Basit DIY fikri *** yeni başlayanlar için uygundur *** ⋆ Moms Blog, pratik aile blogu!

Bugün sana nasıl olduğunu göstermek istiyorum hızlı ve basit ucuz Beton içinde nalburdan harika dekorasyon fikirleri gibi. bu XMAS somut harfler uygulayabilir. Bu proje için fikir vardı Sylvia Adamec ben zaten Havuz projemi inşa etmek ne zaman Uzman ve desteklemiş olabileceğiniz DIY-Expertin -den WDR yayını burada ve bugün düzenli olarak nerede heyecanlandıklarını bilir DIY Projeleri Bunlar gibi Beton ateş kasesi tanıtır.

beton_diy_idee_einfach_feuerschale
Sylvia Adamec, kendin yap beton ateş kaseleriyle! Kaynak: WDR

Henüz Sylvia’yı tanımıyorsanız: O gerçek bir çok yönlüdür. Eğer onun için değilse WDR kameranın önünde duruyorprojeleri şu şekilde denetler: Baukoordinatorin, olarak çalışır İç mimar ya da oturur Zanaatkar kadınlar için elçi. Ayrıca düzenli olarak sunuyor Atölyeler Düsseldorf-Pempelfort’taki yeni atölyelerinde. Ona bir baktığınızdan emin olun http://www.frauvombau.de geçmiş.

Harfleri betondan yapmak için gerekli malzeme:

Talimatlar: Harfleri betondan dökmek bu kadar kolay

Aşama 1: Arka tarafı kaldırıldı Karton harfler bir zanaat bıçağıyla dikkatlice …

… ve harflerin içine yakl. 30 santimetre Silikon sprey betonun kartona yapışmaması için:

Adım 2: Silikon sprey kururken, ilk beton partisini hazırlayabilirsiniz. Beri Beton içinde çok çabuk kurur, sadece ihtiyacınız olan miktarı bir harf için karıştırın – Yani kullandığımızla Harf büyüklüğü X, S ve A başına bir litre ve ayrıca M başına 1,5 litre. Önemli: Betonu işlemek için yapmanız gerekenler Eldivenler İçerdiği asit cildinize zarar verebileceğinden giyin.

Betonu karıştırmak için, şimdi beton tozuna biraz su ekleyip karışımı bir spatula veya bu alternatifle karıştırın. Handmixer Mixstab * Amazon Ortaklık Bağlantısı ve bir Kablosuz tornavida artık kuru alanlar göremeyene kadar.

Bir kılavuz olarak şunları yapabilirsiniz: yakl. Bir litre beton için 200 ml su dikkate almak. Sonuç şunun gibi görünmelidir:

Aşama 3: Beri Beton içindeyukarıda bahsedildiği gibi, nispeten çabuk kurur, şimdi hızlı olmalı: spatula veya a küçük kaşık, için Beton kütlesi içinde Mektup şekli dağıtmak. Ardından şekli masanın üzerine birkaç kez vurunBöylece sıkışan hava kaçabilir ve yüzey güzel ve pürüzsüz olur.

İpucu: Bazı harfler için böyle bir Kelepçe düzeltmek. Alternatif olarak, kartonu birkaç dakikalığına ellerinizle doğru şekle getirebilirsiniz.

4. Adım: Yaklaşık 1.5 saat sonra karton dikkatli Kaldır

… ve Tümsekler ile spatula Kaldır. İşte Sylvia size bunu nasıl yapacağınızı gösteriyor:

Ön taraf nispeten düzensiz görünse de, arka mükemmel hale geldi. Harfleri “ters çevrilmiş” olarak yazmamızın nedeni de budur.

Ve böylece bitmiş olanları görün Somut harfler dışarı. Harika değil mi?

Şimdi, bu basit DIY projesinden keyif aldığınızı umuyorum ve her zamanki gibi geri bildirimlerinizi dört gözle bekliyorum.

Saygılarımla,

Not: Bir sonraki gönderide onu nasıl çıkaracağınızı öğreneceksiniz. Dallar ve metal bir çubuk hızlı ve kolay olan şık DIY – ahşap Noel ağacı inşa edebilir.


Her zaman olduğu gibi, sizin için bir şablon bulacaksınız. PinterestBenzer fikirler Pin panosu:

Her zaman olduğu gibi buradaki talimatlara da göz atabilirsiniz. ücretsiz yazdırın:

Basit somut harfler için adım adım talimatlar

  1. Karton harflerin arkasını bir maket bıçağıyla dikkatlice çıkarın ve iç taraflara silikon sprey sıkarak yakl. Betonun kartona yapışmaması için 30 cm.

  2. Silikon sprey kururken, ilk beton partisini hazırlayabilirsiniz. Sabit beton çok çabuk kuruduğundan, sadece bir harf için ihtiyacınız olan miktarı karıştırmalısınız – yani kullandığımız betonun harf boyutu için X, S ve A başına bir litre ve M başına 1,5 litre eldiven giymelisiniz. içerdiği asit cildinize saldırabilir.

  3. Betonu karıştırmak için, beton tozuna biraz su ekleyin ve karışımı bir spatula ile kuru alan kalmayana kadar karıştırın. Bir kılavuz olarak, bir litre beton için yaklaşık 200 ml su hesaplayabilirsiniz.

  4. Sabit beton nispeten çabuk kuruduğundan, yukarıda belirtildiği gibi, hızlı bir şekilde yapılması gerekir: Beton kütlesini harf şeklinde dağıtmak için spatula veya küçük bir kaşık kullanın. Ardından, sıkışan havanın kaçması ve yüzeyin pürüzsüz hale gelmesi için şekli masaya birkaç kez vurun.

  5. Bazı harfler için şekli böyle bir kelepçe yardımıyla sabitlemek faydalı olabilir. Alternatif olarak, kartonu birkaç dakikalığına ellerinizle doğru şekle getirebilirsiniz.

  6. Yaklaşık 1.5 saat sonra kartonu dikkatlice çıkarabilir ve spatula ile herhangi bir pürüzlülüğü giderebilirsiniz.

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir