30 Erkek Gerçekten Sağlıklı Bir Kadından Aldıkları İltifatları Paylaşıyor

Övgüler, başkalarını sadece kendileri hakkında biraz daha iyi hissetmekten tek bir cümleyle düpedüz harika olmaya sevk etmez. Ayrıca kendi özgüvenimizi de geliştirirler. Çünkü güzel bir iltifat vermek, başkalarının iyiliğini aramamızı gerektirir.

Ama güzel bir tane söylemek başlı başına bir sanattır. İstenmeyenler yarardan çok zarar verir, aşırı kişisel olanlar anında her şeyi mahvedebilir ve çoğu ses sadece zorlanır. Yani bu sefer erkeklerle uzun yıllar birlikte kalan en akılda kalıcı olanlara bir göz atıyoruz.

“Şapkayı iltifat eden ateşli bir kız” dan ve adamın onu üç yıl boyunca giymesini sağlamaktan, çocukların babaları olarak sana sahip oldukları için şanslı olduklarını söylemeye kadar, bunlar normalde ekşi olan dünyamızda çok tatlı anlar.

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıOtobüs durağına yürüyerek gideceğim bir iş arkadaşım “Seninle kendimi güvende hissediyorum” dedi ve dinlenen cinayet yüzü ve derin bir sesi olan kıllı bir adam olarak, bu benim için tamamen yeni bir şeydi. 6 yıl oldu ve hala bu iltifatı düşünüyorum.

Mejix , Yüzlerce Nori Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıBir kız bir keresinde bana hayatını kurtardığımı söyledi çünkü (benim bilmediğim) yeni işini tebrik etmek için Starbucks içkisiyle ortaya çıktığımda depresyonla mücadele ediyordu.

Küçük işlerinizin yapabileceği etkiyi asla bilemezsiniz.

TheRavingRaccoon , KAL GÖRSELLERİ Bildiri

Sen gerçekten iyi bir arkadaşsın Saç kesimin harika görünüyor. Bunlar anında gününüzü yapan sihirli kelimelerdir. İyi, gerçek bir iltifatın gücünü inkar etmek imkansızdır, öyleyse onlar hakkında bizi bu kadar iyi hissettiren şey nedir?

Her şey takdire bağlı. Marcia Naomi Berger’e göre, San Rafael, California’da lisanslı bir klinik sosyal hizmet uzmanı ve psikoterapist, “Değerli hissetmek ve takdir edildiğini hissetmek temel insan ihtiyaçlarıdır” ve takdir, ister partnerlerle ister arkadaşlarla iyi ilişkilerde temeldir.

Kız arkadaşlarımın büyükannesi Alzheimer hastası, bu yüzden benimle tanıştığını hatırlamıyor. Ne zaman gidip onu görsek, kız arkadaşımı kenara çekecek ve “Bu yakışıklı genç kim?” Diye soracak. Bana işaret ederken.

BobBoib Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-Aldı“Çocuklar babaları olduğunuz için gerçekten şanslılar.”

Bir baba olarak iyi yapıp yapmadığımı ve biraz depresyonda olup olmadığımı merak ediyordum, ama tatlı karımdan bunu duymak iyi olduğumu tekrar onayladı.

jeff_the_nurse , Juliane Liebermann Bildiri

Verdiğimiz ve aldığımız iltifatlar, hissettiğimiz takdiri birbirimize iletmenin bir yoludur. Berger, “Bir iltifatı, bir kişideki bir özelliğin veya bir davranış veya görünüşün herhangi bir içten takdiri olarak tanımlardım” diye açıklıyor. Aynı zamanda bilim adamları, iltifat etme alışkanlığına sahip olmanın, çevremizde neyin iyi olduğunu ve neyi sevdiğimizi fark etmemize ve takdir etmemize yardımcı olduğuna inanıyor.

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıBir restorana giren genç bir bayan tarafından yürüdü. Durdu ve bana harika koktuğumu söylemek için geri geldi. Günün geri kalanında gülümsedim

Saç Çizgisi , Mark Chan Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-Aldı“gerçekten komiksin, senden hoşlanıyorum”. Çok tatlı bir kız bunu bana bir süre önce söyledi, beni neredeyse ağlattı, çünkü hiç iltifat almadım, kendime iltifat bile etmiyorum. eve döndüğümde 10 dakika ağladım

Sent1nelTheLord , Dominik Vanyi Bildiri

Psikoterapist ayrıca, tamamlayıcı bir kişinin hayata ve insanlara karşı iyimser ve daha mutlu bir bakış açısına sahip olduğuna inanır.

Ancak, ücretsiz olmak işin sadece bir parçası. Her iltifat istenmez, iyi zamanlanmaz ve iyi karşılanmaz. Gerçekten güzel bir iltifat söz konusu olduğunda, samimi ve spesifik olmalıdır. Genel iltifatlar kulağa tembelce gelebilir ve zorlanmış gibi gelebilir, bu nedenle, başka bir kişi hakkında özellikle yüksek sesle söylemeden önce neye değer verdiğinizi gerçekten düşünmek her zaman en iyisidir.

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıOrtodontistlerde 21 yaşında tutucusu sabitleniyor. Muhtemelen benden sadece birkaç yaş büyük olan hemşire, parmakları ağzımdayken gerçekten güzel mavi gözlerim olduğunu söyledi. Onu bir süre tutacağım.

cibafij , Ian Dooley Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıGerçekten tatlı genç yeğenim annesine (kız kardeşime) bir gün evlenmek istediği türden bir adam olduğumu söyledi. Hepsi çok masum ve beni eritti.

GhostWriter888 , Tamara Menzi Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıBen (M) bir yaz Tayvan’da çalışıyordum. Sağlam bir grup insan.

Her neyse, zaman ayırmaya geldiğinde, çok fazla kucaklaşıldı. Grupta tanıştığımız andan itibaren çok iyi tıkladığım geleneksel bir Müslüman kadın vardı.

Anladığım kadarıyla geleneksel Müslüman kadın, kocası dışında erkeklerle fiziksel temas kurmaz.

Her neyse, ona bir veda ettim, sadece elimi salladım ve vedalaştım.

Daha sonra “Hayır, biliyor musun? Sana sarılacağım” dedi. Ve sarıldık.

Zaman zaman bunu düşünüyorum.

cloudlocke_OG , Muhammed Ruqi Yaddin Bildiri

İş arkadaşımın (bir kadın) öğle yemeğinde başka bir kadın iş arkadaşımla aşk hayatları hakkında konuştuğunu hatırlıyorum. Bir eski sevgilisinden ve onu nasıl aldattığından ve ona yalan söylediğinden bahsediyordu ve tanrı bilir başka ne var. Daha sonra “erkekler en kötüsüdür” gibi bir şey söyledi ve ben güldüm. Sonra bana baktı ve “Senin dışında, ama sen erkek değilsin, sen bir erkeksin” dedi.

Yemin ederim, kalbim atladı. İlk defa böyle bir şey çağrıldım. 30 yaşında bir çocuk olarak nihayet bu şekilde görülmek şaşırtıcıydı.

Bilinmeyen Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıBirkaç yıl hospis için teslim edildi.

Tekerlekli sandalyede yaşlı bir kadının yanımdan ne zaman geçsem “Hey, güzel adam” diyip durduğu bu tesise teslimatları yapıp duruyordum.

Tekrar merhaba derdim ama pek düşünmedim. Muhtemelen bunu herkese söyledi.

Ama sonra bir keresinde bir kadın görevli ona “Güzel adam mı?” Diye sordu. Ben uzaklaşırken.

“MUHTEŞEM adam,” dedi yaşlı kadın.

Daha önce ya da o zamandan beri görünüşümle ilişkilendirilen bu kelime yoktu.

Teşekkürler bayan.

i_amtheice , Zhuo Cheng sen Bildiri

Yirmili yaşlarımın başında kısa bir süre bu okulda çalışıyordum. Öğle yemeğini yerken bir noktada, bu küçük birinci sınıf öğrencisi gelip yanıma oturuyor ve sessizce diyor.

“Keşke bir ablam olsaydı”
“AA neden?”
“Çünkü o zaman sen ve o gerçekten iyi arkadaş olurdunuz ve sonra her zaman bizi ziyarete gelirsiniz.”

Kendi yaş grubumdan ve daha büyüklüğümden epeyce iltifat aldım, ama bu küçük masum olanı neredeyse yürek burkan bir şekilde tatlıydı ve duyması güzeldi.

Acil Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıBir keresinde bir arkadaşım şapkamla dalga geçiyordu ve rastgele ateşli bir piliç “Hayır! Sana çok yakışıyor” dedi.

O şapkayı neredeyse her gün 3 yıl boyunca giyene kadar taktım.

Vict0r117 , Erik Mclean Bildiri

Bu değişim beni kelimenin tam anlamıyla ağlattı.

Ben: Her yerimde kadınlar olduğu gibi değil, neden beni yakaladığımı düşündüğünü bilmiyorum.

O: Neden olmadığını düşündüğünü bilmiyorum.

Alexexy Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıGeçen hafta çok iyi bir müşteri benimle çalışmayı sevdiğini çünkü tavrımdan keyif aldığımı söyledi.

Desert_Beach Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıÇocukken, intihar girişiminden sonra bir hemşire bana süpermen olmadığını söylemişti. Gerçek şu ki çoğu insan beni umursamıyor. Kendime bakmalıyım çünkü başka kimse yapmayacak. Kendi kahramanım olmalıyım ve bunu yapacak gücüm var. Zor bir aşktı ama hayatımı kurtardı.

Bilinmeyen Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıBoşanma sürecinde eski eşim ben ve artık büyümüş kızımız için “Onun evisiniz” dedi.

Tüm yıllar süren soğuk kayıtsızlık ve ruhu parçalayan onaylamamalara rağmen, bu e-postayı görmek çok güzeldi.

aptalca Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıOldukça sarhoş bir bayan bana sesimin yumurtalıklarının seğirmesine neden olduğunu söyledi. İnsanların bana radyoda olmam gerektiğini söylemelerine alışkınım, ama bu benzersizdi.

Nethobo , Jonathan Velasquez Bildiri

Hayatımda ilk kez (yaklaşık 22) kolonya kullanmaya yeni başlamıştım ve iğrenç olmamak için onu nasıl doğru bir şekilde uygulayacağımı araştırdım. Hafta sonu gelir, giyinirim biraz kolonya atarım ve bir kahve alıp ayak işlerini halletmek için dışarı çıkırım. Starbucks’a gidip sipariş verin ve barista “Kolonyanızı beğendim, güzel kokuyor ve çoğu erkek ÇOK aşırıya kaçtığında tam olarak doğru miktarı alıyorsunuz” diyor (açıklama). Böylesine içten ve masum bir iltifatla o kadar hazırlıksız yakalandım ki, genel GF övgülerinden bile önce hala düşünüyorum.

LoneRanger4412 Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıBir keresinde son dakikada bir asansöre bindim ve yaşlı bir bayan ona Indiana Jones’u hatırlattığını söyledi, sonra benimki gibi bir sesle radyo yapabileceğimi söyledi.

AcidaEspada Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-AldıRedhead sweatshirt’üm var (marka, kızıl saçlı değil), sınıftaki en şirin kız beni tamamladı, hala o sweatshirt’üm var

Error2020 , Daniel Fernandez Bildiri

Üniversiteden mezun olduktan kısa bir süre sonra bu e-postayı en yakın arkadaşımın kız arkadaşından aldım. Pek bir hayatım olmadığından, randevularında sık sık üçüncü bir tekerlek gibiydim. Bizden bir yıl gerideydi, bu yüzden ben bitirdikten sonra hala üniversitedeydi.

Her neyse, bu e-postada beni kampüste görmeyi ve benimle takılmayı ne kadar özlediğini anlatıyor. Bana takılan söz şuydu: “Tanıdığım tüm insanlar arasında en çok mutlu görmek istediğim sensin.”

Bir aşk mektubuna ulaştığım en yakın şey.

Orijinal kaosinabox Bildiri

Tıp merkezinin lobisinde, bebek arabasında bebeği olan bir kadın, benden ona bir süre göz kulak olmamı istedi. Bundan emin misin dedim ve güvenebileceği birine benzediğimi söyledi.

Duygulandım ve o haklıydı.

AlınanIsUsernameThis , Heylagostechie Bildiri

Bir zamanlar biri bana onların mutlu yeri olduğumu söylemişti. Bu güne değer veriyorum.

sux4u Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-Aldıİlişkimizin başlarında şimdiki karım bana, orada olduğum zamanlar dışında genellikle iyi uyumadığını ve sonra kolayca uykuya daldığını söyledi. Beni (6’3 “) ve onu (5’11”) standart bir ikiz yatağa sıkıştırdığımız zaman özellikle etkileyici.

Coteyar , Damir Spanic Bildiri

O: “Tüm saçlarını kaybedebilir ve kilo alabilirsin. Yine de harika olduğunu düşünürdüm.”

Ben şöyleydim: “vay canına”

Singleslicestudio Bildiri

Erkekler-Kadından-En İyi-Övgü-Aldı“Çillerin çok tatlı!” Bana çok güzel bir iş arkadaşım tarafından söylendi. Beni bulut dokuzdaymışım gibi hissettirdi.

Portablecabbage , Nathan Dumlao Bildiri

Not: Bu gönderinin orijinalinde 85 görsel vardı. Kullanıcı oylarına göre ilk 30 görsele kısaltıldı.

About admin

Check Also

Bu Sayfa Tehdit Eden Auraları Olan Hayvanların Fotoğraflarını Yayınlıyor ve İşte En İyilerden 135’i (Yeni Resimler)

Hayatımızın çoğunda internette olanlarımız bazen safça bize sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyoruz. Ne kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir