Bir Fotoğrafta Aynı Kişinin Ne Kadar Farklı Olabileceğini Gösteren Mizah Anlayışı Olan 79 Kız (Yeni Resimler)

Güzellik tarihçisi Dr. Nicholas, Bored Panda’ya güzellik endüstrisinin her zaman değişmeye ve büyümeye devam ettiğini açıkladı; zahmetsizce doğal görünmek istemek, gelip giden popüler bir eğilimdir. Zamanla değiştirilecek ve sonunda tekrar moda olacaktır. “‘Doğallığa’ doğru hareket gelir ve gider ve onu geçen yüzyıl boyunca takip edebilirsiniz,” dedi.

“Belki de doğal görünmeyi gerçek doğallıkla karıştırmamalıyız. Örneğin, cilt bakımı, gözeneksiz, tüysüz ve genç, kremsi bir ışıltı vermek için filtrelenmiş, ancak yine de gerçek cilde benzeyen mükemmel bir cilde odaklanır. ciltte lekeler, gözenekler ve kusurlar vardır. Yeni doğal olan, içimizden çok azının gerçekten yaşayabileceği doğal bir görüntüdür “dedi. “Ekranda olmak, aydınlatmayı kontrol etme ve filtreleri kullanma becerisine yardımcı olur. Aptal bir fotoğraf veya pozlanmamış ve kendiliğinden görünen bir fotoğraf, büyüleyici bir gerçeklik duygusu katar ve son derece küratörlü görüntüleri kısa süreliğine kesintiye uğratarak ilişkilendirilebilir hale getirmeye yardımcı olur.”

Bu arada, subreddit kurucusu Sinkingfast’in görüşü, tanıyabileceğimiz insan sayısının bir sınırı var, bu yüzden onları görünüşümüzün tüm yönlerini seçmesek bile sahip olduğumuz tek şey görünüşlerine, kıyafetlerine ve davranışlarına göre yargılamak. “Benim fikrim, Dunbar’ın sayısı gibi bir şeyi, ancak bu kadar çok insanı tanıyabileceğimiz teorisini gevşek bir şekilde takip ediyor. Bir tür olarak avcı / toplayıcı kabilelerde yaşıyorduk ve şehirler büyüdükçe insanlar artık insanları tanımıyor. Yapabilirsin “Herkesi tanımıyorum, özellikle de büyük bir şehir içinde. Sosyal medya çağında bile, ancak bu kadar çok hayata göz atabilirsiniz.”

About admin

Check Also

Tanrıların Günlük Sorunlarla Nasıl Başa Çıktığına Dair 31 “Uçuk Kaçık” Çizgi Roman

Tanrılar, zamanın başlangıcından beri dünyamızda meydana gelen her şeyin açıklaması olmuştur. Ve bu Yunan, Roma, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir