Bir Köpek Yanlışlıkla Sahibinin Düz Tişörtünü Eşsiz Bir Parçaya Dönüştürüyor

Görünüşe göre iddialı 6 yaşındaki Apollo adlı çukur boğa, yakın zamanda bir çamaşır yığınının yakınında bir çamaşır suyu temizleyicisi sprey şişesini devirdikten sonra tesadüfi bir sanat yarattı. Beyazlatıcı, hayata döndürmek istediğiniz kumaşı hafifletmek için kullanılır, bu nedenle muhtemelen daha sonra olanları takip ediyorsunuz. Yığından birkaç gömlek üzerinde küçük ağartıcı lekeler vardı, ancak bir siyah tişört şovu çaldı. Düz siyah bir mahsul üst, benzersiz bir desene sahip benzersiz bir giysi parçasına dönüştü.

Köpeğin sahibi, aynı zamanda ‘universe_point’ takma adıyla bir Reddit kullanıcısı olan Tori, köpeğinin beklenmedik bir şekilde keşfedilen yeteneğini ve yeni tasarlanmış tişörtünün r / biraz ilginç olan bir fotoğrafını yayınladı ve 50.8k olumlu oy aldı. Tori, bu süreçte hiçbir köpeğin zarar görmediğine dair güvence verdi ve muhtemelen başkalarına köpeklerinin yaratıcılığını keşfetmeleri için ilham verdi.

Daha fazla bilgi: reddit.com

“Köpeğim çamaşır yığınının yanında bir şişe çamaşır suyu temizleyicisini devirdi ve bundan hasta yeni bir gömlek çıkardım”

Resim kredileri: universe_point

Tori söyledi Sıkılmış Panda kazara tişört makyajı nasıl ortaya çıktı:

“Banyomun zeminine bir yığın çamaşır bıraktım ve yerde de bir sprey şişesi çamaşır suyu temizleyicisi vardı. İşe gitmek için ayrıldım ve normalde tuvaletin kapısını kapattım, böylece Apollo tuvaletten içmiyordu ama kapı tamamen kapanmadı. Apollo kapıyı dürttü ve ardından çamaşırlarıma sızan sprey şişesini devirdi. Eve gittiğimde ne olduğunu keşfettim ve havalı tasarıma sahip gömleği buldum. Diğer birkaç gömlekte küçük ağartıcı lekeler vardı, ancak Apollo ve diğer giysiler iyi. “

İşte suçlu olan sanatçı, Apollo adında 6 yaşındaki bir pit bull

Resim kredileri: universe_point

Resim kredileri: universe_point

Resim kredileri: universe_point

Resim kredileri: universe_point

Resim kredileri: universe_point

Reddit kullanıcıları, köpeğin sert tasarımından oldukça etkilendi

About admin

Check Also

Grafik Tasarımcı, Öğrencilerinin Çalışmalarını Komik Bir Şekilde Kavurmak İçin Viral Oluyor

Muhtemelen liseden veya üniversiteden en sevdiğiniz öğretmeni hala hatırlıyorsunuz. Çünkü söylenmeyen kural gittikçe, sınıfı oluşturan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir