Balkabağı oymak için kolay talimatlar!

Yıllık önemli bir nokta -> Herbst-Bucketlist okur: Balkabağı oyun! Bizim için bu nokta bir oldu Aile geleneği çünkü her şeyden önce çocuklar için çok eğlenceli, olabildiğince korkutucu Balkabağı yüzleri oymak ve bununla çakı (veya küçük balkabağı testeresi) ve ikincisi, DIY – Cadılar Bayramı Dekosubu şekilde yaratılmıştır.

Bu yeni gözden geçirilmiş gönderide şimdi nasıl kolayca bir tane edinebileceğinizi öğreneceksiniz. Halloween balkabağı oyma Yapabilmek. Konuyla ilgili en önemli soruları da cevaplayacağım balkabağı oymak – gibi:

 • Balkabağı oymak için hangi aletlere ihtiyacınız var? (Bir tane almaya değer
  özel Kabak oyma setleri?)
 • Balkabağının avantajı veya dezavantajı nedir aşağıdan kesip açın?
 • O nasıl kalıyor Kabak daha uzun raf ömrüne sahiptir?
 • Nerede bulabilirim Kabak yüzleri için şablonlar?

Gönderinin sonunda bir Talimatların kısa versiyonu Bedava indirmek veya yazdırın! 🙂

Talimatlar: Bir Cadılar Bayramı Balkabağı Oyma

Bir Halloween balkabağı oymak için aşağıdaki şeylere ihtiyaç vardır:

 • 1 balkabağı
 • sivri, keskin bir bıçak
 • 1 kaşık
 • 1 kalem (örn. Bir folyo kalem, alternatif olarak bir keçeli kalem de kullanabilir ve oyma işleminden sonra herhangi bir boya kalıntılarını terebentin ile temizleyebilirsiniz).

Son birkaç yıldır bu balkabağı hep kullandık. Temel malzemeler oyulmuş. Temel olarak, bu iyi çalıştı, ancak ince hatlarla sınırlarımıza çakı ile ulaştık.

Sonra geçen yıl bir tane aldım Kabak oyma seti (<- Amazon Affilate Link) sipariş verdi ve şunu söylemeli: Buna değer! Özellikle bu küçük testere bıçakları gerçek bir rahatlamadır. Bununla çocuklar, şekilleri çok daha iyi ve her şeyden önce yapabilirler. daha kontrollü bıçakla olduğundan daha kesin!

Adım 1: Balkabağını açın!

Bunu yapmak için önce kapağın şeklini (-> tırtıklı veya yuvarlak) çizin ve ardından bıçakla kesin. Kapağın balkabağına düşmemesi için bıçağı hafif bir açıyla tutmanız önemlidir!

Geçen yıl balkabağını satın almak için bahşiş aldım aşağıdan açılacak. Bu, kapağın (zamanla küçülen) balkabağına düşmemesi avantajına sahiptir. Bu yıl denedim ve ilk başta çok heyecanlandım – ama gelecek yıl yapacağım artık yapmaama balkabağını her zamanki gibi yukarıdan tekrar açın.

Nedeni: Bir süre sonra, küçük, eski bir tabak / tabak tarafından bile tamamen emilemeyen zeminde toplanan sıvı.

Görüntüle

Adım 2: Balkabağı oymak

Şimdi önce gevşek posayı ve tohumları kabaktan alırsınız. Daha sonra yumuşak posayı balkabağından bir kaşıkla elinizden geldiğince sıyırın.

3. Adım: Yüzü çizin

Şimdi balkabağınız bir yüze kavuşuyor! Balkabağınızın daha samimi görünmesini ister misiniz? Yoksa korkutucu mu? Burada kabak yüzleri için basit şablonlar bulabilirsiniz!

Alternatif olarak bu kusan balkabağı şu anda oldukça popüler, içinde olduğunuz kişi Guacamole ile kombinasyon senin için de iyi Cadılar Bayramı Büfesi vkullanabilirsiniz. İşte tarif.

Kotzender_kuerbis_simple_instructions

Şablonu folyo kalemle (veya Edding) kabak üzerine çizersiniz. İpucu: Çocuklarınız oymaya katılmak istiyorsa: Seçiminizi yaparken zorluk düzeyine de dikkat edin. Çok fazla ayrıntı, kesmeyi zorlaştırır.

4.Adım: Kabağı oyun

Şimdi keskin bıçakla çizgileri kestin! Özellikle biriyle iyi çalışıyor özel kabak oyma bıçağıuzun ince bir testereye benziyor (yukarıya bakın!).

Adım 5: Kabağı nasıl koruyabilirim?

Daha önce balkabağı oyduysanız, muhtemelen sorunu biliyorsunuzdur: Kabak hazır olur olmaz küflenmeye başlar! Geçtiğimiz yıl balkabağını dayanıklı hale getirmek için farklı şeyler denedim, ancak hiçbir şey istenen etkiyi yapamadı. Çeşitli web sitelerinde okuduktan sonra Çamaşır suyu Çözüm olması gerekiyordu, onunla bir test yapmaya karar verdim Küf önleyici sprey aktif klor ile (-> Amazon Affiliate Link) karar verdi. Bu sadece balkabağını nemlendirmekle kalmaz, içerdiği balkabağını öldürür. Klor ayrıca bakteriler. Bu yüzden her gün balkabağına ve ayrıca gözlerin kesik kenarlarına vb. Püskürttüm. Süt yağı Kurumasını önlemek için emprenye edilmiştir (yağ veya vazelin de kullanabilirsiniz). Aslında bunun biraz daha uzun sürdüğünü hissediyorum.

Fotoğraftaki ürün sadece bir örnek – alternatif ürünlerle de çalışıyor.

Şimdi eksik olan tek şey bir çay ışığıydı ve hazırdılar …

… Halloween balkabağımız:

Şimdi umarım katkımdan memnunsunuzdur ve her zaman olduğu gibi geri bildiriminizi dört gözle bekliyorum.

Saygılarımla,

Not: Çocuklarınız için yaratıcı bir sonbahar projesi arıyorsanız, konuyla ilgili yazılarım size yardımcı olabilir. Çocuklu sonbahar el sanatları ya da Kabaklar boyama Ilgilenen.

Pikachu balkabağı:

pikachu_kuerbis

Söz verdiğim gibi, şimdi burada olanlar var Talimatların baskı versiyonu:

Kabak oyma için adım adım talimatlar

 1. Balkabağını açın! Bunu yapmak için önce kapağın şeklini (-> tırtıklı veya yuvarlak) çizin ve ardından bıçakla kesin.

 2. Balkabağını oyun! Şimdi önce gevşek posayı ve tohumları kabaktan alırsınız. Daha sonra yumuşak eti bir kaşıkla mümkün olduğunca balkabağından sıyırın.

 3. Yüzü çizin! Balkabağınızın daha samimi görünmesini ister misiniz? Yoksa korkutucu mu?

 4. Balkabağı oyun! Şimdi keskin bir bıçakla çizgileri kestin! Bu, özellikle uzun, ince bir testereye benzeyen özel bir balkabağı oyma bıçağıyla işe yarar (yukarıya bakın).

 5. Balkabağını koru! Balkabağına içeriden klor bazlı küf önleyici sprey sıkarsanız ve gözlerin kesilen yüzeylerini yağ / vazelin veya sağım yağı ile kapatırsanız, önemli ölçüde daha uzun süre dayanır!

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir