Bebek Pudrası ile 7 Şaşırtıcı Güzellik Püf Noktası

Herkes güzel görünmek ister ve herkes parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak ister. Ancak bu ancak cildinize özen gösterirseniz ve sağlıklı besinler yerseniz mümkün olabilir.

Herhangi bir alet, ekipman kullanmanıza gerek olmadığı gibi kendinizi güzelleştirmek için herhangi bir pahalı ürün almaya gerek yoktur. Doğal olarak basit ve güzel görünmenizi sağlayacak bazı dahice güzellik sırlarını takip etmeniz yeterli.

Güzel görünmek istiyorsanız, o zaman sadece yüzünüze ve cildinize iyi bakmanız değil, yürümenin yolu, kıyafetlerinizi giyme şekliniz de çok önemlidir. Ayrıca saçınızı koruma şekliniz de çok önemlidir. Öyleyse, dahice ve tam anlamıyla çalışan bazı güzellik sırlarını takip etmelisiniz.

Size sunulan birçok güzellik ipucu vardır, ancak gerçek şu ki, güzel görünmek için izlemeniz gereken ipuçları doğal olmalıdır. En önemli şeylerden biri, sadece size zarar vereceği için yüzünüzde, saçınızda veya cildinizde herhangi bir tür alet veya kimyasal ürün kullanmaktan kaçınmanız gerektiğidir.

Piyasada fondöten, allık, göz farı ve daha pek çok güzellik ürünü bulunmaktadır ve bunlar sizin için hiç de iyi olmayan kimyasal ürünlerle doludur. Bunlar cildinize çok zararlıdır.

Fakat güzellik ürününüzde kullanabileceğiniz ürünlerden biri de size çok iyi geldiği için bebek pudrasıdır. Bildiğiniz gibi bebek pudrası çok küçük çocuklar tarafından yapılan bir pudra ama bu pudra, yumuşak ve narin ciltlerine göre bebekler için özel olarak yapıldığından herhangi bir kimyasal madde içermiyor.

Bebek pudrasını güzellik ürününüz olarak da kullanabilirsiniz ve pek çok şekilde kullanılabilir. Bebek pudrasını kullanabileceğiniz ve kendinize zarafet ve güzellik katabileceğiniz birçok numara mevcuttur.

İşte bebek pudrasını birçok şekilde kullanabileceğiniz ve daha güzel görünebileceğiniz bazı güzellik püf noktaları:

1. Bu bebek pudrasını şampuanınız olarak kullanabilirsiniz ve bu çok doğrudur. Bu bebek pudrasını saçınızın çok güzel görünmesi için de kullanabilirsiniz. Saçınızı yıkamayı unutursanız veya bir yere gitmeniz gerekiyorsa ancak saçlarınız iyi görünmüyorsa, o zaman sadece saçlarınıza biraz bebek pudrası sürmeniz gerekir ve bu saçlarınızı parlak ve güzel hale getirecektir.

Saçlarınızı şampuanlamayı unuttuğunuz bir durum varsa ve dışarı çıkmak için büyük bir ihtiyaç varsa, o zaman saçlarınıza biraz bebek pudrası sürün ve gitmekte fayda var.

2. Yüzünüze uygulamak için kullandığınız pudranın içinde kimyasallar bulunduğunu bildiğiniz gibi, kompaktla karşılaştırıldığında kullanımı iyi ve güvenli olduğu için bu pudranın yerine bu bebek pudrasını kullanabilirsiniz. Ayrıca, kompakt çok pahalıdır ve bu bebek pudrasını kullandıktan sonra çok etkili ve uygun fiyatlı olduğunu göreceksiniz.

3. Kirpiklerinizi daha güzel, daha büyük ve daha uzun göstermek istiyorsanız, kirpiklere rimel sürmeden önce biraz bebek pudrası sürmeniz yeterlidir. Maskaranıza biraz bebek pudrası serpmeniz yeterlidir ve kirpikleriniz eskisinden daha uzun görünecektir.

4. Yazın ve yağmurlu mevsimde olduğu gibi ayakkabılarınız ıslanır hatta ayakkabılarınız ve hatta ayaklarınız çok kötü kokar, bu sorunu bebek pudrası kullanarak da çözebilirsiniz. Bunu ayakkabınıza veya ayaklarınıza serpebilirsiniz ve ayaklarınız güzel kokar.

5. Ağda yapmanın çok acı verici olduğunu bildiğiniz gibi ancak bu bebek pudrası ile de çözülebilir. Ağdayı uygulamadan önce cildinize sadece bebek pudrası uygulayabilirsiniz ve ağda yapmaya başladıktan sonra bebek pudrasını cildinize uyguladıktan sonra ağrınızın azalacağını hissedeceksiniz.

6. Bazen, göz makyajını uygularken bunu lekelenmekten kurtarmak çok zor olur, böylece göz makyajınızın kolayca lekelenmemesi için gözünüzün üzerine ve çevresine biraz bebek pudrası uygulayabilirsiniz. Gözlerinize ve çevresine bir miktar pudra sürmeniz yeterlidir ve bundan sonra göz makyajınızı yapmanız gerekir.

7. Vücudunuzun koltuk altı gibi herhangi bir bölgesi özellikle yaz aylarında kötü kokuyorsa, üzerine bebek pudrası sürün, istediğiniz yere gidin ve istediğiniz zaman tek parça elbise de giyebilirsiniz. Sadece vücudunuzun kötü kokan bölgesine bebek pudrası sürün.

İşte bunlar bebek pudrası yardımıyla deneyebileceğiniz güzellik püf noktalarından bazıları.

About admin

Check Also

Çikolata-Nane Mus

Çikolata-Nane Mus Hazırlık zamanı 35 dakika Toplam zaman 35 dakika 1½ bardak Hindistan cevizi kreması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir