100 Bahçe Yolu Fikirleri ve İlhamları

Güzel bir bahçe yolu, sadece yeşil baş parmağınızın mümkün kıldığı çalışma boyunca yürümek için bolca alan sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bahçenizi çerçeveler ve manzarada gezinmenize yardımcı olarak başka türlü mümkün olmayacak bir deneyim yaratır.

Elbette, oluşturabileceğiniz her çeşit bahçe patikası vardır. Hiçbiri tam olarak aynı değildir ve yolunuz, büyümekte olduğunuz bahçeye% 100 benzersiz olacaktır.

Aşağıda, biraz ilham almanıza yardımcı olmak için gerçekten ilginç bazı fikirlerin altını çiziyoruz – hatta 100 tanesi -.

Bu muhteşem bahçe yolu fikirlerinden bazılarının alanınız için mükemmel olma ihtimali oldukça yüksektir, özellikle de gerçekten özel bir şey yapmak için bir avuç dolusundan farklı bileşenleri ve fikirleri bir araya getirmeye ve eşleştirmeye istekliyseniz.

Bahçe yolunuzun, üzerinde yürümek için tasarlanmış faydacı bir toprak parçasından başka bir şey olmadığını veya olmaması gerektiğini düşünmek bir hatadır. Biraz yaratıcılık, biraz ilham ve biraz terleme ile bahçe alanınızı ona mükemmel şekilde uyan bir patika ile başka bir seviyeye taşıyabileceksiniz.

Hemen kazalım!

About admin

Check Also

Barbeküde Pizza; kendin için lezzetli ve sağlıklı bir pizza yap

Sonunda evde biraz dinlenmeye başladık. Örneğin güzel bir barbekü dahil başka şeyler için zaman! Bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir