68 Kere İnsanlar, Amerikalıların Öğrenci Kredilerinin İptal Edilmesine Karşı Yaptıkları En Aptal Tartışmaların Ekran Görüntülerini Çekti

Toplu olarak 1.71 trilyon dolar öğrenci kredisi borcu olan 45 milyon Amerikalı var. Ve bunun mali yükünün, eğitimi bitmiş ve bitmemiş birçok eski öğrencinin hayatını derin şekillerde olumsuz etkilediği bir sır değil. Akıl sağlığından ev satın almaya kadar, öğrenci kredileri, gelecek yıllar boyunca her zaman var olan bir gölge gibi görünüyor.

Ancak Başkan Biden kısa süre önce Eğitim Bakanı Miguel Cardona’yı sipariş ederek birçok kişiye umut verdi. 50.000 $ ‘a kadar öğrenci borcunu iptal etmek için başkanın yasal otoritesi hakkında bir rapor hazırlamak borçlu başına. Biden’ın öğrenci kredilerini bağışlama olasılığı, kesinlikle bu hassas ve çoğu zaman ekşi konu hakkında hararetli bir tartışmayı ateşledi.

Ve birçok Amerikalı borçlu için, olasılık sadece siyasetten daha fazlasıdır ve uzun zamandır beklenen bir kurtuluş duygusu verirken, diğerleri buna karşı argümanlar dile getirdiler. Sadece borcu silmenin ekonomi ve öz sermaye için bir çözüm olmadığını iddia ediyorlar. Hangi taraftasın? Aşağıdaki yorum bölümünde bize ulaşın!

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir