40 Twitter Kullanıcısı ‘Çok Uzun Süredir Karantinadayım’ Çığlığı Pics Paylaşıyor

Salgının bir yıllık işaretini geçerken, çevrimiçi insanlar geride bıraktıkları yıla ve gerçekte neler yaptıklarına bakmaya karar verdiler. Ünlü 2020 boyunca, zamanımızı aşağı yukarı evlerimizin barınağında geçirdik. Kilit bir işçi değilseniz ve hangi ülkede yaşadığınıza bağlı olarak, büyük olasılıkla daha katı veya daha hafif kurallar ve düzenlemelerle karantinada epey zaman geçirmişsinizdir. Ve ‘normal’ olarak alıştığımız şey, aniden ortadan kaybolduğumuz ya da normale döndüğümüz ya da orantısız bir şekilde uçtuğumuz için, birdenbire kendimiz, ev halkımız ve daha fazlası için nasıl eğleneceğimizi düşünmek zorunda kaldık ya da daha az mantıklı kalın.

Popüler Amerikalı aktris Brie Larson, @brielarson hesabında internet topluluğuna hitap ederek, bir yıldır karantinada olduklarını söylemeden insanlardan bir yıldır karantina altında olduklarını söylemelerini istedi. Ve bir şeyler pişirmediyseniz, bir yapboz oluşturmadıysanız veya tonlarca spor salonu ekipmanı satın almadıysanız, gerçekten karantina deneyimi yaşadınız mı? Neler yaptığınızı ve yorum bölümünde bu yayınlardan bazılarıyla ilişkilendirip ilişkilendiremeyeceğinizi bize bildirin.

Daha fazla bilgi: Twitter

About admin

Check Also

Grafik Tasarımcı, Öğrencilerinin Çalışmalarını Komik Bir Şekilde Kavurmak İçin Viral Oluyor

Muhtemelen liseden veya üniversiteden en sevdiğiniz öğretmeni hala hatırlıyorsunuz. Çünkü söylenmeyen kural gittikçe, sınıfı oluşturan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir