzemelerini satman da güzel. Bu yüzden alıntılar listesini bitireceğim, haha.

Cricut Maker’ınız yok mu? Endişelenmeyin, elbette alıntıyı su geçirmez bir kalemle de yazabilirsiniz. Veya üzerinde doğru fiyat teklifi olan bir kasa siparişi verirseniz, bu da mümkündür.

Oje ile telefon kılıfları yapın

Oje ile kendi telefon kılıfınızı da yapabilirsiniz. Soldaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi, farklı renkler üst üste olacak şekilde çapraz çalışabilirsiniz. Elbette telefonunuzda oje ile de noktalar yapabilirsiniz. Biraz daha sabra ihtiyacınız var, bu biraz elmas resimlerde işe yarıyor.

İpucu: Tarayıcınızda noktalar yapmak ister misiniz? durum, daha sonra tek tek tüm damlacıkları yapmak için bir şiş veya kokteyl çubuğu kullanın. Bununla, oje fırçasından daha güzel küçük noktalar elde edersiniz.

Son fotoğraf da tamamen güncel olan çok havalı bir tekniği gösteriyor. Günümüzde turta üzerinde gördüğünüz damlama tekniği. Ayrıca telefon kılıfınızı hazırlamanın süper kolay bir yolu, Pinterest’teki videoyu kontrol edin.

Telefon kılıfınızda geometri

Günümüzün diğer bir kalça tekniği ise geometridir. Örneğin, yakın zamanda bir yastığın üzerine geometrik bir sinek kuşu yazdırdığımı gösterdim. Yapacak çok eğlenceli. Tabii bunu bir telefon kılıfına da koyabilirim. Ancak diğer eğlenceli geometri şekilleri de, örneğin yukarıdaki gibi gül tonlarında harikadır. Kesmek için vinil kullanın (tercihen Cricut ile tek bir düzlemde, ancak elinizde yoksa, elbette tek tek şeritleri de kesebilirsiniz.

Farklı renklerle (aradaki mermer gibi) çalışırsanız, yukarıdaki etkiyi çok kısa sürede yaşarsınız. İpucu: Bu vinil türleri için Eylemi kontrol edin, genellikle yeterlidirler.

Doğru durum için, örneğin parıltılı vinil veya parıltılı oje ile kombinasyon halinde kullanacağınız mermer vinili tercih edebilirsiniz.

Kendi telefon kılıfınızı yapma konusunda heyecanlandınız mı? Yoksa başka fikirleriniz mi var? Bilmeme izin ver!

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir